PDA

View Full Version : Pro-Dance.Org?????????



SpAcE_LaDy
09-12-2007, 15:41
Здравейте хора, преди половин месец се регнах в www.pro-dance.org
пратих SMS, получих код, но като се регистрирам няма поле, където да въведа въпросния ког, та искам да ви питам дали някой от вас не се е регистрирал там и дали можете да ми помогнете.. бях забравила за рега там, ама сега пак се сетих и викам я д питам аз пичовете и мацките :) не ми се ще да изгоря напразно с 2.50лв за тоя СМС и сега да не ми послужи, а там има яка музика:) Плс хелп и мерси мн предваре:) Дано някой от вас може д каже нещо по въпроса, мн се надявам:) :smt008

Xanibal
09-12-2007, 17:52
ами и на мен ми се е случвало да се регистрирам(не с СМС) и да не ми излиза въпросното поле просто refreshva6 stranicata и чакаш да ти се зареди до края или пишеш кода на мястото на паролата.

SpAcE_LaDy
09-12-2007, 23:11
ama tam o6te kato se registriram, nali? 6ot neprekusnato probvam, ma kato natisna d me registrira.. ne iska i pak me vru6ta kum stranicata z registraciq.. bez d e izpizano akuv e problema.. 6ot nali obiknoveno v dr saitove pi6e primerno "e-mail adresa e zaet" ili puk "zaeto potrebitelsko ime", a tam ne pi6e ni6to, prosto me vru6takum stranicata.. a tupoto e, 4e kat ne moga d se regna, ne moga i d pi6a v tehniq forum d gi pitam... zatova pi6a tuk i molq pak qko nqkoi znae ne6to d kaje :)
Mersi mn, snoop;)