PDA

View Full Version : объркана



ооаоаоа
09-12-2007, 15:01
off znachi mnogo sam obarkana v momenta i neznam kakvo da pravq zna4ii onq den bqhme navan s gadjeto mi vsi4ko varveshe dobre dokato nqkolko drebni neshta mnogo me qdosaha i az sam si edna takava palq se mnogo lesno i se skarahme ili pone az sa razsardih toi nishto ne kaza samo 4e ot togava toi ne mi se e obajdal i sq mi e adski obarkano kvo stava znam 4e ponqkoga prekalqvam ama tova e kogato naistina darja na nqkoi i nai gadnoto e 4e sam prekaleno gorda za da go potarsq parva az , a znam 4e toi mi se sardi sigyrno no kakvo da pravq

09-12-2007, 15:04
вървяла съм по твоя път, но според мен гордостта и любовта не е умно да ги смесваш много. накрая вече ще е невъзможно да сте заедно. почакай го малко, но все пак му се обади, ако държиш на него.

kobrichka
09-12-2007, 15:07
При условие че знаеш че в теб е причината за скарването ви би трябвало ти да му се обадиш.Никои не обича да признава,че е виновен,но понякога се налага да преглътнеш гордостта си и да се извиниш,за да има прогрес връзката ви.Така че моят съвет е да му се обадиш.

koalka
09-12-2007, 15:27
Понякога човек се налага да остави гордостта си и да се извини.И какво, няма да се извиниш дори и да си виновна?Много ще си патиш, ако е така.Иначе сега си виновна и се извини.Говорил е глупости, но определено човек трябва да се сдържа нервите от време на време.Не е трябвало така да му викаш.

obarkana
09-12-2007, 15:40
off da taka e znam 4e gordosta i lubovta ne sa mnogo savmestimi. samo 4e kakvo da napravq kato me vbesti tolkova mnogo i prosto nemojah da se sdarja.Zna4i oshte ot kakto izleznahme pochna da me qdosva. toi se darji milo no me drazni s nqkoi neshta i gadnoto e 4e ne go saznava , a kogato mu go kaja si misli 4e go kritikuvam. Zna4i neshtoto koeto nai mnogo me vbesi e , 4e kogato si sedqhme na edno kafe i izvednaj toi neshto si otvori telefona shtoto edin negov priqtel mu zvanna i posle vidqh 4e na tela mu imashe snimka na nqkakvo momi4e. NE Moq. i az mnogo se vbesih i go popitah koe e tova momi4e i toi nai spokoino me pogledna i mi kaza mi tova e edno momi4e ot nqkakav grad kadeto toi e uchil predi. i az mn se qdosah zashtoto go kaza taka spokoino vsqkash tova e nishto. no az ne mu se razvikah ili neshto takova. darjah se hladnokravno zashtoto neiskah da pravq skandal za edna snimka no vse pak mi stana nepriqtno. po4uvstvah se gadno i togava zapo4nah da pravq gluposti cqla ve4er i da se darja glupovo. zashtoto se po4uvstvah nesigyrna v 4uvstvata mu kam men. no toi nakraq mai mn se qdosa i sq ne mi se e obajdal ot onaq ve4er i nz kakvo da si mislq i kakvo da pravq. off

monityY
09-12-2007, 16:05
preodolei gordosta si,obadi mu se i mu se izvini :P

MoHuTo
09-12-2007, 16:14
При положение, че ти си виновна ти трябва да се извиниш...тази твоя прекалена гордост много ти пречи..просто я преглътни и му се обади, ако искаш да си с него иначе може и да го загубиш :::

BaD_GiRl_mL2
09-12-2007, 20:10
При условие че знаеш че в теб е причината за скарването ви би трябвало ти да му се обадиш.Никои не обича да признава,че е виновен,но понякога се налага да преглътнеш гордостта си и да се извиниш,за да има прогрес връзката ви.Така че моят съвет е да му се обадиш.

И аз така мисля.Иначе има опасност някои ден да му писне и да си останеш само с гордостта..не рискуваи!

ZaHaRcHe
09-12-2007, 20:14
ми.. има лесно обади му с и се извини признаки грешката си не е толкова трудно

morenita
09-12-2007, 20:16
Vij az tukmo zagubih edno mnogo svqstno momche samo zaradi tva che mnogo me kefeshe i v jelanieto mi vruzkata ni da e perfektna prekaleno chesto mu se cupeh i praveh zabelejki. Opitai da priemesh neshtata takiva kakvito sa i pogledni na neshtata ot dobrata im strana na vmesto da se musish. Na momchetata izobshto ne im dopada priqtelkata im da se cupi neprekusnato. Sled kato ti si prichinata..obadi mu se i si opravete otnosheniqta sled koeto se opitai da ne povtarqsh greshkite si ;) Uspeh

zmey
09-12-2007, 20:18
off znachi mnogo sam obarkana v momenta i neznam kakvo da pravq zna4ii onq den bqhme navan s gadjeto mi vsi4ko varveshe dobre dokato nqkolko drebni neshta mnogo me qdosaha i az sam si edna takava palq se mnogo lesno i se skarahme ili pone az sa razsardih toi nishto ne kaza samo 4e ot togava toi ne mi se e obajdal i sq mi e adski obarkano kvo stava znam 4e ponqkoga prekalqvam ama tova e kogato naistina darja na nqkoi i nai gadnoto e 4e sam prekaleno gorda za da go potarsq parva az , a znam 4e toi mi se sardi sigyrno no kakvo da pravq метай се от петия етаж :mrgreen:

evilkaAaAa
09-12-2007, 20:23
преглътни гордостта си и му се обади докато още можеш :wink: самнявам се че ако се разделите (недай си боже) гордостта ти ще ти помогне да го преглътнеш за 2 дена.. самнявам се че ще можеш да си простиш.. Обади му се!!!

Maimunche_f
09-12-2007, 20:36
"По-добре да загубиш гордостта си заради приятел, отколкото да загубиш приятел заради гордостта си" - банално, но много вярно! Щом предпочиташ да се разделиш с него, заради глупости не му се обаждай. Но ако наистина го обичаш и искаш да си с него - преглътни гордостта си и....просто му се обади и му се извини! Според мен си е негова работа ква снимка ще слага на тел-а си....какво като не си ти?Голяма работа.....не издребнявай за глупости.....така само ще съсипеш връзката ви. Успех :smt006

Insatiable
09-13-2007, 10:37
И аз съм имала такива случки, споко. Преодолей гордостта си и го потърси първа, извини му се за държанието ти и се надявам нещата да са окей :)

sexy_for_you
09-13-2007, 11:36
"По-добре да загубиш гордостта си заради приятел, отколкото да загубиш приятел заради гордостта си" - банално, но много вярно! Щом предпочиташ да се разделиш с него, заради глупости не му се обаждай. Но ако наистина го обичаш и искаш да си с него - преглътни гордостта си и....просто му се обади и му се извини! Според мен си е негова работа ква снимка ще слага на тел-а си....какво като не си ти?Голяма работа.....не издребнявай за глупости.....така само ще съсипеш връзката ви. Успех :smt006

+1