PDA

View Full Version : Не мога да го иэтрия от мислите си



Анонимната.....
09-12-2007, 15:32
Эдравейте.Энам,че не можете да ми помогнете,но искам да си иэлея душата и все пак да получа нечие мнение и подкрепа. :smt010
Не мога да престана да мисля эа едно момче.Всъщност эа момчето,което обичам.Срещнах го преди 2 години и се влюбих в него.Тогава той също се влюби в мен.Свърэваха ни много неща-имахме общи интереси,можехме да говорим на всякакви теми беэ да ни писне...всичко беше прекрасно,беше мечтаната любов.Бях на седмото небе.Когато се будех вече имах смс от него.Всеки един миг бях усмихната и спокойна.Но всичко свърши.Той прекрати връэката ни.просто спря да ме търси.Всичко това стана иэведнъж.Раэби сърцето ми,напрво бях съсипана. :cry: Доста дълго време таях надежда,при това доста силна.Мина година и той ме потйрси.Преэ таэи година не бях спряла да мисля эа него.Видяхме се няколко пъти,но нищо повече.Мина още едно година,но аэ не съм го эабравила.Напоследък се чуваме от време на време,тоест пишем си само в Скайп,но винаги аэ го търся.Имаме какво да си кажем,но винаги аэ эапочвам раэговор.това ме кара да се чувствам нахална и иэлишна.Сега той даже си има приятелка.Но аэ искам поне да сме приятели. :smt010 Не мога да спра да мисля эа него.Вечер эаспивам късно,просто эащото теэи мисли постоянно ме мъчат.Ще се побъркам.Искам само да е с мен.. :smt010 :smt010 :smt010 Но не мога повече да го търся.Чувствам се неудобно и както каэах нахално...
Съжалявам,энам ,че са ви писанли теэи сълэливи истории,но найстина ми еу много тежко.Иэвинявам се ,ако има правописни грешки.Благодаря на всички,които са прочели огромните ми писания...
:(

monityY
09-12-2007, 16:01
ako ostanete dori fr,6te go zabravi6 po trudno,za6toto 6te go vijda6....po dobre e da si nameri6 nqkoi pi4,i 6te go zabravi6,ili puk go ostavi toi da te potursi,naistina e nahalno se ti da mu pi6e6

09-12-2007, 16:12
Сигурно и имало някаква причина за да спре да те терси.

MoHuTo
09-12-2007, 16:24
По-добре не го търси в скайп - изчакай да видиш дали ще те потърси той...защото така наистина изглежда малко нахално :-k А и щом си има приятелка нещата стават малко сложни.... :smt012 може би всичко е приключило за него... :-s А и ако си останете приятели и се виждате често ще ти е много по-трудно да го забравиш, защото ще го виждаш с приятелката му и ще се измъчваш...най-добре е ако прекъснеш контакти с него, но това ще ти е трудно..знам, но може би е по-добре :-k

VerryBerry
09-12-2007, 16:28
vij,ne go tarsi nikade,za6toto taka zasilva6 makata si..6tom toi ve4e si ima priqtelka e redno da se ottegli6 i da go ostavi6 namira-iztrii go ot skype,iztrii nomera mu i se opitai da go zabravi6!V na4aloto 6te ti e trudno,no posle 6te ti stane po-leko na du6ata i nqma da se izma4va6 ve4e :wink:

09-12-2007, 16:40
Най-добре поговори с него и чак тогава предприемай каквото и да било!

Луолу
09-12-2007, 16:43
Покажи му че, го обичаш.
Ама истински ако е държал някога на теб ще се върне при теб, бори се за него той няма да ти дойде на крака.

Leksi23
09-12-2007, 16:49
Можеш да му признаеш ако чувстваш, че и той има нещо към теб, но най-вероятно ще се разочароваш, прекрати всякакви връзки с него,така ще ти е по лесно. Всичко е до желание и воля, спри да се надяваш и гледай напред, не живей в миналото, като бъдещето е пред теб! :-)

09-12-2007, 16:50
Vse edno az sam tozi za koito pishat. Ama razlikata e che moito milo si go obicham mnogo ama ne sam sigornen dali tia me obicha inache sityaciata e sashtata.
Da znaesh az sam shah i mat v tazi cityacia.
Nemoga da te posavetvam nishto po specialno.
Bori se s zabi i nokti za negovata lybov moje pak i da darji na teb prosto da ne go pokazva iavno.

5oo e dobre
09-12-2007, 17:07
po dobre se vijte vednyj i go nakari da ti obqsni pri4inata poradi koqto ste skysali
tezi mom4eta puk sa tolkova strahlivi ponqkoga samo spirat da tyrsqt momi4eto i tolkoz, posle momi4etata bili gadni nz si kvo ....
taka 4e nai dobre go nakari da ti govori otkrito pone da razbere6 dali naistina ima smiyl da se izmy4va6 - 4ak togava naistina 6te znae6 kakvo da pravi6!
bydi silna i smela!!!!!!

morenita
09-12-2007, 17:10
Az sushto sum v tazi situaciq i ne znam dali moga dati pomogna sus suvet, no pone da te uspokoq che ne si ti edinstvenata zagubenqchka deto e hlutnala po greshniq muj. I az taka senadqvah ivse oshte go pravq, dori kogato toi mi kazva che ne iska da se vidim.Tova e greshka! Prosto se opitai da si povqrvash che za nego veche si minalo. Ako puk iskash napravi edin posleden opit i go pokani na kafence i mu priznai za chuvstvata si. Ako i togava ne se poluchi e veche vreme da go zamenish. Uspeh

Анонимната.....
09-12-2007, 17:29
Благодаря на всички эа иэкаэните мнения.Доста от вас твърдят ,че е най-добре да го эабравя и да не го търся.Аэ самата съэнавам,че е така,но не мога.ТЕэи мисли не ме пускат.А и доста голяма пауэа от време ни раэдели,но аэ не го эабравих... :smt010 Все пак ви благодаря эа подкрепата.
morenita,желая късмет и на теб.А отностно последният опит доста се колебая.Вече насйтина се чувствам нахална.Не энам дали е така,може и да си внушавам ,но..
Отново благодаря на всички и се иэвинявам ,че продължавам да ви мрънкам.Още коментари са добре дошли.Мерси :smt008

lady_forever
09-12-2007, 17:41
Виж сега-най-доброто решение е да го забравиш,макар и трудно.Щом той си има друга фр ,значи си излязла от живота му.ПОкажи малко твърд характер -спри да му пишеш,намери си друго момче и бъди щастлива с него.Но ако наистина неможеш направи това,което сърцето ти казва.Може би тва ще ти прозвучи старо и изтъркано,но е вярно и може да ти помогне. :smt049

demons_of_my_soul
09-12-2007, 17:42
Отговора е лесен: Писнала си му с лиготиите си!

angel_of_darks
09-12-2007, 18:10
az bqh predi dosta vreme v twoita situacia,samo che razlikata e che az uspqh da go zabravq(makar i ne napylno)zashto toi se premesti w dr grad.zn kolkoto ti e trudno,no ot opit ti kazvam che nai-dobroto e da go zabravish.zn che mn boli kato go vijdash s novoto mu gadje no shte sviknesh po-lesno s misylta che nqma da ste zaedno ako zn che s druga.spored men ako se optash da go spechelish pak ili pyk mu kajesh kakvo chustvash shte se razocherovash

mechtaq_za_teb
09-12-2007, 18:55
Аз съм почти в същата ситуация.Разликата е там,че не е минало толкова много време и той вобще не ме търси както и аз него.И въпреки всичко е постоянно в мислите ми или поне беше,защото напоследък намирам с какво да се разсейвам и нямам време да мисля за него,но определено не съм го забравила.Разбирам те напълно и ще ти кажа по-добре да не го търсиш повече по скайп.Знам,че каквото и да ти кажа едва ли ще промени нещо,но ако поискаш ще го забравиш.Трябва да си уверена в себе си,да не гледаш към миналото.Имате хубави спомени и нека си останат такива.Но те са само спомени.Ще имаш много по-хубави с някой друг. ;) Успех!

F@t@lNy_Sl@dK@
09-12-2007, 19:34
Ъъъъъ ти каза,че те обичал!Едва ли момче,което обича едно момиче ще г зареже!Дада,ама точну икога няма да стане тфа!Може да е казвал,че те обича,но просту да те е харесвал!Много болка има на този свят!!!Не го търси,махни го от скайпа си,ако сте приятели ще го забраиш по-трудно!Опитай се да не мислиш за него!Той не те заслужава...личи си няма да ти даде втори шанс,щом не те търси та дори не иска да говорите!Тфа бих напраила аз!

BaD_GiRl_mL2
09-12-2007, 19:53
Никакав смисал няма да продалжаваш да се тормозиш..приятели?след любовта-приятелството е мн трудно,да не кажа невъзможно..приеми че живота ти продължава и без него.не се опитваи да се примириш с едно приятелство-ще поискаш повече и ще развалиш още повече вс..не поддържаи никаква връзка с него-ще го забравиш и ще осазнаеш че живота ти продължава и без него.. :-)

morenita
09-12-2007, 20:12
Анонимната..... sega se zamislih za situaciqta ti i si vikam zashto ne opitash s nqkoe drugo momche. Pregledai si ukazatelq v telefona i napravi nqkolko calls na momcheta s koito ne si se vijdala skoro. Izlez s tqh i znam li moje da se poluchi neshto. Ako ne izlez s priqtelki na diskoteka ili neshto podobno moje puk i da sreshtnesh nqkoi simpatichen mladej deto da ti pomogne da zabravish bivshiq. A puk znam li toi ako izpitva neshto kum teb shte go jegne pone malko ot fakta che si namerila shtastiestos drug i moje da te potursi, makar che az ne bih razchitala na tova. Pone mu pokaji che nqmash nujda ot nego v jivota si za da si shtastliva. ;)