PDA

View Full Version : Влияе ли тютюнопушенето..



тинНнА
09-12-2007, 16:08
Эдр!
Може би въпросът ми е глупав,но все пак не энам и ми се иска да попитам.Влияе ли тютюнопушенето върху появата на пъпките (акне)?
Благодаря ви

monityY
09-12-2007, 16:11
mislq 4e NE :smt017

_crazy_baby_
09-12-2007, 17:48
greshish moni
kum avtorkata da vlqe zashtoto pushakyt zapushva tvoite pori na liceto i sledovatelno ot tam se poqvqvat cherni to4ki pupki ili o6te po zle akne no s dobra higiena i s dobro po4istvane vsqka vecher s podhodqsh losion nemislq 4e shte ima6 problemi s tova :) ako izobshto ima6 az syshto pu6a i podyrjam dobra higiena no mamka my chernite to4ki ot nosa mi ne se mahat ..... :smt011

sladkish_14
09-12-2007, 17:52
Разбира се...Но при различни хора!!!!Изобщо то влияе на усмивката,на нормалния растеж на човека(ако почнеш ои 12,3,4) и на много други неща :smt011

sladkish_14
09-12-2007, 17:57
greshish moni
kum avtorkata da vlqe zashtoto pushakyt zapushva tvoite pori na liceto i sledovatelno ot tam se poqvqvat cherni to4ki pupki ili o6te po zle akne no s dobra higiena i s dobro po4istvane vsqka vecher s podhodqsh losion nemislq 4e shte ima6 problemi s tova :) ako izobshto ima6 az syshto pu6a i podyrjam dobra higiena no mamka my chernite to4ki ot nosa mi ne se mahat ..... :smt011

Ами и аз имам и си зех на скоро от Avon крем и като никога да подейства!Сега щи обесня какво е безцветна тубичка и на нея някакво разтение в сиво пише на нея liiv botanicals (за почистване и подмладяване на кожата)беше 5,90 в новия каталог пак го има,потърси го,аз сутрин и вечер си мия лицето с вода,после със сапун и това(пише как се използва)След това остава кожата да подиша 2-3мин и слагам одеколон на цялото лице(може спирт или ракия)ако крема е подействал почва да щипе,цялото лице(което е хубаво)Оставаш 5мин така и се мажеш с крем здраве,ако имаш пъпки по тях иначе не(или както искаш).....Така на мен ми действа вчера черните точки бяха потъмняли,ама направо излезнали,вечеера направих така и гледам че се махат!УСПЕХ,НАДЯВАМ СЕ и на теб да подеиства :smt006