PDA

View Full Version : По надУти или пЪк пО скРомни ???



sLadkaTa_LoRi
09-12-2007, 17:09
Здравейте сладури! Темичката,която съм пуснала е предимно до силната половинка във форума. Интересува ме следният въпрос: "Какви момичета предпочитате,с по-голямо самочувствие,надути,по-дръпнати,предизвикателни или пък по-скромни,които се държът приятелски със всички? И кои според вас са по-харесвани?" Чакам мнението ви!!! :smt006

`Death`Whore``
09-12-2007, 17:11
Не е ли най-добре човек да се държи приятелски с хората, които харесва? Крайностите са лошо нещо. А и е глупаво да се държиш приятелски с всички.

koalka
09-12-2007, 17:12
Да си надута далеч не означава да си предизвикателна.Това е отвратително качество и надали някой го харесва въобще.Ако има средно полжение е най-добре.Нито с ниско самочувствие, нито с прекалено. :wink:

_GaZaRr_4e
09-12-2007, 17:17
Predpo4itam po-nadutite,po-drapnatite. Haresva mi kogato edno momi4e mi se darpa i se pravi,4e ne me zabelqzva. Taka o6te pove4e otka4am po neq :smt007

demons_of_my_soul
09-12-2007, 17:31
Тия номера с надуфките не вървят при мен...
То бива да ми се прави на недостъпна ама максимум една седмица ще я търпя и после пускам тежката артилерия...

FuckLove
09-12-2007, 17:45
Мене лично си ме кефат по скромничките, а тея надувките дето се правят на важни а всъщност не са кой знае какво много ме нервират :smt019

VerryBerry
09-12-2007, 17:57
zabelqzala sam ,4e mom4etata si umirat za momi4eta,koito se darjat drapnato-obi4at da presledvat..ne 4e imam protiv tezi,koito sa priqtelki s dr no qvno iskat trapka

MiMcHeToOo
09-12-2007, 17:58
не мисля, че някое момче харесва надути момичета :-s

`Death`Whore``
09-12-2007, 17:59
Мене лично си ме кефат по скромничките, а тея надувките дето се правят на важни а всъщност не са кой знае какво много ме нервират :smt019
А ако наистина са важни? Това оправдава ли ги?

Много сте ми забавни...ако някой не иска да общува с вас или да ви е гадже, веднага е надут.

dJuLiNkAa~
09-12-2007, 19:13
ха а3 пък мисля 4е ве4е пове4ето от м0м4етата по4наха да харесват такиа надуфки дет и аз не ги търпя...много малко хора останаха с мозък в главите.. м0же и да греша,но до колкото виждам на там отива ..не3нам аз предпо4итам да сам си самата аз отколкото да са надувам

AnTiBuLLsHiTs
09-12-2007, 19:16
Първо да се се смята за обикновен човек,защото познавам една която сякаш се има за господ.
Второ да не е надука или няква превземка.
Трето да е културна..(познавам такива които в заведение се оригат като свине).
Четвърто да е приятелски настоена,може леко войнствена.
Пето да е умна.
Али откъснах се много от темата. 8-[ Без надути момичета моля! :) Т'ва ми беше идеята. :smt006

HEMOA
09-12-2007, 19:18
не мисля, че някое момче харесва надути момичета :-s

zmey
09-12-2007, 19:18
Мене лично си ме кефат по скромничките, а тея надувките дето се правят на важни а всъщност не са кой знае какво много ме нервират :smt019
А ако наистина са важни? Това оправдава ли ги?

Много сте ми забавни...ако някой не иска да общува с вас или да ви е гадже, веднага е надут.

Мерси за урока по английски !

`Death`Whore``
09-12-2007, 21:16
Пак заповядай. написах го, за да избегна глупавите тълкувания. :)

MeGiTyY
09-12-2007, 21:21
emi neznam az predi bqh super naduta :( i se durjah mn gadno s nqkoi hora..pf i iskah opredelen vid mom4eta nekfi pedali sa vuob6te ne me kefat i kato se zamislq kakva bqh i pff.. sa iskam nekfo po skromno mom4e a ne da mi se prai na nekfa zvezda 4e bil kapitan na otbora ili napadatel pff ... kato biv6iq... nekfo obiknovenno mom4e :( ima li takifa?

Плякам Майки
09-12-2007, 21:24
Най ме кефят тия дето вървят с телефона и слушат музика. :-D

Mitizaro
09-12-2007, 21:30
Мене лично си ме кефат по скромничките, а тея надувките дето се правят на важни а всъщност не са кой знае какво много ме нервират :smt019

Темите стават от дебилни по-дебилни и еднакви.
"Харесвате ли лоши момичета." "Харесвате ли надувки." "Бля-бля-бля" "Харесвате ли скормни момичета."
А пък тея дето пишат нещо от сорта на "AnG3L Li s1M z1 tEb sEgA - LoFfkAi mE dO sUtrInt1" пък Много ме дразнят.
Абе всички надути шибани правежни хора ме дразнят.
Амин.

FuckLove
09-12-2007, 21:34
Мене лично си ме кефат по скромничките, а тея надувките дето се правят на важни а всъщност не са кой знае какво много ме нервират :smt019
А ако наистина са важни? Това оправдава ли ги?

Много сте ми забавни...ако някой не иска да общува с вас или да ви е гадже, веднага е надут.
Ми има си и моми4ета които са си важни, но аз имах предвид тея дето си мислят 4е като носят фешън дрешки и вси4ко се върти около тях а ина4е са супер задръстени и тъпи :smt019

yuyuto
09-12-2007, 23:45
Мене лично си ме кефат по скромничките, а тея надувките дето се правят на важни а всъщност не са кой знае какво много ме нервират :smt019
А ако наистина са важни? Това оправдава ли ги?

Много сте ми забавни...ако някой не иска да общува с вас или да ви е гадже, веднага е надут.
Ми има си и моми4ета които са си важни, но аз имах предвид тея дето си мислят 4е като носят фешън дрешки и вси4ко се върти около тях а ина4е са супер задръстени и тъпи :smt019
Те такива надуфки много ги има напоследък...Особено в тия сайтове като флиртчето и импулса...Направо гъмжило...Така де, толкова еднакви физиономии имат сичките гъзарки...Пък скромността те прави различна от останалите...Не знам, момчетата да си преценят дали искат няква надута, която можеш да я замениш с много други подобни на нея, когато си поискаш, или някоя по-скромна, която ще ги цени повече и която е нещо различно от останалите... :wink:

zubi
09-13-2007, 01:21
айде и аз като множеството .. по-скромнички :P

FuckLove
09-13-2007, 06:46
Мене лично си ме кефат по скромничките, а тея надувките дето се правят на важни а всъщност не са кой знае какво много ме нервират :smt019
А ако наистина са важни? Това оправдава ли ги?

Много сте ми забавни...ако някой не иска да общува с вас или да ви е гадже, веднага е надут.
Ми има си и моми4ета които са си важни, но аз имах предвид тея дето си мислят 4е като носят фешън дрешки и вси4ко се върти около тях а ина4е са супер задръстени и тъпи :smt019
Те такива надуфки много ги има напоследък...Особено в тия сайтове като флиртчето и импулса...Направо гъмжило...Така де, толкова еднакви физиономии имат сичките гъзарки...Пък скромността те прави различна от останалите...Не знам, момчетата да си преценят дали искат няква надута, която можеш да я замениш с много други подобни на нея, когато си поискаш, или някоя по-скромна, която ще ги цени повече и която е нещо различно от останалите... :wink:
=D> =D> =D> :smt055 8-[

Sweet__baby
09-13-2007, 07:15
Да си надута далеч не означава да си предизвикателна.Това е отвратително качество и надали някой го харесва въобще.Ако има средно полжение е най-добре.Нито с ниско самочувствие, нито с прекалено. :wink:
СЪГЛАСНА!!!! =D> =D> =D> =D> O:) :!:

Sm00th`0pEra7oR
09-13-2007, 08:05
мдааа образа на красивото скромно момиче открояваща се с доброта и красота измислица от фнатазийте на някой......си там,такива няма пък и просто не е тяхното време вече.Съжелявам че съм честен :roll: :wink:

`Death`Whore``
09-13-2007, 08:06
Оф, деца...скромността е за идиоти. Казвам го напълно сериозно. Човек трябва да знае положителните и отрицателните си качества както във вътрешен, така и във външен план. Как аз ще кажа, че съм грозна, след като не съм, просто защото съм скромна?

heartless*charm
09-13-2007, 08:13
Оф, деца...скромността е за идиоти. Казвам го напълно сериозно. Човек трябва да знае положителните и отрицателните си качества както във вътрешен, така и във външен план. Как аз ще кажа, че съм грозна, след като не съм, просто защото съм скромна?

ей това много ми хареса ;)

иначе - самочувствието (което не стига до самозабравяне) е много важно и за двата пола... една от най-важните съставки

`Death`Whore``
09-13-2007, 08:18
Ами, да...ако нямаш самочувствие, ще си депресиран и въобще няма да имаш шанс да бъдеш с хората, които харесваш.

09-13-2007, 08:47
Как аз ще кажа, че съм грозна, след като не съм, просто защото съм скромна?

Виж сега.Красотата е много общо понятие.Зависи пред кой човек седиш.За някой даден човек може да е супер грозен,а за друг по красив да няма.Въпрос на вкус

Не писах по темата,но просто не се сдържах на това твое изказване.

`Death`Whore``
09-13-2007, 08:50
Но ако погледнем реално на нещата, трудно за един човек ще си много грозен, а за друг - много красив. За първия можеш да си безличен, да ставаш горе-долу, но чак пък грозен...

09-13-2007, 08:57
Да си чувала израза'Тази красавица как можа да тръгне (или да се омъжи) за този грозник?или обратното,защото аз съм го чувал много пъти.Това е показателно според мен.

`Death`Whore``
09-13-2007, 08:58
Кой е казал, че красавицата е с него, защото е красив? Хората имат много други качества.

09-13-2007, 09:06
Малко успамих темата,за което се извинявам.

Да така е,но колкото и да си кривят душата доста хора гледат първо външността и след това останалите качесва.

А иначе няма да отварям тема сега за допълнителни екстри като пари,коли т.н.,защото тези който тичат само заради това не си струва да се описват тук.

09-13-2007, 09:21
Първо да се се смята за обикновен човек,защото познавам една която сякаш се има за господ.
Второ да не е надука или няква превземка.
Трето да е културна..(познавам такива които в заведение се оригат като свине).
Четвърто да е приятелски настоена,може леко войнствена.
Пето да е умна.
Али откъснах се много от темата. 8-[ Без надути момичета моля! :) Т'ва ми беше идеята. :smt006

ами ако да речем имам основания да съм надута. Ако съм умна, красива, с добро финансово състояние, амбициозна и която не може да търпи тъпи гъзарчета без грам мозък в главата си? Нямам ли основание да съм надута и да се държа все едно съм недостъпна. Според мен по физиономията си личи дали имаш основание да се мислиш за нещо повече или не. И въпреки това аз не се държа надуто с хората, които познавам и въобше не се мисля за нещо повече. Но просто не мога да понасям простаците и държанието ми е един вид защитна реакция. Помислете по този начин на нещата!

Shogi
09-13-2007, 10:43
Най-готино е ако успяваш да варираш...Понякога всичко е до настроение..Ако става дума за търсене на сериозна приятелка е без значение дали ще е надута или не..Стига да ти допада другото е без значение..Също така е важно и ти какъв си..неможе тя да се мота по клубове по цяла вечер, а ти примерно да киснеш вкъщи играейки ЦС или нещо подобно :) Колкото до авантюрите - зависи от настроението.. Харесваш си мацка (надута или скромна - това си личи) и в зависимост от това каква е знаеш как да процедираш..надутите са по-интересни..Трябва повече време да им отделяш...понякога имаш чувството че не си стигнал до никъде, а всъщност само така изглежда и накрая току виж се получи нещо..Скромните понякога неможеш да ги разбереш, защото те са толкова приятелски настроени, че незнаеш как те чувстват..И ако все пак успееш да свалиш такова момиче, а ти уж си по-отворения от нея е адски забавно и сладко да й вдигаш самочувствието по какви ли не начини..и се получава много готина и сладка връзка...Истина е, че вие момичетата не сте много еднакви (не се делите само на скромни и надути), към всеки характер се иска различен подход и не всеки умее да омайва без значение какво е момичето...Мен лично не ми върви толкова с надутите...справям се със скромните по-добре...И все пак като ти врътнат главата няма значение каква е :) :smt004 :arrow:

Дет Хор
09-13-2007, 10:46
Shogi, как реши, че една жена трябва да е надута, за да ходи по клубове?

SwEeT_BaD_BoY^`
09-13-2007, 10:47
аз пердпочитам по надутите . Да не са затворени в себеси и да гледат само земята . Тва е лично менние секи човек е различен и това дали е надут или не няма голямо значение :)

09-13-2007, 10:48
аз пердпочитам по надутите . Да не са затворени в себеси и да гледат само земята . Тва е лично менние секи човек е различен и това дали е надут или не няма голямо значение :)
Бъркаш надути с отворени хора. Изобщо тук някой знае ли за какво е темата?

Shogi
09-13-2007, 11:00
Shogi, как реши, че една жена трябва да е надута, за да ходи по клубове?
Бе..че съм пообъркал малко...Има нещо..прав си :)

Mitizaro
09-13-2007, 11:07
Мене лично си ме кефат по скромничките, а тея надувките дето се правят на важни а всъщност не са кой знае какво много ме нервират :smt019
А ако наистина са важни? Това оправдава ли ги?

Много сте ми забавни...ако някой не иска да общува с вас или да ви е гадже, веднага е надут.
Ми има си и моми4ета които са си важни, но аз имах предвид тея дето си мислят 4е като носят фешън дрешки и вси4ко се върти около тях а ина4е са супер задръстени и тъпи :smt019
Те такива надуфки много ги има напоследък...Особено в тия сайтове като флиртчето и импулса...Направо гъмжило...Така де, толкова еднакви физиономии имат сичките гъзарки...Пък скромността те прави различна от останалите...Не знам, момчетата да си преценят дали искат няква надута, която можеш да я замениш с много други подобни на нея, когато си поискаш, или някоя по-скромна, която ще ги цени повече и която е нещо различно от останалите... :wink:
=D> =D> =D> :smt055 8-[