PDA

View Full Version : Държи се странно ;(



Insatiable
09-12-2007, 17:54
Може би си втълпявам, но той според мен се държи странно :( Отказа да излезем тази вечер, по-рядко ми казва "обичам те", от известно време се държи супер просташки с мен - обижда ме и ми посяга ... уж всичко било на шега, нооо не знам! Започвам да си мисля глупости ... Дали го задушавам? Дали си има друга вече? :( Питах го дали има нещо да ми каже, което не знам, а трябва да знам, той каза "не". От доста време сме заедно и това негово държание за мен е непознато и странно. Не знам какво да си мисля! Дайте съветчета какво да правя в тази ситуация :( :( :( АЗ ГО ОБИЧАМММММ :(

MiMcHeToOo
09-12-2007, 17:55
щом сте от доста време заедно може да е дошъл период в който да си писвате.. внеси малко разнообразие във връзката ви!

corneliq_15^
09-12-2007, 18:00
Еми може да има някакъв проблем :-k Дай му време или го попитаи защо се държи така . А е и вазможно да го прави нарочно,за да те предизвика да го оставиш.. при мен винаги така правят :smt011

roskbbb
09-12-2007, 18:04
ami moje bi iska malko vreme... ako prekaleno mn ste zaedno moje naistina kakto kaza da go zadushavash.. a i sym syglasna s tova koeto pishe v pyrviq post moje da si pisvate i moje bi trqa ada se raznoobrazite malko ..

Presley
09-12-2007, 18:12
Окей,може всичко да е на шега,но эвучи тъпо да кажеш ,че ти посяга на шега.Щом се стига чак до фиэическо насилие,явно нещо го иэнервя.Помисли да не би причината да е в теб.Както сама каэа,може да го `эадушаваш`.Пък и все пак и той е човек,дай му малко свобода.Но те съветвам да поговориш с него и да не му поэволяваш да те удря и да търпиш..

Insatiable
09-12-2007, 18:12
Не знам, не го разбирам. Опитвам се да разнообразявам връзката ни по всякакъв начин. И сега особено преди даскало искам да прекарваме повече време заедно, щото почне ли даскалото смотано ще съм заета, уроци глупости и няма да имам много време за излизане ... а той не му се излизалo (за тая вечер) :(

cherinka
09-12-2007, 18:16
А, спокойно.
Те, повечето момче, след известно време с една девойка, и започват да се държат като идиоти.
Ще му мине, ама малко го вкарай в пътя, че не е хубаво иначе. Хах.
Аз ще те посъветвам следващия път като не му се излиза го попитай "А не искаш ли да дойдеш в нас да се позабавляваме". Де да знам. Според мен пича има нужда от секс, за да се укроти малко, не мислиш ли.

Presley
09-12-2007, 18:18
Не знам, не го разбирам. Опитвам се да разнообразявам връзката ни по всякакъв начин. И сега особено преди даскало искам да прекарваме повече време заедно, щото почне ли даскалото смотано ще съм заета, уроци глупости и няма да имам много време за излизане ... а той не му се излизалo (за тая вечер) :(
До колкото раэбирам това е първата вечер,в която ти откаэва да иэлеэете.Тогава не се притеснявай иэлишно.Може да е иэморен,да им анякакви проблеми или де да энам,има куб въэможни причини.Човешко е да не ти се иэлиэа.Недей да си мислиш ,че е само въпрос на лично отношение.Според мен си внушаваш.Едно вечер,кво толкова..

F@t@lNy_Sl@dK@
09-12-2007, 20:13
Виж какво по-добре стойте далеч един от друг за малко време....всички се омръзват рано или късно...и при мен се е случвало...това помага доста...робвай...айде успехчета от мен! O:)

morenita
09-12-2007, 20:20
Ami moje bi prosto ne mu se izlzia, no az smqtam che za da ne iska da se vidite prosto ne mu predstavlqvash interes. Vij kak shte se razviqt neshtata i ako prodaljava taka prosto go razkarai, kato mu obqsnish che prichinata e negovoto durjane i ne mu zvani. Ako te obicha shte te potursi i shte poiska da izgladite neshtata, ako ne znachi veche ne vu svurzvat vzaimni chuvstva. Uspeh

Maimunche_f
09-12-2007, 20:27
Общо взето кофти ситуация. Може би си има причина да не иска да излезете...кофти ден...някво проблемче...може да е изморен....има куп възможни причини....човешко е! И все пак можеш да го попиташ защо постъпва така...кажи му че не ти е приятно да ти посяга и да те обижда, та дори и на шега...обесни му че като почнеш даскало няма да имаш много време да излизате....поговорете си и изяснете нещата. Не се измъчвай излишно. Айде успехче :smt006

evilkaAaAa
09-12-2007, 20:29
поговри с него и го попитай защо се държи така и се пак не забравяй, че любовта си е любов, но щом се стигне до насилие значи такава няма :!:

Veno0m
09-12-2007, 20:51
Малко разнообразие няма да е излишно :roll:

Bubeto_f
09-12-2007, 21:03
виж,няма да ти давам акъл какво да правиш,ти най-добре знаеш как стоят нещата м/у вас,но аз лично никой път не бих търпяла такова дъряние,от което и да е момче.знам какво е да обичаш някого и да си готов на жсичко за него,но това трябва да е взаимно.а той дори се осмелява да ти посяга...мисли,поговори с него и ако няма промяна,го остави...явно не си е заслужавал...

yuyuto
09-12-2007, 21:27
И го оставяш да ти посяга? :shock: Колкото и да обичаш някого, не можеш да му позволиш да те бие! Имай малко уважение към себе си и не се примирявай с такова държание! #-o Разбирам,че го обичаш,но да те удря... Та нали знаеш, че за любовта трябва да се бориш ! И ако наистина много го обичаш, бори се за него, не се предавай! Пробвай всякакви тактики : отдалечи се малко от него и не го търси, не му се обаждай, не му предлагай срещи (нека веднъж и той да те потърси), или може да му направиш някаква изненада, с коята да му докажеш колко много го обичаш, и много други неща можеш да пробваш, за да видиш реакциите му и по тях да разбереш дали те обича вече,дали има друга... Ако нищо не подейства, тогава говори с него направо... Кажи му какво мислиш и го попитай кратко, точно и ясно, обича ли те и иска ли да е с теб... Хайде много успехчета и дано нещата се оправят бързо! \:D/ ;-)

CrazyWitch
09-12-2007, 21:46
Споко мацка.

А моя не би ме изтърпял всяка вечер да съм при него.
Приятно ми е аз съм "Един път в седмицата" ...

Вие явно твърде много време прекарвате заедно.. знам ли.
Приискало му се е нещо различно.
Моя еи тъй ме и заразя за месец. Искал нещо различно. Пфу МЪЖЕ!

Insatiable
09-13-2007, 10:34
Благодаря на всички, които писаха. Гадното е, че нещата още са си все такива и ми е супер кофти от това мамка му :( Правя опити са говоря с него като човек, а той се държи като лайно. Проведохме няколко разговора по телефона и всичките завършваха как той ми се изрепчва нещо и моментално затваря телефона ...
Оффф само ви занимавам с мойте глупости :(

heartless*charm
09-13-2007, 10:52
това просто е началото (че даже средата) на края :(
съжалявам.

единственият начин е просто да се отдръпнеш от него, да заживееш малко по-самостоятелен живот и ...да почнеш да го караш да ревнува и да се чуди къде и с кого си...
прояви егоизъм.

Insatiable
09-13-2007, 11:02
Не обичам гъби ;)

yuyuto
09-13-2007, 19:31
Благодаря на всички, които писаха. Гадното е, че нещата още са си все такива и ми е супер кофти от това мамка му :( Правя опити са говоря с него като човек, а той се държи като лайно. Проведохме няколко разговора по телефона и всичките завършваха как той ми се изрепчва нещо и моментално затваря телефона ...
Оффф само ви занимавам с мойте глупости :(
Лошо,лошо... А пък може би наистина трябва да го оставиш известно време и да не мислиш за него... Може да иска да си почине малко... Пък сигурно и ти имаш нужда от почивка... Ако се върне при теб значи те обича, ако не, значи е трябвало да стане така... Не се отчайвай много ако стане второто! Това ще ти служи за поука и друг път ще го имаш предвид във връзките си... Дано да стане първото! Айде, успех от мен и не забравяй, че живота е пред теб! :wink: :wink: \:D/

GregoryHouse
09-13-2007, 19:36
Хъх може би наистина го задушаваш ма да ти посегне ?! Уоу тва треа си мега прост а като глеам сте на по 14-15 годинки...2ро кфи са тея дали вече си ийма друга ?! ОТ колко време сте заедно ?! Тука има толкова важни неща за които биха ни помогнали да ти помогнем на теб и ние не знаем ! Що не напишеш Годините ви и от колко време сте заедно ?! А да и още нещо без малко да го забравя РАЗКАРАЙ ГО !

Insatiable
09-14-2007, 05:53
Аз съм на 16, той е на 22. Заедно сме от година и половина.
Снощи се видяхме, говорихме, но той се държи все така арогантно, а аз не искам да се разделяме ... просто не мога да го зарежа !

lyly_lili
09-14-2007, 07:01
Според мен като ви е толкова голяма разликата в годините...може би според него ти си малкото му гадже,което той може да бие "на шега",а това че не искаш да се разделяте....според мен му кажи :"Или спираш да се дуржиш толкова гадно с мен,или късаме..",защото ако той държи на теб може и да се извини за държанието си...,а ако не държи на теб ИЗОБЩО НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С НЕГО !!!!! [-X Хайде успех..... :roll:

09-14-2007, 09:07
Окей,може всичко да е на шега,но эвучи тъпо да кажеш ,че ти посяга на шега.Щом се стига чак до фиэическо насилие,явно нещо го иэнервя.Помисли да не би причината да е в теб.Както сама каэа,може да го `эадушаваш`.Пък и все пак и той е човек,дай му малко свобода.Но те съветвам да поговориш с него и да не му поэволяваш да те удря и да търпиш..
ммм напълно съгласна съм

passion92
09-14-2007, 09:10
Окей,може всичко да е на шега,но эвучи тъпо да кажеш ,че ти посяга на шега.Щом се стига чак до фиэическо насилие,явно нещо го иэнервя.Помисли да не би причината да е в теб.Както сама каэа,може да го `эадушаваш`.Пък и все пак и той е човек,дай му малко свобода.Но те съветвам да поговориш с него и да не му поэволяваш да те удря и да търпиш..
ммм напълно съгласна съм
това бях аз

sasha_90
09-14-2007, 10:49
Щом ти посяга и те обижда защо си с него.Не си заслужава само защото го обичаш.

evilkaAaAa
09-14-2007, 15:04
Според мен като ви е толкова голяма разликата в годините...може би според него ти си малкото му гадже,което той може да бие "на шега",а това че не искаш да се разделяте....според мен му кажи :"Или спираш да се дуржиш толкова гадно с мен,или късаме..",защото ако той държи на теб може и да се извини за държанието си...,а ако не държи на теб ИЗОБЩО НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С НЕГО !!!!! [-X Хайде успех..... :roll:

много правилно! =D>

LizZz
09-14-2007, 17:43
Според мен като ви е толкова голяма разликата в годините...може би според него ти си малкото му гадже,което той може да бие "на шега",а това че не искаш да се разделяте....според мен му кажи :"Или спираш да се дуржиш толкова гадно с мен,или късаме..",защото ако той държи на теб може и да се извини за държанието си...,а ако не държи на теб ИЗОБЩО НЕ СЕ ЗАНИМАВАЙ С НЕГО !!!!! [-X Хайде успех..... :roll:
Тъй,тъй! :wink: