PDA

View Full Version : Искам да отслабна!



KakVo`Zna4enie`Ima````
09-12-2007, 19:45
zdraveite:) pls kajete mi nqkakvo sredstvo za otslabvane .. kakvoto i da e ... ako moje da e po eftini4ko .. Hm ako pak e skapi4ko 6et sabiram pari Noo .. pls kajete mi i da ima BARZI efekti :S ... problema mi e v korema i palaskite ili liubovnite drajki kakto nqkoi gi nari4at .. tam sqkash imam pove4ko za mahane :S pakk iii izcqlo iskam da otslabna PLS HELP ME

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Irrepresible
09-12-2007, 20:03
коремни преси

sanchez
09-12-2007, 20:09
+бягане и фитнес... а и намаляване на мазнините би било добре,но се зареди с мн упоритост, това е една от чатите която се оформя трдно ( поне при жените) :twisted:

KaTinCeTy
09-12-2007, 20:12
Не се лъжи да отслабваш като използваш някакви хапчета. [-X По-добре ограничи сладките, мазните и пържените храни, и никакво газирано. Също така за коремчето и паласките ти препоръчвам въртене на обръч и коремни преси. :wink:

ZaHaRcHe
09-12-2007, 23:34
ако започнеш с хапчета и дите после бързо пак ще качиш килца трябва да тренираш повече фитнес бягане . т.н. но ако държиш на такива наща ще ти кажа например фемимодел,формасюут те са на билкова основа и трябва да се пият поне 3 месеца първото струва 4 лв и др 15

09-13-2007, 04:34
орежи мазнините дрънци... не, че и аз не мислех така, но един човек ме светна колко съм била зле :lol:

по-добре - Аткинс за кратко, максимум 10 дни ипосле още тколкова захранване плюс някой лек спорт (все пак, няма да тренираш до пълно изтощение, я). Друго не ти трябва :wink:

RAWRRR
09-13-2007, 04:46
аххаха
Диетата на Аткинс повече вреди,отколкото помага.

09-13-2007, 04:50
ем, по-добре за кратко Аткинс, отколкото 2-3 месеца хапчета. Няма безвредно бързо отслабване. По-добре да се избирапо-малкото зло.

RAWRRR
09-13-2007, 04:55
По-добре въобще да не избира зло.
А злото е диета,каквато и да е е ЗЛО.
Правилното решение е хранителен режим
Аз препоръчвам Ниско въглехидратния..
А за хапчетта/чайовете/неата от телешоп няма какво да говоря те са си жива подигравка с хората които искат да отслабват и в същото време да се тъпчат..
"наширте хапчета ви изгарят мазнините,не се нуждаете от глад за да бъдете стройни,преяждайте наволя без да ви личи!"

09-13-2007, 04:59
ем, хубаво го казваш, но...знаеш ли колко ще те послуша? мога да ти кажа, ама да неразваля изненадата... не е в ничия власт да опази другите(по обективни причини), но може поне да даде някаква алтернатива. ама нз и аз каквосъм почнала да се обяснявам. :roll:

RAWRRR
09-13-2007, 05:04
о,аз не искам да ги защитавам
Доводите ми да давам съвети са напълно егоистични,и именно заради това че няма да ме послушат
Когато виждам глупави и наивни хора си вдигам самочувствието.. :lol:

09-13-2007, 05:06
о,аз не искам да ги защитавам
Доводите ми да давам съвети са напълно егоистични,и именно заради това че няма да ме послушат
Когато виждам глупави и наивни хора си вдигам самочувствието.. :lol:

сладур :-D ай стига обръщахме на чат :wink:

iveto89
09-13-2007, 06:19
znam mn ,ama bezkraino mn hap4eta za otslabvane,koito 6te imat efekt vurhu tqloto ti,no nqma da gi kaja...az sum gi izprobvala vsi4kite i imenno za6toto tova e fact...ot li4en opit te suvetvam bez hap4eta,za6toto slabee6,no i mn dr ne6ta stavat v organizma ti nared s topeneto na mazninite.....suglasna sum s vsi4ki ostanali pisali v temata

09-13-2007, 06:59
По-добре въобще да не избира зло.
А злото е диета,каквато и да е е ЗЛО.
Правилното решение е хранителен режим
Аз препоръчвам Ниско въглехидратния..
А за хапчетта/чайовете/неата от телешоп няма какво да говоря те са си жива подигравка с хората които искат да отслабват и в същото време да се тъпчат..
"наширте хапчета ви изгарят мазнините,не се нуждаете от глад за да бъдете стройни,преяждайте наволя без да ви личи!"
НИско въглехидратната е общото. Аткинс е производна на ниско-въглехидратните.
А като цяло ниско-въглехидратните погрешно са разбрани като ниско-въглехидратни и ниско-мазнинни, което е голяа глупост. Ако се намаляват въглехидратите, трябва да се увеличат мазнините.

09-13-2007, 08:37
По-добре въобще да не избира зло.
А злото е диета,каквато и да е е ЗЛО.
Правилното решение е хранителен режим
Аз препоръчвам Ниско въглехидратния..
А за хапчетта/чайовете/неата от телешоп няма какво да говоря те са си жива подигравка с хората които искат да отслабват и в същото време да се тъпчат..
"наширте хапчета ви изгарят мазнините,не се нуждаете от глад за да бъдете стройни,преяждайте наволя без да ви личи!"
НИско въглехидратната е общото. Аткинс е производна на ниско-въглехидратните.
А като цяло ниско-въглехидратните погрешно са разбрани като ниско-въглехидратни и ниско-мазнинни, което е голяа глупост. Ако се намаляват въглехидратите, трябва да се увеличат мазнините.

=D>

heartless*charm
09-13-2007, 09:03
двама души споменаха коремните преси...
а всъщност те не помагат за премахване на мазнини ;)
те оформят коремните мускули... и човек може да има перфектни коремни мускули (т.е. плочки) след като прави усърдно коремни преси, но те да не се виждат, защото над тях има мазнинииии!!!
затова по-добре без коремни преси.
кардио тренировката (примерно...джогинг) съчетана с диета е по-добра ;)
а диетата е най-добре да е нисковъглехидратна.

_crazy_baby_
09-13-2007, 09:14
pff tolkova li te murzi da otidesh da bqgash v blizkiq park i da pravish uprajneniq za stqgane v vky6ti kaji mi 4estno 4e si stignala do varianta hap4eta.....

KaTinCeTy
09-13-2007, 09:30
двама души споменаха коремните преси...
а всъщност те не помагат за премахване на мазнини ;)
те оформят коремните мускули... и човек може да има перфектни коремни мускули (т.е. плочки) след като прави усърдно коремни преси, но те да не се виждат, защото над тях има мазнинииии!!!
затова по-добре без коремни преси.

Може да не премахват мазнините, но помагат за стягане на корема. А един корем за да изглежда добре освен, че трябва да е слаб, трябва и да е стегнат иначе пак няма да изглежда добре. Пък и коремните преси съчетани с въртене на обръч имат доста добър ефект(говоря от личен опит). :wink:

09-13-2007, 09:35
VEROQTNO KAKTO VSI4KI OSTANALI TEENOVE ILI PO TO4NO POVE4ETO OT TQH NE OBI4AT SPORTA,NO BI TRQBVALO DA OSAZNAQT 4E PO EFIKASNO SREDSTVO OT NEGO NQMA.dA ESTESTVENO 4E TRQBVA DA SI IMA6 IZGRADEN TRENING PLAN I DA GO SPAZVA6 TO4KA PO TO4KA I DA SE HRANI6 3-4 PATI DNEVNO BALANSIRANO:NAPRIMER SUTRIN HLQB BONU 2 FILIIKI NAI MNOGO,PLODOVE NO BEZ BANAN I QBALKOV SOK,ZA DOZIROVKA MOJE I ZELEN 4AI 6E TI IZGORI MAZNINKITE OPREDELENO :D POSLE KAM 12:30 QJ EDNA VKUSNA PANIRANA RIBKA I ZELENA SALATA SAO S SOL I AKO ISKA6 BEZ SOL(PRODUKTITE TRQBVA DA SE KONSUMIRAT 4ISTO)I PAK ZELEN 4AI :-D SLEDVA6TITE 3 4ASA PREKARAI PONE 45 MINUTI OT TQH V TRENING A SUTRINTA SI NAPRAVI GIMNASTIKA ZA TONUS NO SE POSAVETVAI S FITNES TRENJOR,IZQJ EDNA QBULKA I SI PIJNI SOK OT ANANAS A I NE ZABRAVIAJ NIKAKVA HRANA SLED 18:00.RAZHOJDAI SE S FRENDKI V PARKA NO KATO SEDNE6 NA ZAVEDENIE SI ZIMAI SAMO VODA I AZ NEZNAM ZA6TO TO4NO NO SAM 4ELA 4E OT KOLA LAIT SE PALNEELO NE E PREPORA4ITELNA MOJE BI SPAZI TOVA KOETO TI KAZAH I ZA OKLO 1,30 MESEC 6TE SI SVALILA OKOLKO 5,8 KG

09-13-2007, 10:02
^^ глупости, глупости, глупости!

SexYMove
09-13-2007, 10:32
koremni presi,bqgane qj po zdravoslovna hrana! spored men e tva!!!!!!!!!!!!

monityY
09-13-2007, 12:13
za hap4eta te syvetvam da ne pie6 kaloreks i cefamadar,6toto ne vur6at rabota,ako iska6 moje6 da po4ne6 nqkfa dieti4ka?ili puk ako ne nqkfo sport4e,nablqgai pove4e na 4astite ot tqloto si,koito iska6 da ostlabnat,zapi6i se fitnes ! oba4e mislq 4e bez dieta efekta nqma da e golqm [-X

RAWRRR
09-14-2007, 05:24
По-добре въобще да не избира зло.
А злото е диета,каквато и да е е ЗЛО.
Правилното решение е хранителен режим
Аз препоръчвам Ниско въглехидратния..
А за хапчетта/чайовете/неата от телешоп няма какво да говоря те са си жива подигравка с хората които искат да отслабват и в същото време да се тъпчат..
"наширте хапчета ви изгарят мазнините,не се нуждаете от глад за да бъдете стройни,преяждайте наволя без да ви личи!"
НИско въглехидратната е общото. Аткинс е производна на ниско-въглехидратните.
А като цяло ниско-въглехидратните погрешно са разбрани като ниско-въглехидратни и ниско-мазнинни, което е голяа глупост. Ако се намаляват въглехидратите, трябва да се увеличат мазнините.
Да прав си че Аткинсовата е производна,но тя е много крайна форма на ограничаване на въглехидратите.Защото тя ИЗКЮЧВА всякакви въглехидрати.
Хубавото е при нея е че се приемат високо-белтъчни продукти като месо,мляко..
Признавам,че е универсална диета и е помогнала на много хора,може би даже е най-разпространената в ссвета,но е доказано че предизвиква изтъняване на костите,цироза,високо ниво на холестерол,увеличаване на риска от инфаркт..

и все пак ако някой реши:
http://www.bb-team.org/articles/905

09-14-2007, 07:40
предизвиква изтъняване на костите,цироза,високо ниво на холестерол,увеличаване на риска от инфаркт..

Нито едно от изброените не е вярно.
Причината да е кофти е, че не се броят калории + твърде ниските мазнини.

RAWRRR
09-14-2007, 10:47
предизвиква изтъняване на костите,цироза,високо ниво на холестерол,увеличаване на риска от инфаркт..

Нито едно от изброените не е вярно.
Причината да е кофти е, че не се броят калории + твърде ниските мазнини.

Съжалявам,но аз съм по-склонна да вярвам на лекарите,отколкото на тебе. :wink:

09-14-2007, 11:28
предизвиква изтъняване на костите,цироза,високо ниво на холестерол,увеличаване на риска от инфаркт..

Нито едно от изброените не е вярно.
Причината да е кофти е, че не се броят калории + твърде ниските мазнини.

Съжалявам,но аз съм по-склонна да вярвам на лекарите,отколкото на тебе. :wink:
Хммм, а аз съм по-склонен да вярвам на факти, отколкото на догадки ;)

I am concerned by the number of inaccuracies and misinformation contained in your article about doctors being warned that they could face legal action if they fail to advise their patients against low-carbohydrate diets.
". . . warning that high protein and other faddish weight loss programmes are potentially dangerous." This is true. But the low-carb diet, properly constituted, is NOT a high protein diet, it is a normal protein, high-FAT diet.
"rejecting healthy low fat diets" There is no such thing as a 'healthy low-fat diet'. It is precisely such diets that are the cause of the dramatic rise in obesity and diabetes we see today. This has been known for 140 years (Banting W. Letter on Corpulence Addressed to the Public , London, 1863)
"Diets such as Atkins are designed to induce ketosis, an abnormal state that occurs in uncontrolled diabetes mellitus and starvation." While it is true that ketosis does occur in starvation, ketosis is not 'an abnormal state that occurs in uncontrolled diabetes'. That is 'ketoacidosis', which is quite different. And ketosis is not a feature of all low-carb diets -- only the first two weeks of Atkins'. I, for example, avoid ketosis by reducing carbs to no less than 60 grams per day.
"But studies have shown that the foods consumed on these high protein diets are linked to heart disease, colon cancer, kidney disease, osteoporosis and diabetes." Do they? I can't find one (please send references). On the contrary:

Heart disease
# This whole cholesterol thing is a nonsense. But if you do believe that cholesterol levels predict the risk of a heart attack, you should know that total cholesterol is lowered by low-carb, high-fat diets (Hays J. Paper presented to the 81st Annual Meeting of the Endocrine Society, 15 June 1999). Hays also found that: LDL (the 'bad' cholesterol) fell from 133 to 105 mg/dl,
# HDL (the 'good' cholesterol) increased from 44 to 47 mg/dl.
# Triglycerides declined from 229 to 182 mg/dl.
# Patients lost an average 40 lbs in weight

In this trial fats were over 90% saturated. Saying that 'a very high-fat, low-carbohydrate diet has been shown to have astounding effects in helping type-2 diabetics lose weight and improve their blood lipid profiles', Hays concluded: 'If you have a diet that results in weight loss, lower cholesterol, and a better lipid profile, eventually everybody will be eating that way. It's going to come whether we like it or not.'

Although animal fats are talked of as causing heart disease, this has never been proven -- and it's not for want of trying. The only fats implicated in heart disease are the 'healthy' polyunsaturated vegetable oils. "Thus hyperlipidaemia can be controlled by a diet which is low in unsaturated fat . . ." (Editorial. Prevention of coronary heart disease. Br Med J 1968; 2: 689-90.)

"It is thus clear that attempts to keep cholesterol low by changing to margarines containing vegetable oil has been shown to be of little value, and indeed would be damaging in certain circumstances." (McMichael J. Diets, lipids and heart disease. Acta Medica Scanda 1980; 207: 151-2.)

"Only the percentage of calories from polyunsaturated fats is significantly and directly related to the 10-yr incidence of angina pectoris or coronary insuffiency." (McGee DL et al. Ten year incidence of coronary heart disease in Honolulu Heart Programme - Relationship to nutrient intake. Am J Epidem 1984; 119 (5): 667-676.)

And we have known since 1936 that cholesterol levels are unrelated to athersclerosis (the 'furring up' of arteries) and have no relationship with heart disease anyway (Land

*SwEeTy_KiTtY*
09-14-2007, 11:28
двама души споменаха коремните преси...
а всъщност те не помагат за премахване на мазнини ;)
те оформят коремните мускули... и човек може да има перфектни коремни мускули (т.е. плочки) след като прави усърдно коремни преси, но те да не се виждат, защото над тях има мазнинииии!!!
затова по-добре без коремни преси.

Може да не премахват мазнините, но помагат за стягане на корема. А един корем за да изглежда добре освен, че трябва да е слаб, трябва и да е стегнат иначе пак няма да изглежда добре. Пък и коремните преси съчетани с въртене на обръч имат доста добър ефект(говоря от личен опит). :wink:

Напълно съм съгласна с KaTinCeTy!И аз от личен опит знам че действа!От един месец тъй се "тренирам" и без много-много диети(т.е. понамалих яслата,ама не много)вече се вижда ефектът!