PDA

View Full Version : Подарък



nofi
09-12-2007, 20:57
В събота моя много добра приятелка има рожден ден. Ще прави 21. Чудя се какво да й подаря, защото искам да е нещо, което ще бъде винаги до нея, а не плюшка, която ще захвърли и ще забрави щом замине за Англия.
Едната идея е някакво бижу, а другата ще я дадете вие :wink:
Все пак и паричките за подаръка не са много, така че дайте идея за нещо красиво и не много скъпо. Вие сте :wink: :arrow:

ZaHaRcHe
09-12-2007, 20:59
ми. ако носи сребро подари и някои пръстен или гривна ,а шом ще заминава може някакъв сувенир от БГ ддз

Maimunche_f
09-12-2007, 21:15
Според мен бижуто е много добра идея. Тази година 2 приятелки ми подариха сребърно синджирче с висулка едно сърчице на което пише "I love you" много ми хареса и си го нося с удовоствие (не всеки ден тъй като имам доста бижута). Можеш да и подариш само висулка, или пръстенче, гривничка....имаш избор. Сега ми идва на ум, че щом ще заминава можеш да и подариш рамка за снимка и да сложиш някоя яка снимка с вас двете....или пък албум (ако имате много общи снимки).Аз лично не обичам сувенирите, но ако тя ги харесва и това е вариант, нещо което да и напомня за БГ, за приятелите....
Айде успех с избирането и сподели на какво си се спряла :smt006