PDA

View Full Version : Какво бихте направили??



GaZaRkAtA_17
09-12-2007, 22:18
Имам въпрос към момчетата какво бихте направили ако едно момиче ви каже че ви обича...смисъл след като преди повече от година ви е зарязала заради друг .. от тогава сте и давали 1 -2 шанса а тя все се е дънила....и ако ви каже че се е страхувала.. да не я нараните за това се е държала гадно...Искам да кажа че сте различни смисъл променени от преди година и половина и че всичките ви приятели казват че това момиче е лъжкиня и че не обича никои и че е много надута и лигава??

09-12-2007, 22:56
Баси въпроса.

Ми че зависи от момчето, естествено. Аз въобще не бих ти обърнал внимание. Друг ще тръгне с теб за да ти го върне тъпкано. Трети ще те приеме и ще преглътне грешките ти.

Откъде пък ние да знаем на какъв тип си попаднала?

zmey
09-12-2007, 23:07
Имам въпрос към момчетата какво бихте направили ако едно момиче ви каже че ви обича...смисъл след като преди повече от година ви е зарязала заради друг .. от тогава сте и давали 1 -2 шанса а тя все се е дънила....и ако ви каже че се е страхувала.. да не я нараните за това се е държала гадно...Искам да кажа че сте различни смисъл променени от преди година и половина и че всичките ви приятели казват че това момиче е лъжкиня и че не обича никои и че е много надута и лигава?? ще и удара един език отдолу :smt016 , после ще я чукам, а след това ще и ритна шута, преди това може да ми полапа малго огнения меч..

`Death`Whore``
09-12-2007, 23:09
Дава се втори шанс, но трети - не. А той ти е дал няколко. Да не си се дънила.

GaZaRkAtA_17
09-12-2007, 23:22
e kvo da ne sum se dunila toi 1-vo mi vika iskam samo sex.. posle mi gi govori drugi posle mi vika 6to sum se bila suglasila i nekfi takifa vika mi 4e mi e samo fr i az ok spodelqh mu razni ne6ta posle pak lo6o :|

`Death`Whore``
09-12-2007, 23:23
Тогава защо каза, че ти си се дънила и той ти е давал шансове? И след като те менти, защо му ходиш по задника?

i am not okay
09-12-2007, 23:25
e kvo da ne sum se dunila toi 1-vo mi vika iskam samo sex.. posle mi gi govori drugi posle mi vika 6to sum se bila suglasila i nekfi takifa vika mi 4e mi e samo fr i az ok spodelqh mu razni ne6ta posle pak lo6o :|

а ве мацка забрави просто. ако някой те мисли за такова, то определено момчето е допринесло за това

GaZaRkAtA_17
09-12-2007, 23:26
mi primerno 6ot go obi4am..ama negovite priqteli mu govorat sekfi gluposti za men bila sum mn naduta ne sum bila za nego govorila sum predi moite fr 4e toi e nekuf tapak 6tom u4el tam v djon atanasov a az v sportno i 4e sum hodela samo s nefki fashion mom4eta i samo se ebavam s tova mom4e i nekfi takifa gluposti...a az naistina mn go obi4am tova mom4e ama nz kak da mu go pokaja i dokaja toi sa ktao mu kaja obi4am te ni6to ne mi kazva ili mi kaje ti nemoje da obi4a6 i tfa e :(

i am not okay
09-12-2007, 23:28
mi primerno 6ot go obi4am..ama negovite priqteli mu govorat sekfi gluposti za men bila sum mn naduta ne sum bila za nego govorila sum predi moite fr 4e toi e nekuf tapak 6tom u4el tam v djon atanasov a az v sportno i 4e sum hodela samo s nefki fashion mom4eta i samo se ebavam s tova mom4e i nekfi takifa gluposti...a az naistina mn go obi4am tova mom4e ama nz kak da mu go pokaja i dokaja toi sa ktao mu kaja obi4am te ni6to ne mi kazva ili mi kaje ti nemoje da obi4a6 i tfa e :(

ами тфа да не можеш да изразиш чувствата си наистина е кофти. мани ги онея дет говорят. на всеки много им знае устата.но наистина трябва да намериш начин да му покажеш какво чувсташ.ако наистина много го обичаш, той няма начин да не го разбере

`Death`Whore``
09-12-2007, 23:29
Той го знае и затова я унижава.

bloodranger
09-12-2007, 23:31
Баси въпроса.

Ми че зависи от момчето, естествено. Аз въобще не бих ти обърнал внимание. Друг ще тръгне с теб за да ти го върне тъпкано. Трети ще те приеме и ще преглътне грешките ти.

Откъде пък ние да знаем на какъв тип си попаднала?
+1

i am not okay
09-12-2007, 23:31
Той го знае и затова я унижава.

ами то тогава той е тъпак и не си заслужава..иска да и си го върне за тфа че и тя е правела грешки..ма ако наистина я обича и той ще осъзнае, че така наранява и себе си като я отблъсква

GaZaRkAtA_17
09-12-2007, 23:33
aaxax oo povqrvai mi ne go razbira Mda gadno e da ne moje6 da pokaje6 4uvstvata si .. na men mi e po lesno da prava sex s nego i po toq na4in da mu pokaja ne6to ama mai ni6to ne stava..i mi se surdi 4e se natiskah s 1 negov priqtel e kvo toi mi kaza 4e neiska da e smen i az burzo deistvam.. posle pak sum vinovna toi mi razpravq 4e tova bil nai podhodq6tiq na4in da mu pokaja kakvo 4uvstvam.. i sa ni6to... az se 4uvstvam gadno taka 6ot..kato sum s nqkoe drugo mom4e nemoga da spra da mislq za nego

kofti_nick
09-12-2007, 23:36
Имам въпрос към момчетата какво бихте направили ако едно момиче ви каже че ви обича...смисъл след като преди повече от година ви е зарязала заради друг .. от тогава сте и давали 1 -2 шанса а тя все се е дънила....и ако ви каже че се е страхувала.. да не я нараните за това се е държала гадно...Искам да кажа че сте различни смисъл променени от преди година и половина и че всичките ви приятели казват че това момиче е лъжкиня и че не обича никои и че е много надута и лигава??

Не всички момчета са еднакви :smt008

i am not okay
09-12-2007, 23:36
aaxax oo povqrvai mi ne go razbira Mda gadno e da ne moje6 da pokaje6 4uvstvata si .. na men mi e po lesno da prava sex s nego i po toq na4in da mu pokaja ne6to ama mai ni6to ne stava..i mi se surdi 4e se natiskah s 1 negov priqtel e kvo toi mi kaza 4e neiska da e smen i az burzo deistvam.. posle pak sum vinovna toi mi razpravq 4e tova bil nai podhodq6tiq na4in da mu pokaja kakvo 4uvstvam.. i sa ni6to... az se 4uvstvam gadno taka 6ot..kato sum s nqkoe drugo mom4e nemoga da spra da mislq za nego

чесно казано тоз не мога да го разбера..нещо много бързо си мени гледните точки и от това само ти страдаш и се чувстваш виновна за всичко..може би му е било гадно, че след като там е казал, че не иска да сте заедно ти си била с друг ма бас лова че е било само щот си искала да го забравиш ама той няма да го разбере 4е виновен си е само и единствено той

`Death`Whore``
09-12-2007, 23:39
Ти се натискаш с други, явно има защо приятелите му да говорят лошо за теб. Я го остави на мира.

i am not okay
09-12-2007, 23:40
Ти се натискаш с други, явно има защо приятелите му да говорят лошо за теб. Я го остави на мира.

ама те не са били заедно така че има право да си се натиска с който пожелае

GaZaRkAtA_17
09-12-2007, 23:40
neznam samo 4e me boli adski mnogo... i iam 4uvstvoto 4e nemoga da se vliubq v drug probvam s drugi mom4eta no ne prosto se 4uvstvam zaduljena kato sum s tqh.. a mi e vse taq :( a neiskam da e taka

i am not okay
09-12-2007, 23:42
neznam samo 4e me boli adski mnogo... i iam 4uvstvoto 4e nemoga da se vliubq v drug probvam s drugi mom4eta no ne prosto se 4uvstvam zaduljena kato sum s tqh.. a mi e vse taq :( a neiskam da e taka

:( :( ами за мен това момче не е много зряло и постъпва детински и някак си просто ити кат не можеш да говориш за чувства и не можеш да го забравиш и отделно той кат се държи скапано се сдухва цялата ситуация

`Death`Whore``
09-12-2007, 23:42
Ами, не се натискай без дори малко чувства. Нужно ли е да си с някого?

09-12-2007, 23:46
Виж, дай ми някакъв контакт с това момче - GSM, Skype, e-mail, whatever!

Да го предупредя дори за миг да не ти се връзва на малоумните игрички. Хем си неграмотна, хем си глупава, хем си двулична.. Колкото и да не вярвате, някои представители на мъжкия пол не гледат само нагримираните ви лица и дълбоките ви деколтета.

И сега какво искаш - заебала си го заради друг, натискала си се с негов приятел, пробваш с други дали ще могат да го заместят и накрая твърдиш, че го обичаш. Абе я се тресни някъде, бах ви в неориентираните овце!

GaZaRkAtA_17
09-12-2007, 23:46
toi se drazni kato hoda s drugi ..govora 4e primerno ima vreme e tak 3 4 meseca ne si govorim ne se vijdame i az hoda s nekoe drugo mom4e i toi ili nekoi negov fr ni vidi i toi po4va mi se surdi i po4va da se duurji gadno a toi e super golqm jenkar i kurvar.... a az kvo da naprava ni6to ne prava..primirqvam se Ok toi nemoje mi prosti o6te ot predi pove4e ot godina 4e mu izneverih e az togava bqh dete basi ne 4e sa mn sum porasnala ama .. sa pone ne prava tolko gluposti kakto predi samo 4e toi neiska da povqrva 4e sum razli4na
Emi death whore ne e nujno ama kvo sama li da sum ? I ne e nujno vinagi da ima 4uvstva

i am not okay
09-12-2007, 23:48
toi se drazni kato hoda s drugi ..govora 4e primerno ima vreme e tak 3 4 meseca ne si govorim ne se vijdame i az hoda s nekoe drugo mom4e i toi ili nekoi negov fr ni vidi i toi po4va mi se surdi i po4va da se duurji gadno a toi e super golqm jenkar i kurvar.... a az kvo da naprava ni6to ne prava..primirqvam se Ok toi nemoje mi prosti o6te ot predi pove4e ot godina 4e mu izneverih e az togava bqh dete basi ne 4e sa mn sum porasnala ama .. sa pone ne prava tolko gluposti kakto predi samo 4e toi neiska da povqrva 4e sum razli4na
Emi death whore ne e nujno ama kvo sama li da sum ? I ne e nujno vinagi da ima 4uvstva

тфа че си му изневерила малко променя нещата :?

GaZaRkAtA_17
09-12-2007, 23:52
emi ok i az sujalqvam za tova.. nemoga da promenq gre6kite ot minaloto a iskam da poema otgovornost za bude6teto i tova se opitvam da napravq no toi ne go razbira.. vseki put kato mu kaja obi4am te toi mi kazva 4e sum lujkinq i 4e neznam kakvo e da obi4am tova e vseki put.. :( :( :( neznam kvo moga da naprava... :( :(

morenita
09-12-2007, 23:52
e kvo da ne sum se dunila toi 1-vo mi vika iskam samo sex.. posle mi gi govori drugi posle mi vika 6to sum se bila suglasila i nekfi takifa vika mi 4e mi e samo fr i az ok spodelqh mu razni ne6ta posle pak lo6o :|
Kvi sa tiq gluposti samo frs puk sex pravqt.Az obiknoveno ne prespivam sus samo frs ](*,)

i am not okay
09-12-2007, 23:54
emi ok i az sujalqvam za tova.. nemoga da promenq gre6kite ot minaloto a iskam da poema otgovornost za bude6teto i tova se opitvam da napravq no toi ne go razbira.. vseki put kato mu kaja obi4am te toi mi kazva 4e sum lujkinq i 4e neznam kakvo e da obi4am tova e vseki put.. :( :( :( neznam kvo moga da naprava... :( :(

ами да ама бъдещето има общо с миналото и за тфа нещата едвали ще се получат..ср

GaZaRkAtA_17
09-12-2007, 23:57
nai veroqtno..az kato go pitah nqkoga obi4al li me e i toi samo sedi takuf (bqhme na kafe) i mi vika emi NE!! I az mu vikam ok i toi ne be obi4ah te no ti me preeba mn gadno i stana i si trugna :( tova e posledniq put kogato vidqh be6e na4aloto na avgust

i am not okay
09-13-2007, 00:00
nai veroqtno..az kato go pitah nqkoga obi4al li me e i toi samo sedi takuf (bqhme na kafe) i mi vika emi NE!! I az mu vikam ok i toi ne be obi4ah te no ti me preeba mn gadno i stana i si trugna :( tova e posledniq put kogato vidqh be6e na4aloto na avgust

е от къф зор ти се праи на интересен и ти вика първо не а после да..а бе ся няма да си кривя душата и ще си го кажа - имаш вина, ама и той си е виновен и той постъпва тъпо

GaZaRkAtA_17
09-13-2007, 00:03
emi az kato mu kazvam 4e sum se promenila toi ne mi vqrva i az mu vikam da probvame i 6te vidi i toi neiskam i az 6to i toi pak 6te mi razbie6 surceto i az mu vikam e nali samo 6e probvame i toi a be NE prosto ne te iskam ve4e v jivota mi neprestanno me preebva6... ;(
A puk kato sum s drugo mom4e i useta 4e ne6tata stavat po seriozni zaebvam si4ko :( i za kvo 6ot si mislq 4e 6e me boli pff ... lele poburkvam se

i am not okay
09-13-2007, 00:06
emi az kato mu kazvam 4e sum se promenila toi ne mi vqrva i az mu vikam da probvame i 6te vidi i toi neiskam i az 6to i toi pak 6te mi razbie6 surceto i az mu vikam e nali samo 6e probvame i toi a be NE prosto ne te iskam ve4e v jivota mi neprestanno me preebva6... ;(
A puk kato sum s drugo mom4e i useta 4e ne6tata stavat po seriozni zaebvam si4ko :( i za kvo 6ot si mislq 4e 6e me boli pff ... lele poburkvam se

ами той си ти ги е казал нещата ясни и не мисля че повече трябва да опитваш да се съберете, защото по тоя начин само ти страдаш на постояните откази.кофти е че не ти остава да му докажеш, щот едно е да кажеш че го обичаш, а друго е да му го докажеш, но той като не иска...няма смисъл

GaZaRkAtA_17
09-13-2007, 00:10
em nai veroqtno e taka.. i 6e go ostava toi sam 6te se vurne...ako puk ne sa ni6to nemoga da naprava az sum si vinovna a puk i purvata liubov nikoga ne se zabravq a mejdu drugoto ima drugo mom4e koeto mi kazva 4e me obi4a i neznam dali da probvam s engo toi e mn mn dobur i da probvam s nego.. ne 4uvstvam ni6to kum nego bezrazli4en mi e ama pone moje mi pomogne da zabrava onova mom4e

i am not okay
09-13-2007, 00:12
em nai veroqtno e taka.. i 6e go ostava toi sam 6te se vurne...ako puk ne sa ni6to nemoga da naprava az sum si vinovna a puk i purvata liubov nikoga ne se zabravq a mejdu drugoto ima drugo mom4e koeto mi kazva 4e me obi4a i neznam dali da probvam s engo toi e mn mn dobur i da probvam s nego.. ne 4uvstvam ni6to kum nego bezrazli4en mi e ama pone moje mi pomogne da zabrava onova mom4e

ами и това е вариант но внимавай само да не го нараниш пък него..кой знае с времето тфа безразличие може и пък да изчезне...леле мацка,много ти е объркан живота....чесно казано не ти завиждам

GaZaRkAtA_17
09-13-2007, 00:15
axxa oo mn po oburkan e otkolkoto si misli6 axxa tfa e ni6to :D :D ima6e vreme deto si misleh 4e sum obratna hodeh s momi4e :D :D posle imah problemi s na6te aaxa pieh drusah se xaxa kvo li ne phhpaxpaxph a tfa mom4e mi pomogna togava :)

i am not okay
09-13-2007, 00:18
axxa oo mn po oburkan e otkolkoto si misli6 axxa tfa e ni6to :D :D ima6e vreme deto si misleh 4e sum obratna hodeh s momi4e :D :D posle imah problemi s na6te aaxa pieh drusah se xaxa kvo li ne phhpaxpaxph a tfa mom4e mi pomogna togava :)

леле...ем,поне сега си по - стабина...баси верно не ти исакм живота, а си мислих, че аз съм зле ма чесно ти казвам добре, че е било тфа момче...

GaZaRkAtA_17
09-13-2007, 00:21
taka e az skoro pak trugnah po tezi puti6ta ama maika mi se namesi tfa be6e sa mai mesec i mi zabrani da izlizam s nai dobrata si fr.. isa mi e mn mn gadno de ama ... 6ans :D :D az to4no za tfa durja na tova mom4e toi vinagi kak da go kaja me e "spasqval" ot si4ko e taka kato imam nujda ot ne6to mu se obajdam..i toi mi pomaga...i neznam moje bi za tova e si4ko tova daje nz dali go obi4am ili sum prosto privurzana kum nego

i am not okay
09-13-2007, 00:26
taka e az skoro pak trugnah po tezi puti6ta ama maika mi se namesi tfa be6e sa mai mesec i mi zabrani da izlizam s nai dobrata si fr.. isa mi e mn mn gadno de ama ... 6ans :D :D az to4no za tfa durja na tova mom4e toi vinagi kak da go kaja me e "spasqval" ot si4ko e taka kato imam nujda ot ne6to mu se obajdam..i toi mi pomaga...i neznam moje bi za tova e si4ko tova daje nz dali go obi4am ili sum prosto privurzana kum nego

ами ти май самата не знаеш все още какво изпитваш...дали освен признателност има и друго, но определено трябва да си му задължена...аз мисля да лягам така че лека

GaZaRkAtA_17
09-13-2007, 00:27
emi sigurno ok ai leka :) TNX

Vliubena v jivota
09-13-2007, 14:28
emi macka i na men mi se e slu4valo ne6to takova..samo 4e az ne sum mu izneverqvala... i mnogo obi4ah tova mom4e..no sled vreme go polu4ih i be6e hubavo na mi pisna ot nego taka 4e ne mislq 4e go obi4a6 prosto znae6 4e toi se durpa i se pravi na nedostupen i tfa e si4ko

heartless*charm
09-13-2007, 14:43
мммммм нито един от двамата не знае какво иска според мен...
ти ако го получиш на тепсия този пич, ще ти мине желанието ;)
и той с неговите променливи желания.... мани мани
но поне е умен и знае какво го очаква ако ти угоди ;)
а ти спри да се натискаш с най-добрите му пр, като начало спри да се натискаш с когото и да било, остани насаме със себе си и реши какво искаш най-накрая...след това продължи напред и промени живота си ;)

GaZaRkAtA_17
09-13-2007, 14:49
e kvo sama li da buda??!?E toi hodi s koq li ne ..nekuf jenkar e ... i mi razpravq 4e az sum bila vinovna za tova .. i nekfi takifa...daje mi vika 4e ako trugnem to 6te e ni6to seriozno i 6te mojem da sme i s drugi.. i nekfi takifa...gluposti... ako se suglasa.. 6e mi kaje 6to se natiska6 s drugi i nekfi takifa... az dori neznam toi kvo o4akva i ne mi vqrva na nito 1 kazana dupa :(

Erica
09-13-2007, 14:51
мммммм нито един от двамата не знае какво иска според мен...
ти ако го получиш на тепсия този пич, ще ти мине желанието ;)
и той с неговите променливи желания.... мани мани
но поне е умен и знае какво го очаква ако ти угоди ;)
а ти спри да се натискаш с най-добрите му пр, като начало спри да се натискаш с когото и да било, остани насаме със себе си и реши какво искаш най-накрая...след това продължи напред и промени живота си ;)

И аз съм на същото мнение

GregoryHouse
09-13-2007, 14:54
О това е мноого относително кфо да ти кажа...Аз може би нямаше да се занимавам с тебе след толкова дънене особено ако си се държала гадно...но зависи от човека все пак. Всеки е преди всичко човек и след това всичко осстанало а всеки греши затова винаги давам 2ри шнас ама 3,4,5 няма...то тва да не е мандра :-D

п.п: Сори ако повтарям нечие мнение но не изчетох цялата тема...

GaZaRkAtA_17
09-13-2007, 14:59
e puka mi za nego i go iskam mnogo.. znam 4e i na nego mu puka za men.. to se vijda v pogleda mu i kogato si pi6em..i nemoga e taka da go zareja...mislq si za nego g.d non stop az go sanuvam, a kato mina nqkude i se se6tam primerno 4e dvamata sme bili tuka ikvo sme pravili i si4ko v moq kv e tka kudeto i da mina se se6tam za nego..pone ako go vijdah po 4esto 6te6e da e mn hubavo... 6ot toi ne e to4no ot sf...oh tolkova mnogo go iskam tova mom4e i az go pitah za kvo neiska6 da si s men grozna li sum kva sum ne me li haresva6 i toi naprotiv nito edno ot tezi ne6ta haresvam te no prosto nemoga... i az kato go pitam 6to i toi taka... i mi vika ostai me ako 6e govorim za tfa ne mi pi6i ;( kvo moga da naprava :(

heartless*charm
09-13-2007, 15:05
e kvo sama li da buda??!?E toi hodi s koq li ne ..nekuf jenkar e ... i mi razpravq 4e az sum bila vinovna za tova .. i nekfi takifa...daje mi vika 4e ako trugnem to 6te e ni6to seriozno i 6te mojem da sme i s drugi.. i nekfi takifa...gluposti... ako se suglasa.. 6e mi kaje 6to se natiska6 s drugi i nekfi takifa... az dori neznam toi kvo o4akva i ne mi vqrva na nito 1 kazana dupa :(

може би е вярно, че ти със своите лапешки постъпки си го накарала да стане женкар ;) женкар, неженкар, фактът си е факт - човекът е У-М-Е-Н. и като такъв, няма да ти даде поредната възможност да го нараниш ;).
знаеш ли какъв ти проблемът? не те боли сърцето, а егото. затова и не можеш да бъдеш сама... ако наистина обичаше това момче,щеше да си държиш краката по-събрани ;) .
запомни едно - в неговите очи си к*рва и (ако наистина е умен) ще получи амнезия преди да ти даде 5869896968 шанс.
а ти верно малко си седни на задника и помисли ;) защото, ок, той вече те мисли за к*рва, пр му също....не карай останалата част на света да мисли същото....
БИЛА СЪМ в твоята ситуация (хм а може би още съм...) и знам, че е трудно да спреш със случайните, нищо незначещи забивки и т.н. ...но по-добре да спреш, защото сама знаеш,че всеки следващ мъж, към когото нямаш чувства, те кара да се чувстваш още по-празна и сама ;) тва е като наркотик. а ти вече знаеш с наркотиците човек как се справя ;)

angel_of_darks
09-13-2007, 15:09
spored men vyobshte nqma smisyl da se tormozish za chovek koito si nqma i ideq kakwo iska

GaZaRkAtA_17
09-13-2007, 15:15
neznam nai veroqtno e taka...E az ne spa s vseki sre6tnat slu4valo se e po kuponi tfa nqma zna4enie ... no si prava vseki put use6tam po golqmo praznota e kvo da naprava .. neiskam da e taka...am nemoga se spra non stop mislq za mom4eta...na moreto.. bqh po su6tiq na4in...more e znam i e normalno samo 4e az mu bqh obe6tala 4e cqlo lqto nqma da buda s nikoi ne samo fizi4eski..i az si vikam sa na moreto nqma kak toi da razbere i v edna diskoteka v slun4ev brqg.. vidqh bratov4ed mu i toi mu e izdrunkal si4ko...e taka e dete sum az sum na 16 godini i tova mom4e e na tolkova...toi e edinstvenoto mom4e s koeto sum bila i e kolkoto men pove4eto mom4eta s koito sum bila sa vse pulnoletni... no eto v slu4aq za men tova nqma zna4enie...toi mi pra6ta pozdravi po edno mom4e ot negoviq klas koito mi e sused..i edna sutrin misleh da se ka4a na mar6rutkata i da otida kum negovoto daskalo samo 4e neznaeh kvo da mu kaja ako sum tam az kato go vida i e tka neznam kvo da kaja i samo se usmihvam i si mul4a

heartless*charm
09-13-2007, 15:23
ех... мда...разбирам те на 100% :-)
и знам, че няма да се укротиш, докато не получиш този пич...след тва да става квото ще :lol:
според мен начинът е да се отдръпнеш за известно време, за да може той да забрави лошите неща и да си спомни добрите ;) (а то така става с времето ...)
и тогава направи триумфално завръщане.
но без пауза нещата няма да се получат ;)...на него сега му е лесно да те реже, защото знае, че твоят интерес към него е висок....но я се отдръпни и ще видиш как егото му(което щом е женкар, е лесно ранимо) и как к*рва, нек*рва....пак ще те търси във всяка и ще му се иска да ти е бил дал 1000-ен шанс...
е, поне така се надявам да стане :-)

GaZaRkAtA_17
09-13-2007, 15:29
emi to ima6e takuf period i toi po4na da se durji mn mn milo i si4ko be6e mn hubavo samo 4e az si imah gadje togava i az izlqzoh s nego na kafe i si4ko be6e qko smeehme se govorihme toi se durje6e to4no kakto predi no togava gadjeto mi zvunna i toi samo me pogledna taka i mi kaza ne si se promenila vuob6te ima6 si gadje na koeto kazva6 4e durji6...a izliza6 s biv6iq i flirtuva6 s nego i az seda i nz kvo da mu kaja i posle v metroto az ne mu govoreh i az takafa trqbva da slizam i toi se podprql i mi vika 4ao i az 4ao 4ao i samo slizam takafa i se spiram i go gledam i toi sedi i mi se usmihna i nekfo mn milo me pogledna... tolkova sujalqvah togava..tova be6e sega avgust mesec... prosto trqbva6e da go celuna i si4ko 6te6e da e ok..no ne posmqh neznaeh kva 6te mu e reakciqta a i toi sega si ima priqtelka...

heartless*charm
09-13-2007, 15:34
еми...
тогава...
освен ако не станеш монахиня и не го уповестиш в "Държавен вестник"...
няма никога да спечелиш доверието му ;)

или просто направи всичко по силите си да се ПРОМЕНИШ. да промениш АБСОЛЮТНО ВСИЧКО. ако искаш почни дори с външна промяна, за да си по-убедителна и пред себе си, и пред другите. забрави за случайните мъже. забрави за всичко, което си била, разруши старото аз и съгради ново ;)
ето САМО тогава ще имаш шанс с КОГОТО И ДА БИЛО.

GaZaRkAtA_17
09-13-2007, 16:01
HaAH tfa nqma da stane nikoga ili pone ne skoro ne mislq da se promenq korenno zaradi nego..iskam go no 4ak da promenq vsi4ko v sebe si [-X xaxa mai s tfa mom4e ni6to nqma da stane a i sa po4vam daskalo i tam mom4eta kolko iska6 axxa se pak sum v sportno i hmm nemoga se promenq se pak sum na 16 ima mn mn o6te vreme da se zabavlqvam
Boli me da znam 4e toi e s nqkoq druga no ni6to nemoga da naprava

Vliubena v jivota
09-13-2007, 21:07
macka ne e taka prosto neiska6 da priznae6 4e go obi4a6 kazva6 go na nas primerno na nego kazvala li si mu go v liceto ako si mu go kazvala samo po skype to i az nqma6e da ti povqrvam..prosto si mnogo ligava i sigurno si edna ot oneq fashion momi4enca deto si mislqt 4e mogat da imat vsqko mom4e nqma lo6o sigurno si hubavo momi4e no ima6 nujda ot liubof moito momi4e taka 4e se pospri malko i si pomisli kakvo pravi6 i za6to go pravi6

MeGiTyY
09-13-2007, 22:40
xaxa PULNA LIGLA kato mene phxahpaxph macka 6e mine si4ko zaebi go i si pravi kupona :-D :-D :-D

GaZaRkAtA_17
09-13-2007, 23:01
xaxa megityy tre se zapoznaeme :) xaxa :-D :-D :-D :-D mn qsno sa men mi pisna se da mi e gadno za nego.. a na nego da mu e prez huq