PDA

View Full Version : Първият път-болезнен или приятен?



black_rose_fr
09-13-2007, 00:33
temata e banalna,no iskam da vi popitam nqkolko neshta za purviq put...az vse oshte sum devstvena i se pitam kak trqbva da stane vsichko po bezbolezneno-burzo ili bavno!!! :-k vajen li e prezervativut?

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка

Levane
09-13-2007, 00:37
Не съм чувал за сега първи път да е безмолезнен но може да се намали болката ако човека който е срещо теб знае какво прави ... не мисля че важен кондома ... :) иначе до колкот съм чувал някой се отварят първо с пръст да не ги боли после ама това незнам до колко е достоверно...

NeKvA nIkVa
09-13-2007, 01:17
abe zadaljilno s prezervativ

black_rose_fr
09-13-2007, 01:25
hahahah =D> =D> =D> =D> =D>

crs
09-13-2007, 05:50
Абе това да се отварят с пръст е малаумно де ама иначе си боли ама болката може да се намали с говорене и успокояване :)

koalka
09-13-2007, 05:56
Презервативът не е толкова важен, важно е ти да си максимално влажна.Най - добре е да го направите бавно, за да те боли по-малко.

krem4et0
09-13-2007, 07:27
Презерватив-задължително.
Болка-малко или много ще има.
С пръсти или не-важното е да е мил, да си възбудена, а самото вкарване да стане изведнъж. така боли за секунди.

Dark_Angel_F
09-13-2007, 07:31
И аз съм девствена , но един ми е обяснявал как се отдварят девственици . И поне той изплзвал пързо пръвсти за да се поотпусне момиче и псоле при вкарването да боли по-малко и да стане по-лесно..

Quasar
09-13-2007, 11:01
"Най е важно да е влажно!"
@dark angel оня дето ти обясняваше аз съм го учил ;)

Dark_Angel_F
09-13-2007, 11:06
"Най е важно да е влажно!"
@dark angel оня дето ти обясняваше аз съм го учил ;)
М да бе ти си го учил бил...... дай да сравмин той е отварял 8 девственици , а ти си още девствен....... Кой води класацията сега ?!

Quasar
09-13-2007, 11:16
"Най е важно да е влажно!"
@dark angel оня дето ти обясняваше аз съм го учил ;)
М да бе ти си го учил бил...... дай да сравмин той е отварял 8 девственици , а ти си още девствен....... Кой води класацията сега ?!
НА теория ще ме бие в шестък....и съм девствен щот не искам иначе и аз щях да съм с опит да се разберем....сега се гръмни ;)

ev4eto_92
09-13-2007, 11:44
awe xora ne pri vs boli zavisi ot mn ne6ta samo da vi svetna ne 4e imam opit ama poznavam xora s i 4estno ne vseki boli ne e re4eno 4e edna sedmica 6e xodi6 kato raz4eknata ama e vuzmojno vse pak po dobre si izberi nqkoi s pove4ko opit kato tozi s 8-te devstvenici

abvgdejzi
09-13-2007, 12:48
PRI VSEKI E UNDIVIDUALNO.BARZO ILI BAVNO,S PRASTI ILI BEZ E VAPROS NA LI4EN IZBOR.

Dark_Angel_F
09-13-2007, 18:44
"Най е важно да е влажно!"
@dark angel оня дето ти обясняваше аз съм го учил ;)
М да бе ти си го учил бил...... дай да сравмин той е отварял 8 девственици , а ти си още девствен....... Кой води класацията сега ?!
НА теория ще ме бие в шестък....и съм девствен щот не искам иначе и аз щях да съм с опит да се разберем....сега се гръмни ;)
Едно е теорията ,едно е практиката. На теория всеки всичко може . Обаче бас хващам че пред него нямаш шанс на практика.......

evilkaAaAa
09-13-2007, 18:50
temata e banalna,no iskam da vi popitam nqkolko neshta za purviq put...az vse oshte sum devstvena i se pitam kak trqbva da stane vsichko po bezbolezneno-burzo ili bavno!!! :-k vajen li e prezervativut?

Модерирано по т.7 от Правилника!
коалка
Мен не ме боля,беше ми приятно :-)
Темпото...ами първо бавно,после ти ще решиш дали да се забързате.Момчето няма да ти откаже :lol:
А преерватива...дамм...нека го има... :::
Ще се чувстваш по-спокойна и няма да пуснеш тема утре...закъснява ми,бременна ли съм... [-X :P

веднъж и аз да съм напълно съгласна с казаното от теб :smt005 :smt005

CuteBaby
09-13-2007, 22:31
Задължително презерватив(ако не искаш после да се чудиш дали си бременна и защо ти закъснява)! На мен ми беше приятно и не ме боля,но все пак всеки организъм е различен..а и зависи от това колко се отпуснала и доколко момчето те е предразположило и възбудило за това :roll:

nofi
09-13-2007, 22:42
"Най е важно да е влажно!"
@dark angel оня дето ти обясняваше аз съм го учил ;)
М да бе ти си го учил бил...... дай да сравмин той е отварял 8 девственици , а ти си още девствен....... Кой води класацията сега ?!
НА теория ще ме бие в шестък....и съм девствен щот не искам иначе и аз щях да съм с опит да се разберем....сега се гръмни ;)
Едно е теорията ,едно е практиката. На теория всеки всичко може . Обаче бас хващам че пред него нямаш шанс на практика.......
Защо го защитаваш толкова тоя човек? 8 девственици? И какво толкова?
вариант 1 :arrow: отворил е тебе
вариант 2 :arrow: влюбена си в него
вариант 3 :arrow: искаш да надцакаш Quasar с типично селския манталитет "Моето е най-хубаво!"

Dark_Angel_F
09-13-2007, 23:17
"Най е важно да е влажно!"
@dark angel оня дето ти обясняваше аз съм го учил ;)
М да бе ти си го учил бил...... дай да сравмин той е отварял 8 девственици , а ти си още девствен....... Кой води класацията сега ?!
НА теория ще ме бие в шестък....и съм девствен щот не искам иначе и аз щях да съм с опит да се разберем....сега се гръмни ;)
Едно е теорията ,едно е практиката. На теория всеки всичко може . Обаче бас хващам че пред него нямаш шанс на практика.......
Защо го защитаваш толкова тоя човек? 8 девственици? И какво толкова?
вариант 1 :arrow: отворил е тебе
вариант 2 :arrow: влюбена си в него
вариант 3 :arrow: искаш да надцакаш Quasar с типично селския манталитет "Моето е най-хубаво!"
Чакай, чакай аз още съм девствена и катеогрично не съм влюбена в този пък и ми е малко големичък (5 год по голям е ) и просто така натривам носа на Quasar......

Quasar
09-13-2007, 23:19
Ми не просто исках да кажа че аз го бях затапил с едно обяснение как се отавярят ама глей докъде стигна...айде мир