PDA

View Full Version : Да я търся ли още?



09-13-2007, 02:20
Вчера писах смс на една приятелка извън градът ми е и то доста ,защо не влиза в скайпа и тя ми каза ,че утре вечер (тая нощ) щяла да влезе ,че сега била изморена и неможела.Тя не влезна ,а най-странното бе ,че на ласт сийн и седи от предната нощ....Да я търся ли още или да я оставя?

09-13-2007, 04:19
Вчера писах смс на една приятелка извън градът ми е и то доста ,защо не влиза в скайпа и тя ми каза ,че утре вечер (тая нощ) щяла да влезе ,че сега била изморена и неможела.Тя не влезна ,а най-странното бе ,че на ласт сийн и седи от предната нощ....Да я търся ли още или да я оставя?

ех, че си и ти. ми изчакай малко, всичко става - може да не е имала нет, да е излизала, или пък да не иска да си пишете...но не е само последната възможност. почакай ден-два. :wink:

koalka
09-13-2007, 05:30
Остави я, нека тя те потърси, когато може.Явно има някакъв проблем и затова не влиза.

VerryBerry
09-13-2007, 06:11
Остави я, нека тя те потърси, когато може.Явно има някакъв проблем и затова не влиза.

+1

09-13-2007, 08:05
А като има проблем ,толкоз ли не може да напише един СМС ,ей не ме чакай ,не мога да вляза?

пп-Заебал съм телефона на 5 метра ,само и само да не го хвана а и напиша мерси ,че пак влезе.

09-13-2007, 08:08
И понеже я знам и от един форум ,за тва ли е писала там 30 мин ,след като си легнах :wink:

heartless*charm
09-13-2007, 08:09
остави я
ако се сети да влезе - чудесно
ако ли не - майната й

sexy_for_you
09-13-2007, 08:21
остави я
ако се сети да влезе - чудесно
ако ли не - майната й

+1

MoHuTo
09-13-2007, 08:23
Ами може да не иска да си чати с тебе, щом явно е била на компа....не я търси, остави я тя да го направи, ако не го направи - сам си прави изводите :wink:

09-13-2007, 08:33
Ами може да не иска да си чати с тебе, щом явно е била на компа....не я търси, остави я тя да го направи, ако не го направи - сам си прави изводите :wink:Еми явно...Поне да каже ,не се да ми се оплаква...И ако не иска ,да ми напише един смс не ме занимавай повече и тва е...
пп-Опцията изтрий контакта и на тила и на скайпа бачка яко :lol: :lol: :lol:

flowerlina
09-13-2007, 08:40
Заеби я

09-13-2007, 09:35
Заеби яеми...

evilkaAaAa
09-13-2007, 10:15
Вчера писах смс на една приятелка извън градът ми е и то доста ,защо не влиза в скайпа и тя ми каза ,че утре вечер (тая нощ) щяла да влезе ,че сега била изморена и неможела.Тя не влезна ,а най-странното бе ,че на ласт сийн и седи от предната нощ....Да я търся ли още или да я оставя?

ех, че си и ти. ми изчакай малко, всичко става - може да не е имала нет, да е излизала, или пък да не иска да си пишете...но не е само последната възможност. почакай ден-два. :wink:

+1 :smt016

09-13-2007, 14:11
Вчера писах смс на една приятелка извън градът ми е и то доста ,защо не влиза в скайпа и тя ми каза ,че утре вечер (тая нощ) щяла да влезе ,че сега била изморена и неможела.Тя не влезна ,а най-странното бе ,че на ласт сийн и седи от предната нощ....Да я търся ли още или да я оставя?

ех, че си и ти. ми изчакай малко, всичко става - може да не е имала нет, да е излизала, или пък да не иска да си пишете...но не е само последната възможност. почакай ден-два. :wink:

+1 :smt016И понеже я знам и от един форум ,за тва ли е писала там 30 мин ,след като си легнах

Тва прочете ли го?

sasha_90
09-13-2007, 14:35
Ти си я потърсил,но не сте се намерили-->оставия тя да те потърси.Ако иска ще го направи.

BaD_GiRl_mL2
09-13-2007, 16:05
Направил си достатачно.остави другото в нейните ръце ;-)