PDA

View Full Version : И моята история..



09-13-2007, 07:33
И моята история която ще я разкажа тук защото имам нужда да кажа/напиша всичко което ми се върти в главата..
Преди 3 месеца и половина срещнах едно момиче, с което си паснахме супер добре. И двамата се харесавахме супер много и още на първата среща тръгнахме. Никога не съм си и мислел че има такова момиче, затова гледах да я задържа до мен. Тя трябваше да заминава за лятото за 2 месеца в нейния си град и си останахме заедно въпреки разстоянието. Говорихме си всеки ден по няколко часа и винаги ни беше много готино - всеки един нямаше търпение да се чуе с другия. Ходих й на гости в града и тея няколко дни бяха най готините от ваканцията ми - толкова много щастлив бях..Минаха тея дни и остана още по малко от месец да се прибере. Прибра се и се чувствах все едно нищо не е реално..не съм й вярвал, че никой за 2 месеца не е изневерил (сега не ми говорете от къде съм сигурен, просто знам). Още повече се влюбихме един в друг и всичко вървеше до 1 прекрасен момент, в който не се намеси майка й. Тя започна да й забранява да излиза, карат се постоянно, тормози я и т.н. и аз реших, че трябва да направя всичко за да бъдем заедно. Запознах се с техните, нищо против мен нямаха, но те просто не искат да разберат, че момичето им е пораснало - за тях все още тя си е малкото им момиче. Дадох всичко от себе си, толкова много компромиси направих от моя страна, обиди и гадно държание, но знам че тя има чувства към мен и не съм й безразличен и че й пукало за мен на нея ( тя сама ми го каза ). Толкова много ме е наранила до сега, че просто повече не може нито с държание, нито с думи или обиди, но аз шматката все още искам да съм с нея, защото знам че не е истинския край това. Това майка й да ни раздели е най голямата простотия за мен и просто като знам ,че и тя иска да сме заедно, но се спира заради майка й ме побърква. Остава само да чакам всичко да се нареди от самосебе си...

Съжалявам, че е малко дълго, но просто исках да споделя.

09-13-2007, 07:45
сега кажи че си на 13 и да се посмееме дружно

09-13-2007, 07:45
Частта с компромисите ми е позната до болка. И все пак остави я... Ако толкова иска да е с тебе ще намери начин да го направи. и ако това не стане много скоро просто намери друга. Никой не е незаменим.

heartless*charm
09-13-2007, 07:53
според мен майката е само оправдание, странична причина, от която прозират истинските пукнатини във вашата връзка...
ако наистина те обичаше колкото ти нея (или дори малко по-малко), майката нямаше да е пречка... ](*,)

09-13-2007, 07:56
според мен майката е само оправдание, странична причина, от която прозират истинските пукнатини във вашата връзка...
ако наистина те обичаше колкото ти нея (или дори малко по-малко), майката нямаше да е пречка... ](*,)

Права си, но тя ми каза - ' Писна ми от всички караници и единственото решение беше да не мрънкам да излизам и да оставя нещата да се наредят бавно бавно.. по нататак може пак да сме заедно ' (и от двамата зависи - в смисъл дали ще се изчакаме и т.н. - та аз чаках 2 месеца..)

09-13-2007, 07:59
ти си луд. хвани си друга... две си хвани. с две е по - добре :D на колко си?

heartless*charm
09-13-2007, 08:00
:(
съчувствам ти и ми се иска да има шанс...и сигурно го има...
но в ситуации с такова неравенство в нещата, които правите един за друг (особено, когато неравенството е в ТВОЯ вреда), най-добре е да се бяга надалеко :wink:

elizadb
09-13-2007, 09:06
jal mi e za teb
samo tva moga da kaja

09-13-2007, 09:09
Толкова ли много искам..момичето което обичам да е до мен без да и забранява никой да излиза и т.н. :( А момичетата говорят, че няма свестни момчета..ей го пред вас..защо когато може да го имате се правите на луди..

BaD_GiRl_mL2
09-13-2007, 09:11
Наистина от една страна може да е само оправдание, но пък и наистина може да не издаржа и да иска нещата да поотминат и тогава да може да е с теб.Незнам...но пък и,ако наистина много искаше да е с теб, при положение че ти правиш толкова неща да сте заедно,щете да намери някакав начин... :?