PDA

View Full Version : Как да постъпя?



elizadb
09-13-2007, 08:40
na 16 sam i ot skoro xodia s mom4e na 23.xaresvam go no samo do tam .a toi ve4e e vluben v men i mi govori za bade6teto ni zaedno,koeto me pla6i.ne bix zadalbo4ila vrazkata si s nego ako ne se vlubia,a dokto 4akam tova da se slu4i toi se privarzva vse pove4e i pove4e kam men .i posle ne bix mogla da mu razbia sartseto.kajete mi samo dali vlubvaneto stava s vremeto ili razbira6 o6te v na4aloto na vrazkata 4e iska6 da si s tozi 4ovek o6te dalgo.d

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

heartless*charm
09-13-2007, 08:46
тва да ти идват чувствата с времето за мен лично е измъчена работа...къде е тръпката?
според мен трябва да направиш това: извлечи максималното, което можеш от тази връзка (не в материален, а в кхм....духовен план) и се махай веднага след това...
ако останеш за дълго с него, губиш ценно време, в което при други обстоятелства си можела да обогатиш и промениш живота си...

ето това е егоистичното решение. другото решение ще получиш от по-съвестните членове на този форум ;)

sexy_for_you
09-13-2007, 08:46
Щом не си сигурна в чувствата си,не бъди с този човек.Така ще ти е по-лесно да скъсаш с него и да не го нараниш.Можеш да се влюбиш в него,но не смятам,че влюбването ще се появи след време,само ще се привържеш и на това ще се крепи връзката ви.По-добре да бъдете само приятели.

elizadb
09-13-2007, 08:54
az mnogo go xaresvam i mi e xubavo s nego no mai ne sam vav vazrast v koiato moga da izpitvam po silni 4uvstva.dali da pogovoria s nego/dvo e da se vlubi6.samo znam 4e mi e gotino s nego

BaD_GiRl_mL2
09-13-2007, 09:19
Ми нинам, но с това което правиш в момента заблуждаваш и двама ви..Него че го обичаш а себе си че ще го заобичаш..По принцип от начало се появява тръпката..Желанието да си с него постоянно,да го чуеш да го прегърнеш..а после се появява любовта..Но при теб я няма..няма смисал, споредн мен.. :cry:

09-13-2007, 14:12
ти = 16 той = 23 23-16 = 7 16:2=8 8~7... ако аз бях на тоя на мястото бих останал с теб само за 1 - секс ... ( мноо педофили се навъдиха напоследък да го е*а ... апък сс по опитните е тооолкова по весело... )