PDA

View Full Version : Дали ще се сетите?



teenkopele
09-13-2007, 10:13
Наскоро научих от един познат, че една от електро фирмите в града, в който живея, има нещо като договор с полицията да съобщава за абонатите, които използват пракелено много електричество. На една не малка част от тях се прави обиск...ха познайте защо. :wink:

theEXPLOITED
09-13-2007, 11:40
Един приятел така го спипаха ............живея в Пловдив незнам дали тогава е била същата фирма въобще-2001 година направиха му обиск и още е в затвора.........баси дадоха му 8години ...........пича с деца, жена оба4е освен оранжерииките и 2 разглобени коли в гаража,ина4е беше мноооо аиляк супер човек,ама скоро ще излиза........... :-D :-D :-D
Та тия работи ги е имало и ще ги има макар че не е мнооо справедливо ,според мен,де.

theEXPLOITED
09-13-2007, 11:50
Добре де така не се ли нарушават правата за частната собственост или там квито и да е права?................т'ва ми е болна тема мноооо се дразня

b0Nb0n
09-13-2007, 12:13
dam i az tva se 4udeh dali ti se naru6avat tes prava i dali moje6 da gi sudi6 vinagi sym si me4tal da sydq kuki :D

theEXPLOITED
09-13-2007, 12:19
ама то да ти кажа май няма смисъл да съдиш кука...........щото те винаги се измъкват,гадовете нали знаеш как е ......Тук ни знаят кой друса и кой не и даже са ме прибирали ей така без видима причина просто 'Я бързо в колата пак сте се надрусали,ей ся вече няма на къде'
Бяхме с един приятел в парка близо до нашия блок и хоп в районното ама тогава нямахме години и те знаеха.....имаше период,едно лято беше пребираха постоянно някои от компанията,и тва всеки ден,без да намират нещо просто за разходката и обяснението в районното..........тъпаци

b0Nb0n
09-13-2007, 12:25
da e to i tuka na znaqt pak i az sym leko qven takyv ddz pone tai si mislq s tas qrko 4ervena kosa i obe4kata naprao kat me vidat i me djobat vednaga ni6to 4e imam li4na karta ama obra6tam djobovete i predi nqkolko dena edna kuka me pita Nikolai taka se kazvam ima6 li ne6to v djobovete koeto ne trqbva da go ima6 a az togava imah 2 grama djoint v men i mu vikam ne nqmam i kasmet 4e ne me djobi golqm kasmet naprao o6te nemoga da povqrvam kak se otarvah :D ina4e da znam 4e nqma smisal da gi sudi6 ama se pak mi e me4ta ko da naprq da mu zema parite na gadniq u6av axxaxa i da gi izdrusam da mu e gadno e takova

theEXPLOITED
09-13-2007, 12:39
ООООООО СТРАХОТНО щЕ Е НАПРАВО АКО СТАНЕ ПУСКАШ ЕДНА ТЕМА ТУК И ИДВАМЕ СУПЕР МНОООО ХОРА ТО ТВА НЕ Е ЗА ИЗПУСКАНЕ НАПРАООООО ЛЕЛЕ ФИЛМ щЕ Е , щЕ СЕ РАЗМАЖА ОТ КЕФ :-D :-D :-D

09-13-2007, 13:13
Какво се възмущавате, ве?! Че това е честа практика в някои страни в чужбина... Просто там го правят явно, тука изглежда не... Ама то си има начини, но това е друга тема...