PDA

View Full Version : въпрос за очната линия



sladur4eto_f
09-13-2007, 09:17
:smt006 momi4eta kak si slagate ochna liniq i po-tochno v vraq na ochite (tam do nosa che neznam inache kak da se izrazq) tam mi e nai probleemnoto mqsto molq vi daite predlojeniq pls

namina
09-13-2007, 14:57
ми начи на горният и долният клепач,обикновенно на горният и фащташ си леко от външната страна на окото малко дърпаш и слагаш молив вътре в клепача иначе и мен ми стаа гадно ама до няколко минути минава споко :roll: :wink:

VaNicHkaa
09-13-2007, 16:01
Очна линия се слага обикновенно на горния клепач точно над миглите ..като най-близкото място до носа е най-тънка а в края на окото трябва да удебелиш малко линията ;)

lilit_666
09-13-2007, 19:18
На всеки както му ходи и зависи какъв ефект иска.Аз ли4но след като сложа о.линия с клечка за уши,напоена с т.мляко(или там с каквото си чистите грима)я поизтривам леко и се полючава все едно имам адски гъсти мигли.Стои мн естествено,защото се набива м/у тях и създава илюзия за обем(Те моите попринцип си ги харесвам мн,ама така стават супер)

die_die_my_darling_
09-13-2007, 22:49
аз винаги експериментирам с очната линия :-D
оставям въображението да работи и не спазвам строги правила :П

09-14-2007, 05:55
преди ползвах очна линия като изтеглях много тънка линийка над миглите и лещо я удължавах навън. после почнах да правя същото с молив за очи и отгоре малко сенки - седи по-меко и някак по-изискано ако се направи като хората и се задържа повече време.