PDA

View Full Version : Да тръгна ли пак с момичето, което лудо обичах???



Човекът, с убито сърце
09-13-2007, 09:33
Здравейте, ще се опитам да разкажа на кратко историята си и да помоля за някакъв съвет, защото съм МНОГО объркан! Значи историята е много дълга и сложна, но както казах, ще се опитам да съм максимално кратък! Има едно момиче, което обичах до полуда и с нея тръгнахме след известно време, в което бяхме най-добри приятели. В това време тя си имаше гадже, за което казваше, че обича много (тя ми споделяше всичко като най-добър приятел) Обаче той се оказа отвратителен човек и тя самата разбра, че той е бил с нея само и единствено заради секса. След като той се изгаври с нея (нямам предвид физически) те се разделиха и известно време след това ние двамата с нея тръгнахме!!! Но, за съжаление, най-приятното време за мен беше много кратко! Дойде един момент, когато тя искаше да се разделим без да ми каже защо и ми каза вече да не я търся и, че ако и се обадя или се опитам да я потърся по някакъв начин ще бъде бясна. Имах чувството, че някой ме е убил, просто не знаех къде се намирах! Все пак преди това бяхме много близки приятели дълго време, и зведнъж тя отказа да се виждаме! Един ден случайно я видях отдругата страна на улицата.......беше с бившия си приятел (същия, за който тя самата беше осъзнала, че иска само секс) Те не ме забелязаха и аз се направих, че не съм ги видял. Скоро се видях с един общ приятел и той ми каза, че тя найстина е тръгнала с бившия си, под предлог, че той се е променил, а пък тя много го обичла! Но пак се разделили, очевидно той не бил се променил, ходели още три месеца. Малко след това тя ми се обади и с един мил глас ме пита как съм. Искаше да се видим. Не можех да и откажа и се видяхме. Държеше невероятно мило и се опитваше да флиртува с мен. Така стана, че се видяхме няколко пъти и на мен ми е ясно, че тя пак иска да сме заедно! И тук идва проблема - не знам какво да правя!!! Не мога да отрека, че силните чувства към нея още не са изчезнали, но от друга страна страшно много ме боли от нейното държание и отношение към мен и от това, което направи преди няколко месеца! Много ще бъда благодарен на всеки, който се опита да ми даде някакъв съвет!
Благодаря Ви предварително и Ви желая весел ден!

inSane_baby
09-13-2007, 09:38
ако все още я обичаш не пропускай този шанс но бъди нащрек и не си позволявай толкова много да се увличаш.

h0s7
09-13-2007, 09:39
ако я обичаш още ...... :::

heartless*charm
09-13-2007, 09:39
аз обикновено подхождам доста песимистично към такива теми...
но сега нещо ми стана ...и съветът ми е да й дадеш шанс...
и аз не знам защо. просто така го чувствам този път :-)

09-13-2007, 09:40
vseki pravi gre6ki..kakto i momi4eto v tvoq slu4ai..ako men pita6 trugni s neq..no ako vidi6 4e ne se polu4ava se otkaji..nadqvam se vsi4ko da e dobre m/u vas!nuspeh!!

`Death`Whore``
09-13-2007, 09:43
Историята ми е ясна. Тя обича него. Той се е изчукал с друга и я е зарязал и тя е решила, че ще бъде с теб ей така, за да не бъде сама. Обаче той е решил, че иска да я чука отново и тя се е върнала при него. Сега той пак я е заебал и тя няма с кого да бъде, а ти си под ръка.

flowerlina
09-13-2007, 09:59
Историята ми е ясна. Тя обича него. Той се е изчукал с друга и я е зарязал и тя е решила, че ще бъде с теб ей така, за да не бъде сама. Обаче той е решил, че иска да я чука отново и тя се е върнала при него. Сега той пак я е заебал и тя няма с кого да бъде, а ти си под ръка.
Така е.Сигурно иска да го накара да ревнува

heartless*charm
09-13-2007, 10:02
абе като е влюбен и тва му е оферта...по-добра от тази да седи встрани...защото използвайки този малко илюзорен шанс, той поне ще знае,че е опитал...

evilkaAaAa
09-13-2007, 10:06
аз лично не бих го направила.. незнам защо но от разказаното имам чувството, че тя те върти на малкия си пръст, а ти и се оставаш :? имай малко самочувствие и уважение към самия себе си и не й го позволявай :!:

cskamoni4ka
09-13-2007, 10:08
Недей да тръгваш пак с нея,ако не искаш да бъдеш отново наранен.

09-13-2007, 10:18
Историята ми е ясна. Тя обича него. Той се е изчукал с друга и я е зарязал и тя е решила, че ще бъде с теб ей така, за да не бъде сама. Обаче той е решил, че иска да я чука отново и тя се е върнала при него. Сега той пак я е заебал и тя няма с кого да бъде, а ти си под ръка.

Много точно казано. Пич не я оставяи да прави с теб каквото си иска щото какви гаранции имаш че няма пак да се варне при ония?

Shogi
09-13-2007, 10:20
След като си бил наранен това си е чист риск да те наранят отново...Няма да дадеш толкова от себе си както преди, ще имаш някфи предубеждения и някакси няма да е толкова истинско..Пък и има един такъв лаф - Там където си плюл, после не лижи...Разтълкувай си го!

Insatiable
09-13-2007, 10:27
Според мен те разиграва ... Представи си бившият и пак и направи някфо предложение тя пак ще тръгне след него, а ти кфо - пак ще си наранен :) Де да знам, ако толкова много я обичаш опитай пък дано се получат нещата!