PDA

View Full Version : много ми липсва незнам как да се справя



syr4ice_f
09-13-2007, 09:38
слънчицето ми замина за 5 седмици на другия край на света...много ми липсва и ми е много гадно,знам че там ще е щастлив,не е на почивка,по-скоро по работа,но адски много ми липсва,просто незнам какво да правя,усещам една гадна празнина - няма го до мен...искам да се успокоя и да не ме боли толкова,изобщо не предполагах,че ще ми е толкова трудно.Само някой истински влюбен може да разбере какво е...Какво да правя,как да се справя,кога ще ми мине,моля ви дайте ми съвет...

Аз съм на 17,той е на 20

h0s7
09-13-2007, 09:40
ако е възможно отиди при него :roll:

syr4ice_f
09-13-2007, 09:49
ако е възможно отиди при него :roll:

няма как.няма пари да отида и след 2 дни тръгвам на училище,ако не бяха тези,щях да отида

heartless*charm
09-13-2007, 09:57
а)взимай успокоителни, напивай се всяка вечер, хвани си нов, зарежи го, хвани си още някой, зарежи го и така до безкрай...

б)живей с надеждата, че някой ден всичко ще е както преди

в)чакай смирено всичко да отмине и се концентрирай в/у даскалото

най-полезният вариант е в)

ОПА СЕГА ВИДЯХ, ЧЕ ТОЙ СЕ ВРЪЩА СЛЕД 5СЕДМИЦИ.
тогава просто се стегни и чакай

evilkaAaAa
09-13-2007, 09:59
еми колкото и да ти е трудно сега, той ще се върне, така че "споко човече!" :smt016 излизай малко, забавлявай се и времето ще мине по бързо :wink: не унивай в мъка :!: [-X

cskamoni4ka
09-13-2007, 10:11
Излизай с приятели.А пък и почваш даскало,отдай се на учението малко :P Все някога ще минат тези 5 седмици и ще се върне :wink:

sasha_90
09-13-2007, 10:19
Забавлявай се!

thefreak
09-13-2007, 10:42
слънчицето ми замина за 5 седмици на другия край на света...много ми липсва и ми е много гадно,знам че там ще е щастлив,не е на почивка,по-скоро по работа,но адски много ми липсва,просто незнам какво да правя,усещам една гадна празнина - няма го до мен...искам да се успокоя и да не ме боли толкова,изобщо не предполагах,че ще ми е толкова трудно.Само някой истински влюбен може да разбере какво е...Какво да правя,как да се справя,кога ще ми мине,моля ви дайте ми съвет...

Аз съм на 17,той е на 20
Ай стига драматизира толкова лигло.

sexy_for_you
09-13-2007, 11:32
5 седмици не са толкова много.Един месец,какво толкова?Ще издържиш.Стегни се.Хората се разделят за по-дълго,а ти се оплакваш за 5 седмици.Я се стягай :P

CrazyWitch
09-13-2007, 11:35
Когато се върне - тогава и ще ти мине.
Много е кофти знам. Поне аз бях разделена около 5 седмици с моя приятел ... и сега се чудя как е минало това време и как съм могла да намеря толкова хубави неща за които да живея, а вие все пак не сте разделени.
Просто търпи, брои дните и толкоз. Ще минат бързо.

syr4ice_f
09-13-2007, 11:41
слънчицето ми замина за 5 седмици на другия край на света...много ми липсва и ми е много гадно,знам че там ще е щастлив,не е на почивка,по-скоро по работа,но адски много ми липсва,просто незнам какво да правя,усещам една гадна празнина - няма го до мен...искам да се успокоя и да не ме боли толкова,изобщо не предполагах,че ще ми е толкова трудно.Само някой истински влюбен може да разбере какво е...Какво да правя,как да се справя,кога ще ми мине,моля ви дайте ми съвет...

Аз съм на 17,той е на 20
Ай стига драматизира толкова лигло.

като те дразни темата,разкарай се,никой не те кара теб специално да отговаряш.Помолих за съвет хора,които ще разберат,а не безчувствени говеда като теб.Някой ден и ти ще го преживееш,но докато си малко бебе,мълчи си или отиди в друг раздел на форума,рано ти е за този.

thefreak
09-13-2007, 12:28
слънчицето ми замина за 5 седмици на другия край на света...много ми липсва и ми е много гадно,знам че там ще е щастлив,не е на почивка,по-скоро по работа,но адски много ми липсва,просто незнам какво да правя,усещам една гадна празнина - няма го до мен...искам да се успокоя и да не ме боли толкова,изобщо не предполагах,че ще ми е толкова трудно.Само някой истински влюбен може да разбере какво е...Какво да правя,как да се справя,кога ще ми мине,моля ви дайте ми съвет...

Аз съм на 17,той е на 20
Ай стига драматизира толкова лигло.

като те дразни темата,разкарай се,никой не те кара теб специално да отговаряш.Помолих за съвет хора,които ще разберат,а не безчувствени говеда като теб.Някой ден и ти ще го преживееш,но докато си малко бебе,мълчи си или отиди в друг раздел на форума,рано ти е за този.
Ще пиша и чета, когато искам и каквото искам. И аз напълно разбирам, че си лигла.

09-13-2007, 13:35
глей ся колко е лесно щом ти е ТОЛКОВА ( чеки че ще ревна от смях ) трудно земи се запаси с алкохол ... пиеш, пиеш докато се напиеш пак като се напиеш гледаш да не изтрезнееш ( за тфа е многото алкохол ) докато се усетиш и той ще се е варнал а ако си касметлиика и някой оргазъм можеш да хванеш, ако си достатъчно пяна като се върне

09-13-2007, 13:36
Купи си палма.

bate encho
09-13-2007, 13:36
слънчицето ми замина за 5 седмици на другия край на света...много ми липсва и ми е много гадно,знам че там ще е щастлив,не е на почивка,по-скоро по работа,но адски много ми липсва,просто незнам какво да правя,усещам една гадна празнина - няма го до мен...искам да се успокоя и да не ме боли толкова,изобщо не предполагах,че ще ми е толкова трудно.Само някой истински влюбен може да разбере какво е...Какво да правя,как да се справя,кога ще ми мине,моля ви дайте ми съвет...

Аз съм на 17,той е на 20

кажи едно стихотворение

09-13-2007, 13:57
как ти звучи 5 седмици кома - приспивателни, ток, скок от високо... начини много ...

sh3_1s_7h3_0n3
09-13-2007, 14:10
това са само 5седм! представи си какво би било, ако беше заминал за повече, или заживеееше другаде...

не е заминал завинаги... пишете си e-mail-и, смс-и, к'вото можете...

с всеки изминал ден, наближава този, в който ще го видиш отново... това, ако не те успокоява... не знам какво би ти помогнало...

krem4et0
09-13-2007, 14:12
С моя приятел 2 пъти сме били разделени за по 8 седмици. Не сме умрели, а скоро направихме 3 години връзка. Броените дни минават бързо. Ще почнеш училище и ще се занимаваш с други неща!

09-13-2007, 19:45
... крачката е малка - комата спокойна... и лети барзо времето АЗ ГЛАСУВАМ ЗА КОМА

GregoryHouse
09-13-2007, 19:59
Ем кфо да ти кажа седиш и търпиш не е толкоа тудно фе ебахти.НЕ е е приятно но невъзможно не е !

emga
09-13-2007, 20:08
слънчицето ми замина за 5 седмици на другия край на света...много ми липсва и ми е много гадно,знам че там ще е щастлив,не е на почивка,по-скоро по работа,но адски много ми липсва,просто незнам какво да правя,усещам една гадна празнина - няма го до мен...искам да се успокоя и да не ме боли толкова,изобщо не предполагах,че ще ми е толкова трудно.Само някой истински влюбен може да разбере какво е...Какво да правя,как да се справя,кога ще ми мине,моля ви дайте ми съвет...

Аз съм на 17,той е на 20

кажи едно стихотворение
БРАВО НА БАТЕ ЕНЧО \:D/

yuyuto
09-13-2007, 20:15
слънчицето ми замина за 5 седмици на другия край на света...много ми липсва и ми е много гадно,знам че там ще е щастлив,не е на почивка,по-скоро по работа,но адски много ми липсва,просто незнам какво да правя,усещам една гадна празнина - няма го до мен...искам да се успокоя и да не ме боли толкова,изобщо не предполагах,че ще ми е толкова трудно.Само някой истински влюбен може да разбере какво е...Какво да правя,как да се справя,кога ще ми мине,моля ви дайте ми съвет...

Аз съм на 17,той е на 20
Ами ще отмине предполагам чак когато той се върне... Едва ли ще спре да ти липсва дори и за момент щом толкова много го обичаш... Защо не му се обадиш? Може би това единствено може да те утеши в момента... А иначе можеш да пробваш да излезнеш с приятелки,да се поразходите, все неща, които биха могли да те разсеят поне за известно време от факта, че е далеч от теб... :-) \:D/