PDA

View Full Version : Бонбоните..



09-13-2007, 11:00
не друсам нищо , нито мисля да друсам за напред и нямам нищо против хората ,които употребяват наркотици- това за да не ми се нахвърлите или да ме изкарате няква пикла дето иска да с еправина мн готина като друса.Въпроса ми бонбоните дъвчат ли се, гълтат ли се? просто м ие интересно...

theEXPLOITED
09-13-2007, 11:13
То и аз само веднъж съм сдъвквала 'бонбон' и от тогава НЕЕЕЕЕ мнооо е гадно ........ама то тва е единственота гадно нещо в бонбонките иначе са страхотниииииииии едно от любимите ми неща в тоя живот еииииииии

b0Nb0n
09-13-2007, 11:17
a az vinagi gi sdyvkvam verno sa nogo gor4ivi ama men me kefi nqkvo kat mi gor4i aaxaaxax nqkav mazohist si padam bonbo-mazo mesto sada-mazo qko mi e ddz ama razqjdat zybkite taka4e trqq hubavo miiene i jaburkane sled tva :)


Whisskas vij si li4noto 4e nogo spe6no mi trqbva da znam :)))

09-13-2007, 12:26
Винаги ги шмъркам,освен когато съм някъде с хора и не става-тогава в пиенето ги слагам

IlLuSi0nS`
09-13-2007, 14:12
както те кефи така го земай.. вече казаха, че като го сдъфчеш хваща по-бързо.. но друг вариант е да го изшмъркаш.. ама аз лично ги дъфча..

die_die_my_darling_
09-13-2007, 22:38
и аз ги дъфча

09-14-2007, 07:20
те колко врмее държат?

sWeEt_SeEd
09-14-2007, 09:35
Зависи от бонбона-час, два, три...повече рядко.

b0Nb0n
09-14-2007, 21:06
666 peperudi maitap nqma imat ludi kickove sedi6 bam si kick za 20 min i ta puska sled izvestno vreme nqkade 10-15 pak vliza6 v nqkav lud kick na men taka mi deistvat i imam nqkade 4 ludi kicka 4ovek i kat ne si qki kick pat si na lunata i ti e qko ama kicka e obiistven qko potene te6ko di6ane nemoje6 di6a6 naprao noo si jaden i ti e super zamaeno i golqm film e xaa

09-14-2007, 21:19
И са ако кажеш че си се мазал на Viktor Calderone с пеперудки...

b0Nb0n
09-15-2007, 07:26
e ne ne sym 6to xaxax

b0Nb0n
09-15-2007, 10:50
ama peperudi sa qki ko 6te kai6 a ama to se svikva pyrviq pyt nogo ta maji ma kat prai6 seki den 4ovek moje6 da sedi6 na krakata daje men peperuda ne ma maje tolkova i mi sa hodi qko a peperuda s herca ko staaa maiko mega pastet ama hercata e druga rabota ve4e tva e mega iz6ivka poi4e ne

09-15-2007, 12:50
E то мн ясно че на gabba party e мн по-яко,ама къде да ходиш на Сл.Бряг-Cacao beach и до там,или поне аз нз къде де хода там на techno или gabba:( Ама беше размазвация пълна де,идваха линеики,няколко човека ги тресна overdoze...брут работа-бонбони-здраво,попърс...no comment,от всичко по мн само амф нямаше шот сички бело та бело ама умните /като мен!!!/се бяха заредили:):):)

09-15-2007, 13:04
666 peperudi maitap nqma imat ludi kickove sedi6 bam si kick za 20 min i ta puska sled izvestno vreme nqkade 10-15 pak vliza6 v nqkav lud kick na men taka mi deistvat i imam nqkade 4 ludi kicka 4ovek i kat ne si qki kick pat si na lunata i ti e qko ama kicka e obiistven qko potene te6ko di6ane nemoje6 di6a6 naprao noo si jaden i ti e super zamaeno i golqm film e xaa



Явно си зимал от яките пеперуди шот имало и някви бели дето не ставали мн,т.е. не въртят толко здраво като другите,а повечето дет' са ми казвали хич не ги е и хващало и никои ги не ще :) :) :)

b0Nb0n
09-15-2007, 18:00
ne ne sa beli mi nqkvo rozovo oranjavo takova i qko vyrtat

HouseSoul
09-16-2007, 15:27
Да, да взимайте БГ кетаминките и си кривете мутричките да,да ... :-({|= :smt101 Белите пеперуди пък са на амф. основа ... Правят ги в Петрич... Намерете си пентаграмка или трилентова зелена ябълка и ще усетите мощта на THC ](*,) :::

09-16-2007, 16:39
Съм и аз мега изпален :lol: :lol: Кво THC бе хаххахаха :lol: MDMA искам да кажа мухахахаха :smt044 :smt042 :smt043 :smt082 :smt081

09-16-2007, 20:10
ne ne sa beli mi nqkvo rozovo oranjavo takova i qko vyrtat
oooo az na 14 vzeh 1/3 takav .. super qko ..za parvi pat mi e i mnogo se nakefih :)

09-16-2007, 20:10
ne ne sa beli mi nqkvo rozovo oranjavo takova i qko vyrtat
oooo az na 14 vzeh 1/3 takav .. super qko ..za parvi pat mi e i mnogo se nakefih :)

b0Nb0n
09-17-2007, 06:38
da e az peperaduta q ovajavam to4no za tva 6tot ta maji qko ne kat nqkva drug bonbon da ta gidni nqkvo pak majat drugite ama peperuda si znai rabotata i pyrviq pyt e ne6to stra6no nogo qko mazane i az sq ne sym ql otdavna trqq sa naqm za daskalo da sa razmaja tam sa taztfara s obiticatie :D xaxaa

MAiK88
09-17-2007, 06:56
EII NARKOMANI !!!DNESHNATA MLADEJ V GAZA DA EBESH

09-18-2007, 18:30
Имах подобен случай обаче на Мания преди 2 год. от Арманита ... сутринта малко се попених .... :smt101 :smt101 [-o< Добре,че имаше авери около мен да ме пазят че... ](*,) :twisted:

BlueMushroom
09-18-2007, 18:42
damm peperudkite sa qki.samo malko mi umruznaha zashtoto posledniq mesec vseki bonbon koito si namiram e peperuda.inache specialno ot tqh poluchavam mnogo golemi haliucinacii..posledniq put si sedqh vav wc-to i zlatni prashinki ot dvete mi strani se saedinqvaha vav edno.pri slivaneto im izbuhvaha i se poluchavashe zlatisto chervena paqjina koqto se priblijavashe kam liceto mi.beshe mi mega film...ne mojeh da si zapalq cigarata zashtoto kato trugneh da palq mi izlizaha 2 ogancheta probvah da zapalq i na dvete no ne uspqvah..sled nqkolko min osaznah che darja zapalkata na 20 sm ot cigarata....licata na horata stavaha sluzesti zubite im padaha...abe obshto vzeto beshe dosta zabavno

p.s az bonbonite gi smucha.ne znam az li neshto ne sam nared no mi e gadno purvite 30 sec nqkade.posle mi stavat sladnikavi

HouseSoul
09-18-2007, 18:47
damm peperudkite sa qki.samo malko mi umruznaha zashtoto posledniq mesec vseki bonbon koito si namiram e peperuda.inache specialno ot tqh poluchavam mnogo golemi haliucinacii..posledniq put si sedqh vav wc-to i zlatni prashinki ot dvete mi strani se saedinqvaha vav edno.pri slivaneto im izbuhvaha i se poluchavashe zlatisto chervena paqjina koqto se priblijavashe kam liceto mi.beshe mi mega film...ne mojeh da si zapalq cigarata zashtoto kato trugneh da palq mi izlizaha 2 ogancheta probvah da zapalq i na dvete no ne uspqvah..sled nqkolko min osaznah che darja zapalkata na 20 sm ot cigarata....licata na horata stavaha sluzesti zubite im padaha...abe obshto vzeto beshe dosta zabavno

p.s az bonbonite gi smucha.ne znam az li neshto ne sam nared no mi e gadno purvite 30 sec nqkade.posle mi stavat sladnikavi
Да да животноооо, кефиш !!! ти май се попрекалил с бонките ми се струа :roll: :lol: Аз ако изсмуча 1 мапче ще припадна .... Имам авер дето ги разтваря в вода .... Абе вий сте мазохисти и двамата =D> :lol:

/wan`a`doo/
09-18-2007, 20:30
Hihihihiihi sega ne znam kvi peperudi ima, ama na4aloto na lqtoto ima6e edni dvoini zversi xa-xa... edin priqtel igrae6e na basketbol i nqma takova... mai si misle6e 4e ko6a e na glavata mu ili pone samo neq ocelva6e... hihihihi az izqdoh 1/4 mai ot edin takuv prez edin mnogo topul den i napravo mnogo se scepih, edvam govoreh nekvi ebati tupotiite i posle si se s4upvah ot smqh na sebe si i bqh mnogo, ama mnogo maloumna i ne mojeh da se pomrudna... 4ak sled okolo 20minuti na zverskiq pek osuznah 4e mai po-dobre da napravq usiliq da piq voda, ot kolkoto da pripadna i nakraq edvam si stignah do vku6ti, imah 4uvstvoto 4e sa me bili 9dena i 9 no6ti xaxaxa...

Punkstyle
09-19-2007, 17:35
EII NARKOMANI !!!DNESHNATA MLADEJ V GAZA DA EBESH
Тоя дъртак май се пише "Nature boy" вие трева или анфетки виждали ли сте бе дърти кочове????

HouseSoul
09-20-2007, 16:25
da e az peperaduta q ovajavam to4no za tva 6tot ta maji qko ne kat nqkva drug bonbon da ta gidni nqkvo pak majat drugite ama peperuda si znai rabotata i pyrviq pyt e ne6to stra6no nogo qko mazane i az sq ne sym ql otdavna trqq sa naqm za daskalo da sa razmaja tam sa taztfara s obiticatie :D xaxaa
Значи ми става ясно колко истински мапчета ядете в БГ .... Тия дето те дигат са на основата на амфет... Следователно даже екстази не мога го нарека ... ако искам да ме дига ще си взема чист амфет или кокс ... Истинското мапче МАЖЕЕ!!!! Това му е целта .... MDMA.... абе най-яко си е чиста ампулка MDMA е тогава ставаш кривак... ](*,) :smt047 :smt101 Хапчета които вдигат .... по добре си купя 1 гр. амф от колкото да ям такива мапчета .... :smt006

b0Nb0n
09-20-2007, 21:40
emi to4no za tva sa tfazq na zvezdite 4ovek ne ma majat kolko peperuda prosto taq peperudka si maje qkata

PepiDesigns
05-11-2010, 22:19
Момчета , вдигам тази така стара тема , защото ми е много любопитно КЪДЕ може да намеря жълта пеперуда ?
Някой ако има, може ли да се разберем за бартер с нещо , или евентуално да "взема" от него.

Аз съм ял въпросителни ..
Половин въпросителна .. и съм под въпрос цяла вечер.

Розови въпросителни , те бият повече на лилаво (светло лилаво) ..

Отделно съм ял Делфин син , Плейбой бял (най-гадния бонбон) , бял батман и бяло бакарди ...
И сега попаднахме на партидата , която е завладяла района - сини XXX ..
Идеални са , щото се цепят перфектно през средата ..
Ако искаш да ти е яко цяла вечер - сега малко , после пак малко ..

И все пак искам жълти пеперуди .. доста ги хвалят , чувал съм добри думи ..
Или някакъв друг силен бонбон ..

Препоръчайте щампи , и евентуално ако има мераклии да се срещнем - да направим я бартер , я да ми свърши услуга .. :P

Мисля да избухвам след матурите ..

P.S. На Carl Cox се наядох с 1 син ХХХ и ми беше лудница :D