PDA

View Full Version : Крем за лице



Katrina
09-13-2007, 12:16
Здравейте!
Никога досега не съм използвала крем за лице,но си взен един на AVON VITA NOURMISH FASE CREAM VITAMIN COCKTAIL+BETA-CAROTENE това пише на кутията и че е е подхранващ и че се нанася на лицето и шията след почистване.та да ви попитам някой от вас използвал ли го е и какво му е мнението за него.знам че на avon не са мн добри продуктите но незман защо си го взех.също колко пъти на ден трябва да го позвам-щом е след почистване от там следва че трябва 2 пъти на ден-сутрин и вечер но аз досега съм си слагала само вечер.Крема е подхранващ с витамини-ще има ли някакъв вфект вурху акнето-аз нямам много даже мога да кажа че лицето ми е чисто но от време на време ми се появявя някоя пъпчица.И последен въпрос има ли някакъв начин по който трябва да се нанася крема или проста си мажеш?
много благодаря!

Presley
09-13-2007, 12:24
Эа тоэи крем не мога нищо да кажа,эащото не съм го полэвала.Но каквото съм си поръчала от Ейвън,все не ми е харесало.Но эа лице препоръчвам кремовете на Nivea. Nivea Soft е много добър,както и Nivea Creme,той е эя всякакъв тип кожа.
Сори,че иэляэох от темата,но все пак малко реклама не е иэлишна. :-D

rali4ka91
09-13-2007, 14:45
Крем за лице използвам изключително рядко, но ми се налага понякога.Та веднъж се бях мазала с този...На мен въобще не ми харесва.После имам чувството че кожата ми е мръсна :D А и обичам по-мазнички кремове, а този не е от тях :)

Katrina
09-13-2007, 14:52
rali4ka91 много ти благодаря но като крема е мазен няма ли да се получават повече пъпки