PDA

View Full Version : Тя го обича, той харесва мен...



Sunny_Girl0345
09-13-2007, 12:29
Привет на всички! Тези дни възникна един проблем.Една проятелка обича едно момче, но той не я обича. Доказвал го е хиляди пъти.Един ден там нещо я беше обидил и аз като разбрах и му взех Скайпа да го нареда.Оказа се, че нямал нет ли нещо такова и миналия ден ми прие пълномощното. Искаше чи снимки и аз му пратих/ей така кобкото да има представа как изглеждам/. Той като започна оле колко си хубава незнам си какво.И вечерта се връщам аз от разходка и пиша на тази приятелка и тя ми вика, че плаче.Като погледнах профила му и какво да видя-моя снимка. Много ме заболя, че я нараних. Понеже той не е от Пловдив и сега ще дояде. Не бих тръгнала с него. С постъпките си той я наранява, а аз не искам тя да е наранена заради мен. Искам да си задърим добрите отношения с него. Помогнете ми, защото незнам какво да направя. :? :-k

thefreak
09-13-2007, 12:36
Изтрий му скайпа като за начало.

heartless*charm
09-13-2007, 12:45
хахахаха в кви филми се вкарвате с тоя скайп, не е реално

ZaHaRcHe
09-13-2007, 13:22
ми кажи му че не искаш да имаш нищо общо с него и че обичаш адски мн приятелката си и че той не те интересува а на нея и кажи как стоят нещата и да не измъчва за него защото не е стока и спрете да се занимавате с него

BaD_GiRl_mL2
09-13-2007, 16:16
ми кажи му че не искаш да имаш нищо общо с него и че обичаш адски мн приятелката си и че той не те интересува а на нея и кажи как стоят нещата и да не измъчва за него защото не е стока и спрете да се занимавате с него

така е..не рискувай приятелството ви..И най-вече и обясни защо се е получило това с снимката защото наистина е гадно.. :-k

Maimunche_f
09-13-2007, 17:17
Не си струва да погубваш приятелството си заради момче...Ако тръгнеш с него, рано или късно ще се скарате и ти няма да имаш на чие рамо да поплачеш. Най-добре разкажи на приятелката си какво точно се е случило, кажи и цялата истина и това че не искаш да имаш никакви взаимоотношения с него, а тя ако ти е истинска приятелка ще те разбере и няма да ти се сърди.
Успех!

Presley
09-13-2007, 17:22
До колкото раэбирам,с въпросното момче не се поэнавате лично.Глупаво е да претендираш эа някакво приятелство..
Както и да е.кажи на приятелката си,че нямаш нищо към него и ,че не можеш да отговаряш эа действията му.Поговори и с него и му обясни как стоят нещата.

09-13-2007, 17:27
Не мисля че нямаш чувства или поне привличане към него иначе тая тема нямаше да я има но от тук следва че явно не си и толкова добра приятелка щом си готова да рискуваш приятелството си с нея...най правилно за мен и начина по който бих постъпил аз е блок на въпросния субект,обяснение пред приятелката ти и след това самобичуване за плътските ти грехове :-D .Това последното е в кръга на шегата решавай сама кфо искаш...

Mitizaro
09-13-2007, 17:39
Не мисля че нямаш чувства или поне привличане към него иначе тая тема нямаше да я има но от тук следва че явно не си и толкова добра приятелка щом си готова да рискуваш приятелството си с нея...най правилно за мен и начина по който бих постъпил аз е блок на въпросния субект,обяснение пред приятелката ти и след това самобичуване за плътските ти грехове :-D .Това последното е в кръга на шегата решавай сама кфо искаш...

Tоз е пич! Браво копеле, фана ми логиката.

А ти си к*чка. Като ти пука за момичето - шут на момчето...
Ама неее. Приятно ти е нали? "Да си останем приятели"
Неможе имате всичко бе ей! Решавай си и накрая пак се бичувай :mrgreen:

sexy_for_you
09-13-2007, 18:56
Той не заслужава нито теб,нито нея.Изтрий му скайпа,както вече те посъветваха и спрете да се вкарвате в тия филми с тия скайпове.Забрави го,ако наистина държиш на приятелката си!

NightSky
09-13-2007, 19:05
Обясни му как стоят нещата с приятелката ти.

Bubeto_f
09-13-2007, 19:05
ооо забрави за него като приятел,да не говорим за нещо повече.момчетата не се нуждаят от приятелки...

GregoryHouse
09-13-2007, 19:07
Не мисля че нямаш чувства или поне привличане към него иначе тая тема нямаше да я има но от тук следва че явно не си и толкова добра приятелка щом си готова да рискуваш приятелството си с нея...най правилно за мен и начина по който бих постъпил аз е блок на въпросния субект,обяснение пред приятелката ти и след това самобичуване за плътските ти грехове :-D .Това последното е в кръга на шегата решавай сама кфо искаш...

Tоз е пич! Браво копеле, фана ми логиката.

А ти си к*чка. Като ти пука за момичето - шут на момчето...
Ама неее. Приятно ти е нали? "Да си останем приятели"
Неможе имате всичко бе ей! Решавай си и накрая пак се бичувай :mrgreen:


Това бях аз но поради странното обстоятелсто че трябва да се логвам 2 пъти с профила си (WTF !?!) съм като гост...

Mitizaro
09-13-2007, 19:14
Не мисля че нямаш чувства или поне привличане към него иначе тая тема нямаше да я има но от тук следва че явно не си и толкова добра приятелка щом си готова да рискуваш приятелството си с нея...най правилно за мен и начина по който бих постъпил аз е блок на въпросния субект,обяснение пред приятелката ти и след това самобичуване за плътските ти грехове :-D .Това последното е в кръга на шегата решавай сама кфо искаш...

Tоз е пич! Браво копеле, фана ми логиката.

А ти си к*чка. Като ти пука за момичето - шут на момчето...
Ама неее. Приятно ти е нали? "Да си останем приятели"
Неможе имате всичко бе ей! Решавай си и накрая пак се бичувай :mrgreen:


Това бях аз но поради странното обстоятелсто че трябва да се логвам 2 пъти с профила си (WTF !?!) съм като гост...

И си явно дълбок почитател на Хаус.
Вече съм ти фен. Ти ше си ми...ъъ...идол :)
По темата - казаха ти го, вземи да пишеш най-сетне, че е тъпо да се празним във "мъртва" мишена.

П.П:

Само Исус Господ и Хаус се пишат с главна буква.

Sunny_Girl0345
09-13-2007, 19:16
Еми не нямам нито чувства нито привличане. Просто искам да си запазим добрите отношения, така че да мога когато я обиди да я защитя в Скайп. Кой пък каза, че съм готова да си рискувам приятелството заради някакво си момче :lol: Да го блокирам би било детска постъпка, защото той може да ми намери телефона и просто няма смисъл. Той не е някъв влюбен в мен.Просто той е от този тип момчета, дето са с различна всяка седмица.С такъв не бих тръгнала :lol: :lol:

GregoryHouse
09-13-2007, 19:20
Имам чувството че ти си различна всяка седмица...сега ни се оправдаваш с приятелкта си и казваш че му искаш скайп за да я защитаваш от него ?! Той да не е сериен убиец бе чисти и просто искаш да запазиш "приятелството" си с него тъй като просто те е харесал и си е сложил снимката ти на скайп и те кефи да бъдеш желана...чисто и просто хормони и нагони!

П.п: И не забравяй самобичуването !

Sunny_Girl0345
09-13-2007, 19:27
Кааакто и да е.Никак не ми помогнахте/еми да то предимно упреци не са помощ. Оправих се без вас. Айде поздраави.

ПП:Можете да датворите темата.

F@t@lNy_Sl@dK@
09-13-2007, 19:28
ми кажи му че не искаш да имаш нищо общо с него и че обичаш адски мн приятелката си и че той не те интересува а на нея и кажи как стоят нещата и да не измъчва за него защото не е стока и спрете да се занимавате с него
podkrepqm

GregoryHouse
09-13-2007, 20:03
Кааакто и да е.Никак не ми помогнахте/еми да то предимно упреци не са помощ. Оправих се без вас. Айде поздраави.

ПП:Можете да датворите темата.

Истината боли мамка му...