PDA

View Full Version : Още един въпрос



-=m@$TeR=-
09-13-2007, 12:50
na4i imam vapros.naskoro edno momi4e ot na6ia klas izglejda sa vliubva v mene.da ama za men tova e mnogo stranno 6toto az ne sa namiram za privlekatelen.vsmisal malko sam debel(malko).ama poneje dopredi ne sam imal gadje i ne znam to4no kak da sa otnasiam s neia za da stanem gadjeta 6toto tia e mn gotino momi4e.ako moje niakoi da mi pomogne po niakakav na4in 6e buda mnogo blagodaren.
p.p.
bez bazici ili otkloniavane ot temata.
10x predvaritelno

sasha_90
09-13-2007, 12:54
В близки отношения ли сте?Ако сте ще е по лесно.Например пък може да я поканиш да излезете,после я целуни.

09-13-2007, 13:11
emi ne sme v savsem blizki otno6enia kakvo da napravia da sum?

09-13-2007, 13:11
такаааааа....
виждате се някъде...в компания примерно...абе където ви срещне съдбата :lol:
след тва и вземаш тела...
след 5 дни й се обаждаш и я каниш на кафе....
там вкарваш любимата ми комбинация самочувствие+чувство за хумор (никви лигавщини, позъорщини, инфантилности и т.н.)
и я целуваш!
ако не си се целувал до сега и те е страх, моли се тя да те целуне O:)

heartless*charm
09-13-2007, 13:12
такаааааа....
виждате се някъде...в компания примерно...абе където ви срещне съдбата :lol:
след тва и вземаш тела...
след 5 дни й се обаждаш и я каниш на кафе....
там вкарваш любимата ми комбинация самочувствие+чувство за хумор (никви лигавщини, позъорщини, инфантилности и т.н.)
и я целуваш!
ако не си се целувал до сега и те е страх, моли се тя да те целуне O:)

тва бях аз

ZaHaRcHe
09-13-2007, 13:13
няма значение как изглежда човек това не бива да те притеснява ако и ти я харесваш просто и го покажи като я поканиш да излезете поговори с нея разбери дали наистена изпитва нещо към теб и я питаи дали иска да стане нещо между вас и ако каже да целуния ае успехче

heartless*charm
09-13-2007, 13:14
абе нищо няма да питаш,а ще действаш...
казваш, че момичето е готино? е значи 100% й е писнало от мн думи и гледа повече действията ;)
късмет.

Deskata_90
09-13-2007, 13:14
Просто можеш да и обясниш какво чувстваш, ако и тя се чувства така нещата ще станат от само себе си :wink:

09-13-2007, 13:16
o6te dori ne sme si kazali 4e se obi4ame ama az taka mislq za6toto iska da si govori s mene,poniakoga si slaga rukata vurho moiata edin put me pregurna prez ramo.az mislq 4e iska da mi podskaje 4e me obi4a po tozi na4in.tova produljava ve4e ot 3 dni samo ne iskam da si pomisli 4e sam gei.

heartless*charm
09-13-2007, 13:20
абе кво обичане бе :lol:
концентрирай се върху привличането и действай преди верно да те помисли за гей
и моля те моля те моля те не изпадай в отчаяни обяснения колко я обичаш...не й ПРЕД НЕЯ. все пак трябва да поддържаш интереса като малко или мн си предизвикателство, а не ревяща кукла на конци ;) сиг съм, че не си такава кукла. недей й да ставаш.
аз пък кво се вдънових да пиша в тая тема...

AFT
09-13-2007, 13:20
o6te dori ne sme si kazali 4e se obi4ame ama az taka mislq za6toto iska da si govori s mene,poniakoga si slaga rukata vurho moiata edin put me pregurna prez ramo.az mislq 4e iska da mi podskaje 4e me obi4a po tozi na4in.tova produljava ve4e ot 3 dni samo ne iskam da si pomisli 4e sam gei.

Имам приятели момчета и ги прегръщам, шегувам се с тях. Е и? Това не значи, че ги обичам.

Тееееееееди
09-13-2007, 13:42
na4i imam vapros.naskoro edno momi4e ot na6ia klas izglejda sa vliubva v mene.da ama za men tova e mnogo stranno 6toto az ne sa namiram za privlekatelen.vsmisal malko sam debel(malko).ama poneje dopredi ne sam imal gadje i ne znam to4no kak da sa otnasiam s neia za da stanem gadjeta 6toto tia e mn gotino momi4e.ako moje niakoi da mi pomogne po niakakav na4in 6e buda mnogo blagodaren.
p.p.
bez bazici ili otkloniavane ot temata.
10x predvaritelno
А пък ако си мислиш,че тя те харесва верно .... Много се лъжеш! Иска да ти изстиска пъпките по лицето просто !

Obsession
09-13-2007, 13:43
Напълно съм съгласна с Heartless*charm, цели 3 дни, УаУ! Успокой топката. Ами, ти, харесваш ли я? Ако да - давай по-смело, ако не... ти си знаеш. Момичетата харесват момчета които ДЕЙСТВАТ! Като се убедиш, че те харесва, не се обяснявай мн мн, направо я целуни :wink: Успехче :smt006

09-13-2007, 13:45
Недей да го лъжеш ...

Obsession
09-13-2007, 13:47
Недей да го лъжеш ...

Това за мен ли беше? Ами, не го лъжа, бе. Ако не стане с тая, да знае за др път момчето :-D

otka4ena
09-13-2007, 16:57
Ако е както казваш готина и т.н. е много възможно да й е писнало от действащи и нахални момчета,които се пъхат навсякъде,така че стига с туй "действай".Ако наистина те харесва,може да и допада скромността ти и т.н.Бъди такъв какъвто си и съм съгласна,че трябва да и споделиш,за да знаеш дали наистина те харесва или просто е любезна с теб.Така поне няма да си създаваш напразни надежди.Успех от мен!