PDA

View Full Version : Нервен Стомах?!?!



roro
09-13-2007, 12:51
Някой знае ли някакви билки или таблетки за нервен стомах??? :-k

09-14-2007, 10:35
men kogato me boli stomaha piq mentovi kapki :} adski mnogo pomagat i struvat nqkfi stotinki v aptekata :P

aninceto
09-14-2007, 11:56
Ami moje da probvash s mentovi kapki,chai ot jult kantarion ili tabletki фАМОТИДИН.

iveto89
09-14-2007, 12:14
nai-lesnoto,koeto moje6 da napravi6 e da si kupi6 ot nai-blizkiq magazin-suhari ili obiknoveni biskviti...neutralizirat solnata kiselina v stomaha i izklu4itelno mn pomagat i lekuvat

raindrop
09-15-2007, 16:13
Ментовите капки са супер, също така и ментовия чай. Може да пиеш чай от жълт кантарион, мента и лайка. Лайката също много добре се отразява на стомаха. Фамотидин недей да пиеш.

И стига с тоя Фамотидин. Той се пие при ненормално високо количество на отделяната солна киселина в стомаха и при други случаи, преценени от лекар.
И след като непрекъснато се тъпчете с Фамотидин и блокирате една от основните части на стомашния сок, си смущавате и храносмилането.

Това, че вашите родители го пият непрекъснато (защото може би наистина имат проблем) не означава, че е подходящ и за вас.
ТОЙ ВСЕ ПАК Е ПО ЛЕКАРСКО ПРЕДПИСАНИЕ.

batkodoki
09-15-2007, 21:52
Някой знае ли някакви билки или таблетки за нервен стомах??? :-k

академично приетата медицина не познава такава диагноза!

ти или който ти е внушил тази дивотия - какво влагате като семантика в това криптоопределение на статус?

raindrop
09-16-2007, 06:05
Някой знае ли някакви билки или таблетки за нервен стомах??? :-k

академично приетата медицина не познава такава диагноза!

ти или който ти е внушил тази дивотия - какво влагате като семантика в това криптоопределение на статус?

Ти да не би да очакваш пациентите ти да се обръщат към теб с готова самопоставена диагноза, според академично приетата медицина? :):)
Предполагам, че питащият под "нервен стомах" има предвид гадене, киселини, лека или умерена болка след консумация на определени храни??