PDA

View Full Version : Обеца на устната - проблемче :(



nohuty
09-13-2007, 14:58
Аааа ибах пробих си усдтната и ся ми е подута и ми забира ... скапана гной :smt005
Та някой може ли да помогне? Слагам спирт но явно не помага ... от зад на дупката се вижда гной ноо ... не мога да я махна ... седи си и т'фа е ](*,)

thefreak
09-13-2007, 15:06
Свали обицата и тогава почисти.

BlueAvalanche
09-13-2007, 17:30
Laevo Cort си вземи и пръскай с него, ама явно не ти понася такъв метал, от какъвто е обицата

foreverr
09-13-2007, 18:04
свали си обицата и го почисти с спирт-а ако и с спирт не стане питай аптекарката за нещо!

Madness
09-13-2007, 19:02
Миии де да знаем ние,бря :lol:
Има няколко разбиращи мацки тука,ако искаш скив тва сайтче,по може някой да ти помогне - www.piercing-bg.com/май така беше.../
Аз бих ти казала да идеш при тоя дето те е дупчил...
:-)

`Death`Whore``
09-14-2007, 18:36
Защо пишете, след като нямате и бегла представа от пиърсинги?

От колко време я имаш? Промиваш ли я редовно? /Ако не я промиваш и се е възпалила, колкото и да мацаш спирт, няма да помогне/.

А за неосведомените ще кажа, че ОБЕЦАТА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ СВАЛЯ, АКО НЕ Е ЗАРАСНАЛА ДУПКАТА!!!!!! И още ще ви кажа, че и без да я сваля може да я почисти добре. Няма нужда да се сваля.

nohuty
09-14-2007, 19:12
Защо пишете, след като нямате и бегла представа от пиърсинги?

От колко време я имаш? Промиваш ли я редовно? /Ако не я промиваш и се е възпалила, колкото и да мацаш спирт, няма да помогне/.

А за неосведомените ще кажа, че ОБЕЦАТА НЕ ТРЯБВА ДА СЕ СВАЛЯ, АКО НЕ Е ЗАРАСНАЛА ДУПКАТА!!!!!! И още ще ви кажа, че и без да я сваля може да я почисти добре. Няма нужда да се сваля.
знам че не се маха обецата по принцип но я махнах тъй като тази с топчето взе да ми пробива кожата отзад и стана бруталия... сложих халка.Взех си някакво лекарство (не му помня името) за 2.75 което помага за рани при лигавицата, ползва се по принцип за обеца на езика.10-15 капки в 50 мл и ... така ... абе ще видим дано се оправя до 1-2 седмици ако е лайно я махам.Иначе я чистех 2 дни като я махам и промивам ама сега без да я свалям че да зарастне.Почти не ме боли и устната ми взе да спада :smt005

`Death`Whore``
09-14-2007, 19:15
Добре, махнала си я веднъж, но защо си продължила да я махаш през 2 дни? Промива се около дупките само, не е нужно да се маха обецата. Жабури се с онова нещо, Сандрин се казва, и промивай по 2-3 пъти на ден, докато не спре да тече. Трябва да не тече нищо. Иначе...сама си се пробивала, нали? 8-[

nohuty
09-14-2007, 19:24
Добре, махнала си я веднъж, но защо си продължила да я махаш през 2 дни? Промива се около дупките само, не е нужно да се маха обецата. Жабури се с онова нещо, Сандрин се казва, и промивай по 2-3 пъти на ден, докато не спре да тече. Трябва да не тече нищо. Иначе...сама си се пробивала, нали? 8-[момче съм ...
www.impulse.bg/nohutywe
иначе ме проби победителката от миналия тату фест в Сф за най мн пиърси от Плд и сме фр-та :Р хаха и така иначе да ще се плакна с т'ва :Р не мисе даваха 30 лв за студио пък и тя ми сложи индъстриал-а на ухото (и главата ми проби тогава ](*,) )

`Death`Whore``
09-14-2007, 19:28
Извинявай :oops: Браво на девойката...и аз мога да ти кажа как да се грижиш за него и да не ти пробия главата :-D

nohuty
09-14-2007, 19:32
Извинявай :oops: Браво на девойката...и аз мога да ти кажа как да се грижиш за него и да не ти пробия главата :-D
Я даваи де .. той е на около 9 месеца и вече е заздравяло =D>

`Death`Whore``
09-14-2007, 19:35
Пак е множко за хрущял...1/2 година - да, но след това би трябвало да е добре.

ZaHaRcHe
09-17-2007, 20:25
отиди в аптеката и си земи нещо против възпалени и почистваи секи ден с кислородна вода

mikito0o0o
02-08-2012, 22:03
kupi si gentamicin i fiziologichen raztvorr az moqta q mazah s tezi raboti i se opravi

DragonLady
02-08-2012, 22:16
kupi si gentamicin i fiziologichen raztvorr az moqta q mazah s tezi raboti i se opravi

2007година мой ...

ina123456789
01-16-2016, 18:13
имам обеца на устната горе в дясно,но преди два дена сина ми ми заби една глава и устната се поду и така вече 3 ден.мажа се с гентамицин и я мия с антибактериален сапун,и пия хапчета за инфекцията.но забелязах че около вътрешния край на обецата е зараснала тъкан от устните.и не мога да я сваля,някакви мнения,да се притеснявам ли?