PDA

View Full Version : Има ли някой като мен?



elti
09-13-2007, 15:06
Здравейте,искам да ви попитам нормално ли е да не изпитвам никакво желание за секс?Имах приятел 1 година с него всичко си беше наред,но стигнеше ли се до секс аз просто не го исках-направих го няколко пъти,но като не го искаш от вътре не става.Сега съм с друго момче и ситуацията се повтаря-аз въобще не искам секс,не изпитвам нужда... всички хора казват "секса е хубаво нещо и го правя когато имам време,когато мога,няма по хубаво нещо от секса и т.н.",но аз просто не го искам на мен ли ми има нещо нз,но почвам да се чудя какво става?Наистина много харесвам момчето с което съм сега и искам да станат нещата,но го няма желанието и нз какво да правя-и то не е заради момчето,а заради мен :(

Levane
09-13-2007, 15:09
Не мисля че ти има нещо просто нямаш желание за секс ...може би по нататък ще имаш това желание :)

swords1010
09-13-2007, 15:12
Въобще изпитваш ли сексуално влечение ?

elti
09-13-2007, 15:16
Да изпитвам-обожавам всичко останало освен самия секс-просто стигне ли се до там и аз скапвам всичко :(

thefreak
09-13-2007, 15:18
Минавало ли ти е през акъла, че може да си лесбийка?

Levane
09-13-2007, 15:19
Хах Недей ориентира момичето така... щото е объркано и верно си помисли и ще стане... :-D

elti
09-13-2007, 15:22
Минавало ли ти е през акъла, че може да си лесбийка?

Хаха,не съм със сигурност имам друга ориентация :) проблема е,че съм на 17 и всички около мен ми казват колко хубаво е всичко,а аз вътрешно си повтарям,че това не е вярно,а не искам да е така... :(

09-13-2007, 15:23
а ти на колко години си?

elti
09-13-2007, 15:28
на 17 съм

thefreak
09-13-2007, 15:39
Минавало ли ти е през акъла, че може да си лесбийка?

Хаха,не съм със сигурност имам друга ориентация :) проблема е,че съм на 17 и всички около мен ми казват колко хубаво е всичко,а аз вътрешно си повтарям,че това не е вярно,а не искам да е така... :(
Щом нямаш сексуални влечения към гаджето си, не казвай, че със сигурност имаш друга ориентация.

elti
09-13-2007, 15:39
на 17 съм

Ила при батко...
ТЕМАТА Е СЕРИОЗНА

swords1010
09-13-2007, 15:41
От къде си сигурна, че не си със алтернативна сексуалност, или не си асексуална? Можеш, да поговориш със сексолог или психолог. :wink:

09-13-2007, 16:01
Mi ni6to lo6o. i az ne izpitvam koi znae kakva nujda ot sex. ne mi e nepriqtno da go pravq izpitvam udovolstvie ama ako nqma sex ne mi pre4i i vuob6te ne use6tam nqkva lipsa.

elti
09-13-2007, 16:06
Mi ni6to lo6o. i az ne izpitvam koi znae kakva nujda ot sex. ne mi e nepriqtno da go pravq izpitvam udovolstvie ama ako nqma sex ne mi pre4i i vuob6te ne use6tam nqkva lipsa.
Това ме успокоява до някъде,поне не съм само аз така :roll:

BrokenInnocence
09-13-2007, 16:55
Доста дълго и аз се чувствах така. И накрая се оказа, че съм с... как го казаха по- горе, алтернативна сексуалност. В смисъл, бисексуална съм, но първия път, когато наистина исках секс и ми достави невероятно удоволствие беше, когато бях с бившата ми приятелка.

sh3_1s_7h3_0n3
09-13-2007, 17:38
притесняваш ли се отт... себе си, тялото си или нещо такова?!
ако те е срам и не можеш да се отпуснеш... или няколкото ти пъти секс преди не са били 'най-хубавите'... може нещо от всичко това да е фактор просто да не искаш да правиш секс...

elti
09-13-2007, 18:27
Пий английска сол-увеличава сексуалното желание до краен предел :wink:
Ти с тази английска сол... :smt005 :smt005 :smt005

otka4ena
09-13-2007, 18:42
Боже!Най-накрая някой като мен.Абсолютно в същата ситуация съм.В началото си мислех,че е резултат от неуспешни опити,но се оказа,че не е така.Сега правя секс по принуда,само за да не засегна приятеля си.Знам,че не съм лесбийка,нито бисексуална.ТОВА СА ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!В последствие разбрах,че и майка ми се е чувствала така цял живот.Може би е някакъв вид фригидност,макар че при фригидност не се усеща нищо и при самия акт,а аз усещам хубавото,но скоро ми писва.Неизлечимо е ,повярвай ми.Вече 3 години съм така :smt009

kikinka
09-13-2007, 18:52
Здравейте,искам да ви попитам нормално ли е да не изпитвам никакво желание за секс?Имах приятел 1 година с него всичко си беше наред,но стигнеше ли се до секс аз просто не го исках-направих го няколко пъти,но като не го искаш от вътре не става.Сега съм с друго момче и ситуацията се повтаря-аз въобще не искам секс,не изпитвам нужда... всички хора казват "секса е хубаво нещо и го правя когато имам време,когато мога,няма по хубаво нещо от секса и т.н.",но аз просто не го искам на мен ли ми има нещо нз,но почвам да се чудя какво става?Наистина много харесвам момчето с което съм сега и искам да станат нещата,но го няма желанието и нз какво да правя-и то не е заради момчето,а заради мен :(


може да се Асексуална/ален

elti
09-13-2007, 19:07
Боже!Най-накрая някой като мен.Абсолютно в същата ситуация съм.В началото си мислех,че е резултат от неуспешни опити,но се оказа,че не е така.Сега правя секс по принуда,само за да не засегна приятеля си.Знам,че не съм лесбийка,нито бисексуална.ТОВА СА ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ!В последствие разбрах,че и майка ми се е чувствала така цял живот.Може би е някакъв вид фригидност,макар че при фригидност не се усеща нищо и при самия акт,а аз усещам хубавото,но скоро ми писва.Неизлечимо е ,повярвай ми.Вече 3 години съм така :smt009
Аз съм така от година и половина вече и се чудя какво става-НЕ СЪМ НИТО БИСЕКСУАЛНА НИТО НЕЩО ПОДОБНО просто не искам да правя секс-и аз го правех само за да не засегна гаджето,но стана точно обратното и всичко рухна.За това исках в новата ми връзка да не е така,но ясно ще си остана само с искането....

bebitooo___
09-13-2007, 19:28
Ами може просто да не си с подходящият човек, който сам да те накара да го поискаш.. Има много време пред теб.. а пък и не е задължително да си като другото ебливо племе и само за секс да мислиш.. Ако проблемът не отшуми по - добре иди при някой психолог или сексолог..

han
09-13-2007, 19:32
Поне няма да станете к--ви като сте фригидни

naMy4Ho_KoTe
09-13-2007, 19:36
Здравейте,искам да ви попитам нормално ли е да не изпитвам никакво желание за секс?Имах приятел 1 година с него всичко си беше наред,но стигнеше ли се до секс аз просто не го исках-направих го няколко пъти,но като не го искаш от вътре не става.Сега съм с друго момче и ситуацията се повтаря-аз въобще не искам секс,не изпитвам нужда... всички хора казват "секса е хубаво нещо и го правя когато имам време,когато мога,няма по хубаво нещо от секса и т.н.",но аз просто не го искам на мен ли ми има нещо нз,но почвам да се чудя какво става?Наистина много харесвам момчето с което съм сега и искам да станат нещата,но го няма желанието и нз какво да правя-и то не е заради момчето,а заради мен :(

Възбуждаш ли се? Навлажняваш ли се? Мастурбираш ли (ако да - свършваш ли)?

П.П. Според мен няма нищо странно. Аз съм на 17 и съм нещо подобно относно самия секс, но все пак съм с алтернативна сексуалност ;)

09-13-2007, 20:13
Възбуждаш ли се? Навлажняваш ли се? Мастурбираш ли (ако да - свършваш ли)?
И на трите ти въпроса отговорът е ДА-единствения проблем е секса нито свършвам нито нищо-просто нищо не усещам само някакво гадно усещане и за това и не искам да практикувам.