PDA

View Full Version : Момиче, скрий си коремчето...



bgtrener
09-13-2007, 16:27
Момиче, скрий си коремчето, защото след няколко години няма да е секси!

Може да е странно, мъж да каже на жена да се облече, но ей на казвам го. Вече е септември и температурите малко или много паднаха. Време е да се помисли за дрехи, които да крият кръста. Няма да се впускам в подробности за вредата която си нанасят жените върху яйчниците, бъбреците и кръста, това го има във всяка статия. Аз ще дам още една причина: Натрупването на мазнини по преохладените области!
Когато преди години карах курса за инструктор по културизъм доц. Владо Боянов ни зададе един много лесен въпрос, на който никой не можа да отговори : "Защо не плуват културистите?" . Да, защо, нали е едно много сериозно аеробно натоварване и развива голям гръден кош? Отговора е разликата на телесната температура и температурата на околната среда. Всяка по-голяма разлика (а 10-12 градуса не са малко) дава сигнал на тялото да вземе предпазни мерки, а именно да се удебели кожата и да се натрупат подкожни мазнини като предпазен буфер, на най-изложените на ниски температури. места. А най-лошото е .че тези мазнини тялото ги приема не като запаси на хранителни вещества ,а като "живото поддържащи", сиреч ще ги свали последни, защото те имат предпазваща здравето функция.. А това се учи още в осми клас - мазнините освен резервни хранителни вещества, са също така и “буфер” за вътрешните органи предпазващ от сътресения, служат и за изолация на тялото и запазване на телесната температура.
Какво мислите, дрехите ли се правят по тялото или тялото се оформя според дрехите? Модата в последните години е с много ниски талии и резултатите се виждат по формата на женското тяло, сега навсякъде се виждат стърчащи "паласки". Преди десет години ме питаха: "Как да сваля това" и си опипваха краката и дупето, а сега на същия въпрос си дърпат "любовните дръжки".
Темички за размисъл - защо в толите страни хората са с "по-тънки" кожи и по-малък е процента със наднормено тегло? Животните в студените области са с повече мазнина от тези в по умерените и топлите? Защо неопреновите колани за сваляне на килограми са толкова популярни? Защо там, където е колана на панталона, е най-тънка кожата? Защо няма релефни плувци маратонци, както е при маратонците бегачи? Не ми се мислят още въпроси...
Обличайте топли дрешките и не го мислете повече!

Статия : Веселин Казаков
http://bgtrener.com/statii.php?statia_id=71

rusalkata_
09-13-2007, 16:34
интересна статия... :roll:
предполагам всички момичета знаят,че не е хубаво да си с гол пъп,когато навън е студено...хората затова са измислили бодитата. :wink:

bgtrener
09-13-2007, 17:06
интересна статия... :roll:
предполагам всички момичета знаят,че не е хубаво да си с гол пъп,когато навън е студено...хората затова са измислили бодитата. :wink:

Знаят, ама само се огледай по спирките к'во става!

09-13-2007, 17:46
Ужас! Много си прав! Просто като погледна в това захлаждащо се време, как момиченцата ходят с голи кръстове и лошо ми става! Толкова е нездравословно, да не говоря, че повечето, които показват кореми и кръстчета, всъщност с изложили да показ паласки и сланини! Момиче съм, но съм на 22, и явно просто съм надживяла ходенето гола!

Mooo6no
09-13-2007, 17:50
Повечето момичета попринцип трябва да си скриват коремчето, защото тялото им не е много хубаво.

ЕPu
09-13-2007, 17:51
Оставиги да си ходят така, ще ги питам после като не могат да има деца или като ги хване първия грип...

sh3_1s_7h3_0n3
09-13-2007, 18:01
Повечето момичета попринцип трябва да си скриват коремчето, защото тялото им не е много хубаво.

точно по тоя повод, оня ден стоя на спирката... едно момиче...с талия на дънките, коятооо едва й прикриваше.... "цветенцето" ( :lol: ) и ест сууупер къса блузка... си беше изложила на показ пииищния корем :shock: всъщност, девойката наистина беше слаба, но от слабо до слабо момиче има разлика... а точно тази имаше хубави крака и дупе... (не, бе, не съм я огледала цялата... само няколко пъти 8-[ ) обаче беше като бременна.... поне да си беше показала истинските прелести... а не да си натрапва корема на широката аудитория, който и да ти се ще не можеш да го подминеш... 0.0

find_m3
09-13-2007, 18:11
интересна статия... :roll:
предполагам всички момичета знаят,че не е хубаво да си с гол пъп,когато навън е студено...хората затова са измислили бодитата. :wink:


да не говорим ,че е грозно...особено ,ако си с паласки 3 реда и си ги загащваш в панталоните :smt012

Mimka_sweet
09-13-2007, 18:45
Бодита! :smt050
Аз наистина супер много си ги обичкам :-D

find_m3
09-13-2007, 18:48
Бодита! :smt050
Аз наистина супер много си ги обичкам :-D

мразя лигли :!: (bad mood ,im sorry)

love_only_one_boy
09-13-2007, 19:21
Еммм през зимата не носим дънки и блузи от който ни се виждат някой органи :-D Ама през лятото е топло,така че.. През зимата определено тр да се носят бодита!! Ама тва,че културистите не плувалии :? Тъпо е! Заради един по-голям бицепс или трицепс или някакво др нещо което нз да се лишаваш от плуване! Доори да не е за спорт плуването е удоволствие!!!

Madness
09-13-2007, 19:53
Мразя бодитаааааааа!Нося де...ама при никво положение не съм с`трите реда паласки`навънка...зимата така и така си ходя размъкната...та нищо не ми се вижда (:
По-летните неща имам и късички,обаче претендирам,че не ми се вижда нещо нередно иии когато навънка е 40 градуса,ебати няма да изстинеш...

NightFairy
09-13-2007, 20:06
Повечето момичета попринцип трябва да си скриват коремчето, защото тялото им не е много хубаво.

точно по тоя повод, оня ден стоя на спирката... едно момиче...с талия на дънките, коятооо едва й прикриваше.... "цветенцето" ( :lol: ) и ест сууупер къса блузка... си беше изложила на показ пииищния корем :shock: всъщност, девойката наистина беше слаба, но от слабо до слабо момиче има разлика... а точно тази имаше хубави крака и дупе... (не, бе, не съм я огледала цялата... само няколко пъти 8-[ ) обаче беше като бременна.... поне да си беше показала истинските прелести... а не да си натрапва корема на широката аудитория, който и да ти се ще не можеш да го подминеш... 0.0

Ооооо да, аз така вчера съм тръгнала на пазар и си обикалям нали и гледам една "мацка" с дънки (със суууупер ниска талия) и блуза, която и служеше май като сутиен...и корема и просто беше уникален, супер грозно висеше...ъъъъ =; :-# (не, че аз съм с перфектния корем, даже точно обратното, има доста какво да се работи по него, но поне си го крия.е*бати, тия хора срам нямат ли?)

И да, напълно съм съгласна с това, по-добре няколко месеца в годината да си криеш кръста и да ходиш по облечен, от колкото после до края на живота си да имаш проблеми.

machoka
09-13-2007, 20:18
Повечето момичета попринцип трябва да си скриват коремчето, защото тялото им не е много хубаво.

точно по тоя повод, оня ден стоя на спирката... едно момиче...с талия на дънките, коятооо едва й прикриваше.... "цветенцето" ( :lol: ) и ест сууупер къса блузка... си беше изложила на показ пииищния корем :shock: всъщност, девойката наистина беше слаба, но от слабо до слабо момиче има разлика... а точно тази имаше хубави крака и дупе... (не, бе, не съм я огледала цялата... само няколко пъти 8-[ ) обаче беше като бременна.... поне да си беше показала истинските прелести... а не да си натрапва корема на широката аудитория, който и да ти се ще не можеш да го подминеш... 0.0

Е тфа е братче, женската злоба граници няма 8)

otherworldly
09-13-2007, 20:20
Дам тва за мазнините е напълно вярно.. майка винаги ми го напомня като ме види с гол кръст и аз вече съм си свикнала да не ходя така.. Освен това и бъбреците ми са съпер чувствителни и немога да си позволя да ходя с голи кръстове по студеното.

Mimka_sweet
09-13-2007, 20:25
Че кво им е лошото на бодитата?
Слагаш ги и отгоре с каквото си искаш си пак :-k

brain_stew
09-13-2007, 20:34
Щото бодитата много помагат, сещаш се! :wink:

За през зимата, дънки висока талия да крепи ркъста, пуловерче, яке и кубинки!Перфектно!и нямаш грижи! :lol:

ЕPu
09-13-2007, 20:41
^^ набии го тва в главата на разните фешънки.... нищо де, то си е за тях :wink:

не знам ква женска злоба ви гони вас, ама хич не е красиво момиче, което определено няма стегнато тяло да ходи с гол пъп. не отричам, че на готините мацки отива, ама...всеки трябва да си знае границата.

AliceSw
09-13-2007, 21:08
ааааааа, бодитата са безумно гнусни :!:

в смисъл, не намирам нищо лошо в самата дреха, но имам чувството, че ги носят, за да кажат "имам боди", а не за да топлят, като дойде зимата гледам как половината ми клас сложил бодито с прашка, задължително, и го дигнал до горе, за да се вижда и да му изскочат паласките и отдолу да облекат някакъв още по-крещящ цвят прашки или адски смях да сложат боксерки....и да им изскочи бодито над бельото...и всичкото това естествено се вижда дори и да не се вглеждаш...ебати, отвратително е

онтопик: разкарвах се с гол кръст, с гол пъп никога...безумно грозно е в повечето случаи, има поне 1 положително нещо от тъпите бодита...вече не ходя с гол кръст...предпочитам го пред лекция на тема "защо не си си сложила боди, момиче"

FelisDirus
09-13-2007, 21:39
по повод голите кръстчета ще спомена само, че съученичка (девойка на 18 години) е с дископатия.. да - на 18 с дископатия
щото като малка ходеше гола

оправяйте се..

sh3_1s_7h3_0n3
09-13-2007, 21:39
Повечето момичета попринцип трябва да си скриват коремчето, защото тялото им не е много хубаво.

точно по тоя повод, оня ден стоя на спирката... едно момиче...с талия на дънките, коятооо едва й прикриваше.... "цветенцето" ( :lol: ) и ест сууупер къса блузка... си беше изложила на показ пииищния корем :shock: всъщност, девойката наистина беше слаба, но от слабо до слабо момиче има разлика... а точно тази имаше хубави крака и дупе... (не, бе, не съм я огледала цялата... само няколко пъти 8-[ ) обаче беше като бременна.... поне да си беше показала истинските прелести... а не да си натрапва корема на широката аудитория, който и да ти се ще не можеш да го подминеш... 0.0

Е тфа е братче, женската злоба граници няма 8)


той и той чел не дочел... 8)
нали т'ва ти казвам, че имаше хубави други неща, като дъъълги крака и стегнато в дънките дупе..., но тя решила, че точно ще си изтърбуши огроомния корем 0.0

machoka
09-13-2007, 21:47
Бодито е грозно нещо, но първенецът по грозотия в дрехите са дънките с висока талия. Направо ми се повръща като видя копче, над пъпа.. Е няма такава селяния :?
Винаги може да се облече човек топло и да изглежда добре, и без да бъде грозно.

fairytalesend
09-13-2007, 21:52
е кво му е грозното на бодито .. ее не да е качено до ушите и да се вижда и самото бельо..обаче като си е плътно 'запасано' ( :lol: ) си е добре

FelisDirus
09-13-2007, 21:54
Бодито е грозно нещо, но първенецът по грозотия в дрехите са дънките с висока талия. Направо ми се повръща като видя копче, над пъпа.. Е няма такава селяния :?
Винаги може да се облече човек топло и да изглежда добре, и без да бъде грозно.


глупости говориш.. ама няма ти да раждаш деца, нали?
няма нищо грозно в бодито

слагаш едно черно боди и отгоре блузка и дори не си личи

ама викаш е по-добре да ходят с паднали дънки и с гол кръст.. мачок.. мисли малко мааму стара :smt012

09-13-2007, 21:57
Te да скрият циците и дупетата, пък коремите ....

punkrock
09-13-2007, 22:05
Аз винаги си ходя с боди, когато е студено. Просто тези, които ходят зимата разголени (защото си мислят, че е хубаво или.. незнам??), нямат представа какви проблеми може да имат после.
Като това момиче на 18 с дископатия. :?

machoka
09-13-2007, 22:12
_Cuddly_,
някъде да видя да съм писал, че ми допада ходенето с гол кръст на момичетата. Малко е грозно над някакви панталони и под блузата да цъфти боди, ама това е лично мнение все пак.

Има и други начини за топло обличане :)

Mimka_sweet
09-13-2007, 22:16
Има и други начини за топло обличане :)


Дада загащен потник ,нали ? :lol:

FelisDirus
09-13-2007, 22:40
_Cuddly_,
някъде да видя да съм писал, че ми допада ходенето с гол кръст на момичетата. Малко е грозно над някакви панталони и под блузата да цъфти боди, ама това е лично мнение все пак.

Има и други начини за топло обличане :)


уф, ама не е така, разбери.. ако съм без боди, кръста ми е винаги гол
блузки, пуловери.. въобще каквото и да сложиш в момента, в който седнеш дънките се смъкват, горната дрешка се дига и цааак - все тая, пак е голо

Boot
09-13-2007, 23:06
На бас че мачока носи по-често дънки с ниска талия от Къдли.

Зааааеби.

Аз бодита не обичам и кфото и да правя кръста ми е гол. Общо взето бодито е единствено спасение. Мачок, остави жените да знаем малко повече по темата...

OtherDimension
09-13-2007, 23:12
На бас че мачока носи по-често дънки с ниска талия от Къдли.

Зааааеби.

Аз бодита не обичам и кфото и да правя кръста ми е гол. Общо взето бодито е единствено спасение. Мачок, остави жените да знаем малко повече по темата...
:roll: ..

FelisDirus
09-13-2007, 23:17
На бас че мачока носи по-често дънки с ниска талия от Къдли.

Зааааеби.

Аз бодита не обичам и кфото и да правя кръста ми е гол. Общо взето бодито е единствено спасение. Мачок, остави жените да знаем малко повече по темата...


аз съм съгласна
високата талия е кофти, НО трябва боди! млъквам вече :lol:

Swinkenhoffer
09-13-2007, 23:46
аз нося по-дълги горни дрехи и надгъзието не ми е голо, но винаги ми е студено и се разболявам така или иначе. :lol:
нека си показват телесата, дреме ми...

RAWRRR
09-14-2007, 07:04
Аз имам малко коремче :smt010
Което някои ми каазват че е сладко,но аз винаги го крия под блузи,
и то от суета- въобще не ме интересува че ако дойде зима и съм с гол кръст ще ми се увредят яйчниците-аз няма да раждам,нека да се притесняват потенциалните майки.

beyond_transience
09-14-2007, 07:22
Аз имам малко коремче
Което някои ми каазват че е сладко,но аз винаги го крия под блузи,
и то от суета- въобще не ме интересува че ако дойде зима и съм с гол кръст ще ми се увредят яйчниците-аз няма да раждам,нека да се притесняват потенциалните майки.

а дали няма да си промениш мнението след време ...

но проблемът с голия кръст засяга не само репродуктивните възможмости на една жена, а нейното собствено здраве :!:

мислете момичета :!: то е за ваше добро :!:

brain_stew
09-14-2007, 09:47
A на мен ми направи впечатление, че май някои хора под дънки с ниска талия, разбират дънки от които едва ли не се подава...ъъ..."цветенцето" (някой по-напред така го беше оприличил и ми ареса!), а под дънки с висока талия разбират копче над пъпа....ъм...има различни модели дънки с висока и ниска талия!

И определено решението не е някво тънко боди...според мен де!Ако спроед други бодито е решение няма проблеми, просто е въпрос на удобство! :wink:

OtherDimension
09-14-2007, 09:52
Аз имам малко коремче :smt010
Което някои ми каазват че е сладко,но аз винаги го крия под блузи,
и то от суета- въобще не ме интересува че ако дойде зима и съм с гол кръст ще ми се увредят яйчниците-аз няма да раждам,нека да се притесняват потенциалните майки.

какви ги говориш, бре?
тия яйчници да не са само за раждане..
ако се увреди който и да е орган е .... много лошо :?

RAWRRR
09-14-2007, 09:53
Е да де,но ако кажа че изпитвам мазохистично щастие да унищожавам всичко в себе си-никой няма да ми повярва,но аз го казвам.

aniezina
09-14-2007, 10:05
аз лично също нося дънки и панталони с ниска талия но когато застудее хвърлям блузка или суитшъртче кота е по-дългичко и готово, но също така нося и бодита, е да имам и едни дето са само за украса, но повечето ми вършат работа :roll:

09-14-2007, 13:16
Дискусията е :
Кое е по важно -здравето или модата?

KiLLeR_InSTiNkT
09-14-2007, 14:16
Най-много се дразня на некви пикли дето тръгнали зимата да ми се разхождат по някакви полички, прикриващи им едвам онези части и разголили коремчетата си... *особено района около Амор и ДВ*. Мацки, ако не искате да имате проблеми по-късно по-добре не се правете на гъзарки, ами си слагайте поне по-дълги блузки. Едва ли някоя от тях ще прочете ама това си е тяхна работа. :evil:

namina
09-14-2007, 15:42
уф, ама не е така, разбери.. ако съм без боди, кръста ми е винаги гол
блузки, пуловери.. въобще каквото и да сложиш в момента, в който седнеш дънките се смъкват, горната дрешка се дига и цааак - все тая, пак е голо

точно така! =D>

da be da
09-15-2007, 13:43
Най-много се дразня на некви пикли дето тръгнали зимата да ми се разхождат по някакви полички, прикриващи им едвам онези части и разголили коремчетата си... *особено района около Амор и ДВ*. Мацки, ако не искате да имате проблеми по-късно по-добре не се правете на гъзарки, ами си слагайте поне по-дълги блузки. Едва ли някоя от тях ще прочете ама това си е тяхна работа. :evil:

На тези полички им акзвам коланчета!
:lol: :lol: :lol: :lol:

didivid
09-15-2007, 14:03
Е, нали високата талия се връща на мода, а и на мен панталони с ниска талия не ми стоят!

machoka
09-15-2007, 14:10
На бас че мачока носи по-често дънки с ниска талия от Къдли.

Зааааеби.

Аз бодита не обичам и кфото и да правя кръста ми е гол. Общо взето бодито е единствено спасение. Мачок, остави жените да знаем малко повече по темата...

:lol:
Нося квото ми харесва ;) Не се съобразявам с времето.

А пък вие си носете каквото желаете, нещо да съм казал.. просто изразих личното си мнение, че бодито ме дразни как изглежда, нищо повече ;)

girl88
09-15-2007, 14:58
ami 4esno kazano az predpo4itam pantalonite s niski talii pred tezi s visoki ,no tova 4e nosi6 zimno vreme pantalon s niska talia ne zna4i 4e si gol vse pak za tova sa izmislili boditata kato si go oble4e6 kakvo ot tova 4e si s pantalon s niska talia nali krasta i korema ne sa ti goli a 6to se otnasia do tezi momi4eta koito predpo4itat da hodiat s goli krastove i to nai ve4e zimno vreme ami znaete li vseki nosi glava na ramenete si neka praviat kakvoto iskat 6tom predpo4iatat tova pred zdraveto si emi hubavo (az li4no ne odobravam tova ne6to no vse pak neka nezabraviame 4e vseki ima vkus i pravo na izbor)

Iviqna
09-16-2007, 19:32
знам че е вредно,все си казвам от утре съм с боди или нещо което да ми скрива кръста... ама си оставам само с казването

CuRly_Doll
09-16-2007, 19:44
знам че е вредно,все си казвам от утре съм с боди или нещо което да ми скрива кръста... ама си оставам само с казването
i az taka,samo v nai golemiq stud sam s bodi i to pak mn rqdko :roll:

oTPoBHa
09-20-2007, 10:50
хахаа супер вярно, браво на автора на темата.. дано да се научат тия "мацки"

tItEufFf
09-20-2007, 11:55
И аз много мразя като видя през зимата някви да се разхождат с гол пъп...И аз много харесвам бодита :-D Страшное удобно и някво топличко..супер са :!:

IlLuSi0nS`
09-20-2007, 12:07
бодитата пък са супер смешно нещо мога да ви кажа хахаахахаха все едно потник слепен с прашки хаахахах и кфо предполага се да си сложа и сутиен и прашки и боди отгоре хаахах че и некфа блуза отгоре ехеее че аз има се обличам 5 4аса е хаахахах особено ония шибани закопчалки отдолу, дето ще се напишкам докато разкопчея хаахах ебаси смеха.. не мерси.. пък нека аз се тревожа за кръста си.. има си якета и суичъри за целта..

I'm crazy
09-20-2007, 15:41
Е как ще си позволат да се вижда бельото или чорпогащтника...траа да се види корема!!! :| И красиво да е...Вредно е... :? А относно момичетата с паласки...наистина е грозно...гащеризоните могат да ви помогнат наистина...Голите коремчета аз мисля, че е редно само на морето за се показват и насаме с лубмия хаха Нз що...ама така мисля!!! :wink: Момичета пазете се...За тва са бодитата и дългите якенца, които също са сладки!!! :-D