PDA

View Full Version : С приятеля ми няма за какво да си говорим :(



MimityYy
09-13-2007, 16:06
pri vas kak e ? az kogato sum s nego edisntvenoto ne6to koeto pravim e da se celuvame i ni6to pove4e a sqka6 iskam ponqkoga prosto da si pogovorim ..a nqma za kakvo ;[

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

roskbbb
09-13-2007, 16:09
ami pri mene vinagi stava taka che se se namira za kfo da se govori .. bilo to za daskalo za nas za minaloto za kogato sme bili malki ama se se namira .. a vie moje bi ste prekaleno mn vreme zaedno i znaete kfo pravite i moje za tova da nqma ... nz i az chesno kazano :roll:

thefreak
09-13-2007, 16:12
Време е за нов приятел.

BaD_GiRl_mL2
09-13-2007, 16:12
Е, аз с приятеля ми съм от година а винаги има за какво да си говорим <или да се караме>..Зависи от хората..може би не си подхождате..незнам..опитаи се ти да подхващаш някакви теми..може да се получи.. :roll:

Th3MaN
09-13-2007, 16:14
Или сте много време заедно и са ви се изчерпали идеите за разговор или още не сте се опознали и не знаете какво да си кажете.

Аз при първия вариант почвам да се лигавя и да говора каквото ми падне и после и други почне и той разговора се навързва и така.

Пък ако още не сте се опознали значи имате много теми за разговор. Просто трябва да ги подхванеш. Започни с нещо което знаеш че му е интересно заприказвайте се за него и от там ще започнат другите теми.

GregoryHouse
09-13-2007, 16:14
Явно сте доста притеснителни да си споделяте ли или какво не мога да си го обясня да нямате абсолютно никфа тема за разговор. Сподеяите интересни случки от живота си ежедневието даскало и т.н. ама да не е като като полицейски доклад стил "здрасти преди 3 години ходих на цирк.после ходих там.после ядох това." просто го направи малк по интригуващо (не да лъжеш а да го разказваш с чувство и да ти е весело).
Интересно аз пък не мога да млъкна апък за нея няма да говоря просто...

Sweet__baby
09-13-2007, 16:31
Време е за нов приятел. Ами да хвани си друг!... :wink: :roll: :-s

MimityYy
09-13-2007, 16:37
hodim ot 3 sedmici :shock:

heartless*charm
09-13-2007, 16:43
еми явно имате само физическо привличане...
така че - ако не сте правили секс още, правете и АУТ!
ако сте правили - правете прощален и АУТ!

sh3_1s_7h3_0n3
09-13-2007, 16:44
hodim ot 3 sedmici :shock:

:shock:

...ъъъ нищо положително и обнадеждаващо няма да кажа...

ноо и аз съм съгласна с thefreak...

явно тепърва започва периода на 'въртене на момчета'... докато намериш някого, с когото можеш да си приказваш... а не само да се "цуни-гуни"... пхах... и после да сложиш бележка в подписа си "Обичам пухчо от 1год 26 дней 14 часа 28мин.."

heartless*charm
09-13-2007, 16:47
hodim ot 3 sedmici :shock:

... пхах... и после да сложиш бележка в подписа си "Обичам пухчо от 1год 26 дней 14 часа 28мин.."[/b]

:smt005 :smt005 :smt005

Like the wind`
09-13-2007, 19:18
Хмм,не е хубаво това.Щом ходите от скоро е нормално точно сега да не спирате да говорите и да се опознавате.Разпитай го за интересите,за плановете му,какво обича да прави..Когато двама души се харесват няма как да няма какво да си кажат. :-s

tuzaro
09-13-2007, 19:20
щом няма за кво да си лафите яко секс :-D

Bubeto_f
09-13-2007, 19:27
еми явно имате само физическо привличане...
така че - ако не сте правили секс още, правете и АУТ!
ако сте правили - правете прощален и АУТ!

:lol: да...най-добре да приключите.за мен тфа е една безсмислена връзка.освен ако не искаш от него само да се натискате,но си мисля,че искаш повече от тази връзка (ако мога да я нарека така) ,щом искаш да разрешиш проблема си.може би не е подходящ за теб...нз :?

baby`s
09-13-2007, 19:49
с бившия си приятел бяхме така... Мн се искахме само че просто нямаше за какво да си говорим ... Мен ми писна и сложих краи а и разбрах че всъшност той ваоше не емои тип .. даже днес го видях и си казах лелее... как сам могла... :) хахха
а пък иначе добре че сам го зарязала сега сам от 5 месеца с друго момче и правим всичко заедно никаф срам не изпитвам .. винаги има за кфо да си дърдорим :Р обичам гооо :)

09-13-2007, 19:51
щом няма за кво да си лафите яко секс :-D
сваляй гащите пак после си обсаждайте как е било

Sunny_Girl0345
09-13-2007, 19:53
Сорка, че ще ти го кажа, но когато стана така с бившия ми просто скъсахме. Пробвай да го попиташ, защо нещата вървят ката...

naMy4Ho_KoTe
09-13-2007, 20:12
Време е за нов приятел.


Йъп. Може би си скучна. Или той е скучен? Или просто не си отивате един на друг. С моя приятел си говорим всеки ден по 2-3 часа по телефона, а когато се виждаме - нон-стоп дъра дъра 2 денонощия (с немалки изключения за секс, ама и тогава си лафим) и досега не се е случило да млъкнем и да се чудим за какво да говорим :roll:

Presley
09-13-2007, 20:25
hodim ot 3 sedmici :shock:
Щом сте эаедно от толкова малко време,а няма эа какво да говорите,эначи просто не сте един эа друг.Тъпо.Раэделете се по-добре или си караите само на целувки :shock: То или има или няма.Няма как с няколко съвета от форума нещата да се оправят.

09-13-2007, 20:40
pri vas kak e ? az kogato sum s nego edisntvenoto ne6to koeto pravim e da se celuvame i ni6to pove4e a sqka6 iskam ponqkoga prosto da si pogovorim ..a nqma za kakvo ;[

Заглавието на темата трябва да бъде написано на кирилица!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

не съм имала този проблем...сигурно защото не ходя с хора, които не са ми интересни и не ме провокират интелектуално.

WinHater
09-13-2007, 21:54
ми има много прост отговор.. просто не си пасвате... има явно просто някакво сексуално привличане, няма го интелектуалното.. .. и на мен ми се е случвало тва и знам какво е [-(

die_die_my_darling_
09-13-2007, 22:17
щом няма какво да си кажете
значи няма какво да правите вече заедно...
разделете се