PDA

View Full Version : Въпрос за катар ( batkodoki - help! )



t_boy
09-13-2007, 18:19
Та значи от няколко дена от пениса ми се носи странна миризма и ме сърбеше леко върха, а има и някаква влага по главичката.
Днес ходих на лекар - погледна натривка на микроскопа и каза че е катар.
Изписа ми Fasigyn и Datur и ми каза след 10 дена да отида пак и тогава ще реши дали да прави микробиология.
Аз попитах дали не е по - добре сега да направим микробиологичното изследване ама тя каза че след курса с лекарства ще направим !? (малко учудващо за мен , но както и да е )

Какво е мението на компетентните лица ? Диагноза, лечение ?

Мерси

t_boy

batkodoki
09-23-2007, 18:25
Та значи от няколко дена от пениса ми се носи странна миризма и ме сърбеше леко върха, а има и някаква влага по главичката.
Днес ходих на лекар - погледна натривка на микроскопа и каза че е катар.
Изписа ми Fasigyn и Datur и ми каза след 10 дена да отида пак и тогава ще реши дали да прави микробиология.
Аз попитах дали не е по - добре сега да направим микробиологичното изследване ама тя каза че след курса с лекарства ще направим !? (малко учудващо за мен , но както и да е )

Какво е мението на компетентните лица ? Диагноза, лечение ?

Мерси

поднасям извинения, едва днес видях въпроса!

колегата е била длъжна да направи изследването ПРЕДИ назначаване на лечението. това назначаване "на око" показва степента и на компетентност. провеждането на изследването СЛЕД назначената терапия - освен, че ненужно е изтребила и полезната микрофлора - е безпредметно, то вече е компрометирано от самата терапия.

t_boy