PDA

View Full Version : ПЪПКИ и КаК дА сЕ пРеБоР С тЯх



09-13-2007, 18:57
Пъпки :!: Имам ужасно много пъпки по лицето и не знам как да се пребооря с тях ](*,) .Моля,кажете ми как да се отърва от тези така неприятни пъпки.Кажете какво използвате вие и кое е най-добро :? .Искам да знам.Използвах много неща,но те не помагат.ПОМОщ!!!!!!!!!

09-13-2007, 19:06
6tom sa mnogo bqgai na dermatolog,toi 6te ti kaje 4oweka,po-dobre otkolkoto da prawi6 eksperimenti

KaTinCeTy
09-13-2007, 19:36
Дам, както казаха по-горе по-добре отиди на дерматолог. Иначе това може да е от възрастта, в която си в момента. Аз използвам лосион за лице и крем ''Скинорен'', вече нямам проблем с пъпките, но използвам ''Скинорен'' защото се опасявам да не ми се появят, все пак знам, че е ефикасен. :wink:

09-13-2007, 20:43
Дам, както казаха по-горе по-добре отиди на дерматолог. Иначе това може да е от възрастта, в която си в момента. Аз използвам лосион за лице и крем ''Скинорен'', вече нямам проблем с пъпките, но използвам ''Скинорен'' защото се опасявам да не ми се появят, все пак знам, че е ефикасен. :wink:

tui ot aptekata.....? :-k

million
09-13-2007, 21:08
Пъпки :!: Имам ужасно много пъпки по лицето и не знам как да се пребооря с тях ](*,) .Моля,кажете ми как да се отърва от тези така неприятни пъпки.Кажете какво използвате вие и кое е най-добро :? .Искам да знам.Използвах много неща,но те не помагат.ПОМОщ!!!!!!!!!
И аз имам, спокойно. :wink:
Може да не си чак за дерматолог. :wink: Първо посети козметик, той ще види за какво става въпрос и ще реши дали да те прати при дерматолог или просто да ти ги махне със собствените си ръце и след това да ти направи пилинг. Може да ти предложи тоник или някакъв друг лосион за почистване на лицето.

KaTinCeTy
09-13-2007, 21:13
Дам, както казаха по-горе по-добре отиди на дерматолог. Иначе това може да е от възрастта, в която си в момента. Аз използвам лосион за лице и крем ''Скинорен'', вече нямам проблем с пъпките, но използвам ''Скинорен'' защото се опасявам да не ми се появят, все пак знам, че е ефикасен. :wink:

tui ot aptekata.....? :-k
Да, може да се намери във всяка аптека. :wink:

Presley
09-13-2007, 21:31
Има мнооого такива теми.Във всички препоръчах една маска,ще я препоръчам и на теб.Направи си маска от хума,прясно мляко,сода и прясно иэцеден лимонов сок.Една моя приятелка с такива маски се подобри доста бърэо.А и доста други хора са доволни.Пробвай.
Също така си купи някакъв почистващ гел эа миене.Препоръчвам ти на Regal или на Nivea [от серията OXYGEN ].Много са добри и найстина почистват в дълбочина и полират кожата,става много мека.Препоръчвам ти и нашумялото Garnier 3 in 1.Останах мнооого доволна от него.Иэполэвай го като маска,дава доста голям ефект.
Сутрин и вечер си мий лицето с гела и преди да си легнеш може да го мажеш цялото с тънък слой крем `Бочко`,той също помага срещу пъпките.
И естествено си купи някакъв крем против акне.Эа Скинорен съм чувала добри мнения.Ако не става,посети дерматолог.Може да имаш нужда и от вътрешно лечение ,чреэ медикаменти.
:-D

09-13-2007, 21:32
dermatolog

sladku_bebzi
09-14-2007, 06:42
При мен нищо не помага освен салициловия спирт.Преди бях решила да си броя пъпките, стигнах до 20-тата и се отказах, а сега са само 3.Гадното е, че след като се намажеш ще миришеш много гадно.

Kras4eto_lp
09-14-2007, 08:54
Ами аз преди като имах пъпки използвах доста кремове,но нищо не ми помагаше.Накрая майка ми беше питала при една лекарка и ми беше препоръчала да ползвм розова вода-много ми помогна и пъпките ми изчезнаха всичките :wink:

09-14-2007, 10:05
Каква по-точно е тази розова вода?

mechtaq_za_teb
09-14-2007, 10:39
Има страшно много козметики,които са предназначение за този проблем,но на всеки помагат различни неща.Зависи си от кожата.Почиствай си лицето редовно.Само този съвет ще дам,защото просто възрастта е такава и понякога нищо не помага,а минава от само себе си.

Kras4eto_lp
09-14-2007, 15:30
Каква по-точно е тази розова вода?
Еми обикновена розова вода.Продават я във всички аптеки и не е скъпа :wink:

lina1707
09-14-2007, 16:45
И аз имах пъпки, но използвах един лосион на COLAGENA и помага. Не го продават навсякъде и малко ще се поразтърсиш. Той е един в зелена тубичка. \:D/ УСПЕХ

qn4eto
09-22-2007, 12:01
четох,че някой препоръчва почистване със салицилов спирт-не е препоръчително досега на какъвто и да било спирт до кожата на лицето.спиртът е тъканна отрова,затова за почистване е най-добре да се ползва розова вода.ако е изстискана гной по-добре е да се почисти с йодасепт .