PDA

View Full Version : Много съм объркана хора



;(((((((((
09-13-2007, 19:03
Имаше купон. Доста фрс бяхме-с някои се запознахме на момента. Всичко беше много яко-пихме,веселихме се. По едно време отидох и си легнах защото ми се спеше адски много и едно приятелче легна до мене и лампите бяха изгасени...Аз уж заспивах обаче той тръгна да ме целува и не му се дръпнах...Бях си в съзнание и си усищах всичко,което се случва. Проблема е там,че обичам друго момче-бяхме дълго време зяедно,скъсахме и сега сме в нещо като период на сдобряване и той ме предупреди излишно да внимавам... Само че..стана квато стана... Докато другото момче ме целуваше аз го бутнах и произнесох името на момчето,което обичам...И др момче почна да ме пита там някви глупости-вече не ги помня,но накрая ме зави уж да не настина и ми каза "Поне целувка за лека нощ няма ли да ми дадеш" и аз нищо ни казах..Той пак тръгна да ме целува и аз пак не се дръпнах :((((( След това се разсъних и не знаех какво да правя и казах,че не помня нищо... Уф, не знам какво ми става... Искам и обичам бившото си гадже,искам да се съберем,но не си обеснявам защо отвърнах на целувките на другото момче... Не знам какво да правя.Да кажа ли на бившия за случилото се или да си го премълча? Супер объркана съм.Искам да си го върна,но се едно искам да съм и с другителлсе едно искам да съм с всички едновременно... Моля ви дайте съвет какво да правя :cry:

thefreak
09-13-2007, 19:08
Даааааа, но ако ние дойдем с извинението, че снощи сме пили и сме се натискали с еди коя, а не сме го искали, не ни вярвате нали. Мислите си, че нищо не прави алкохола. Викате:"Не е вярно можел си да се спреш нарочно си го направил, ти вече не ме харесваш..." и тем подобни.
Ся ще страдаш.

NightSky
09-13-2007, 19:09
Според мен ако кажеш на бившия си за случката, той няма да се върне при теб. Помисли си много добре с кого искаш да бъдеш, защото не може и с двамата. Ако си искаш бившето гадже премълчи тази случка и давайте напред. Ако пък искаш другия - давай с него.

Bubeto_f
09-13-2007, 19:09
не мисля,че наистина обичаш приятеля си,щом искаш да си и с други момчета...помисли в/у това

GregoryHouse
09-13-2007, 19:13
Its so simple - не си се дърпала щот ти е приятно трудно ли е за схващане ?! А що се отнася до бившия щом ти е казал да внимаваш съм сигурен че не е приказвал просто да има джангър а имал нещо в предвид което значи че не си от най примерните което значи че той ти няма вяра от където следва че няма смисъл да се събирате щот пак до тук ще стигнете така че само си загубила кат не си го изчукала...


Ей стелли ли си кфа си как да премълчи бе ? Това е равно на лъжа а връзка на лъжа не може да се получи а и всичко излиза на яве рано или късно.Ух че си ми и ти...

CuRly_Doll
09-13-2007, 19:13
ako naistina obi4a6 bov6oto si gadje trqbva da izlaje6,no 6tom iska6 da si s drugi moje bi 4uvstvata ti kam nego ne sa tolkova silni...pomisli si dali iska6 nqkoi nov ili tozi,koito kazva6 4e obi4a6.....ako iska6 biv6oto si gadje se nalaga da skrie6 edna istina,no kaje6 li mu kakvo se e slu4ilo na kupona nadali 6te se varne pri teb :roll:

;(((((((((((
09-13-2007, 19:13
Аз не съм била пияна- Пих,да,но не бях пияна.Нали това казвам,че осъзнавах всичко... И не искам оправдания просто искам да разбера защо стана така,защо не се дръпнах при положиние,че си обичам бившото. Всички го знаят това-дори момчето,което ме целуна... Не знам дали да премълча или да кажа. Ако кажа съм 100% сигурна,че това ще е края между мен и бившия,но ако премълча ще ми е някво тегаво...в смисъл се 1 го лъжа, а неискам ;( Уххх не знаммм.....Толкова ми е объркано :(((((((

Bubeto_f
09-13-2007, 19:21
абе как искаш да разбереш що е станало така?тфа само ти си го знаеш...объркано ти е,но ако държиш на гаджето си ще му кажеш истината.поне аз така бих направила

punkrock
09-13-2007, 19:22
И в двата вариянта все ще и е гадно. Ако беше мислила с главата си, това сигурно е нямало да се случи. :|

09-13-2007, 19:27
I na men mi se e slu4valo tova,vse pak vie ve4e ne ste zaedno,taka 4e tova ne e iznevqra! Ako znae6,4e nqma na4in da razbere,v nikakav slu4ai ne mu kazvai :!:
I ne slu6ai tezi gluposti,4e trqbva da si iskrena i da mu kaje6,kak taka ako iska6 da si s nqkoi i znae6,4e ako mu kaje6,toi nqma da se varne pri teb,6te mu kaje6 :shock: ponqkoga e po-dobre da si premal4i6! Nito pak tezi deto ti kazvat,4e ako go obi4a6 nqmalo da postapi6 taka...! Pffu,gluposti,ae razbiram da bqhte zaedno,da se kaje 4e si mu izneverila,no kvo kato go obi4a6,6te se zatvori6 vka6ti da go 4aka6 cql jivot li :?:
Slu4at se takiva ne6ta,4ovek se poddava na momenta,na vseki moje da se slu4i,taka 4e ne kazvai ni6to i prodaljavai napred,zabravi za tazi slu4ka! Uspeh :)

comics
09-13-2007, 19:45
Даааааа, но ако ние дойдем с извинението, че снощи сме пили и сме се натискали с еди коя, а не сме го искали, не ни вярвате нали. Мислите си, че нищо не прави алкохола. Викате:"Не е вярно можел си да се спреш нарочно си го направил, ти вече не ме харесваш..." и тем подобни.
Ся ще страдаш.
+1
ne e chestno taka!!!

09-13-2007, 19:48
един секс и ще забрави за вси4ко 100% +++++

BASSA89
09-13-2007, 19:49
Кажи на бившия че оня те е изнасилил и бившия ти от жалост ще тръгне с теб :-D

;((((((((((
09-13-2007, 21:39
Абе ше кажа,че ме е изнасилил... Стига простотии! И тая мацка май е много права.Аз го обичам наистина ама не сме заедно-той ходи с една друга,спи си с нея и кво? Да,пред момент на сдобряване сме и иска да я къса,но пак...Бил е с нея. Защо тогава аз да не мога да съм с друг? Плюс това нито съм спала с него,нито нищо.Просто се целунахме 2 пъти...Пък и имам чувството,че липсата на бившия ме накара да не се дръпна...В смисъл до сега никога не съм изневерявала или нещо подобно. И друг път сме късали и той е спал с други през този период,но аз не.Нищо не съм се позволявала,а не съм и искала...Сега като съм сама,като той не е до мене и може би неговата липса,липсата на човек до себе си ме накара да отвърна на целувките... Не знам,за сега не мисля да казвам нищо. Ще обмисля още малко нещата и ще преценя тогава. Брагодаря много на всички отговорили!

09-13-2007, 22:54
Абе ше кажа,че ме е изнасилил... Стига простотии! И тая мацка май е много права.Аз го обичам наистина ама не сме заедно-той ходи с една друга,спи си с нея и кво? Да,пред момент на сдобряване сме и иска да я къса,но пак...Бил е с нея. Защо тогава аз да не мога да съм с друг? Плюс това нито съм спала с него,нито нищо.Просто се целунахме 2 пъти...Пък и имам чувството,че липсата на бившия ме накара да не се дръпна...В смисъл до сега никога не съм изневерявала или нещо подобно. И друг път сме късали и той е спал с други през този период,но аз не.Нищо не съм се позволявала,а не съм и искала...Сега като съм сама,като той не е до мене и може би неговата липса,липсата на човек до себе си ме накара да отвърна на целувките... Не знам,за сега не мисля да казвам нищо. Ще обмисля още малко нещата и ще преценя тогава. Брагодаря много на всички отговорили!


A taka macka,ama ti sigurna li si,4e biv6iq nqma ot kade da razbere? 8-[

FEN_NA_MOTORI
09-14-2007, 02:20
Абе на всеки се случва да сгреши, така че нищо не му казвай!!! Ти гледай да забравиш това колкото се може по скоро... А ако му кажеш, ще го загубиш, а разбирам че много го обичаш. Така че примълчи си и гледай занапред да не се повтаря 2 целувки не са нищо, не е като да преспиш с някое момче така че споко, горе главата и напред!

П.П. Е ако неможеш да спреш да мислиш за това и ти е тегаво тогава вече наистина му кажи

:smt006

alkobalko
09-14-2007, 05:28
Лично за мен една връзка градена върху лъжа нямабъдеще. Ако го обичаше нямаше да се целуваш с друг. Според мен трябва да си честна с момчето, което твърдиш, че обичаш.

FEN_NA_MOTORI
09-14-2007, 06:01
Лично за мен една връзка градена върху лъжа нямабъдеще. Ако го обичаше нямаше да се целуваш с друг. Според мен трябва да си честна с момчето, което твърдиш, че обичаш.
Нима ти не си го правила, нима не си лъгала за да спасиш любовта? Нима не би го направила :?:

lyly_lili
09-14-2007, 07:21
Според мен няма за к'во да му казва....нали само са се целували при т'ва разбрах че само 2 пъти май :-D ....Може пък и гаджето ти да се е целунала с някой,но просто може да не ти е казал ,защото не е кой знае к'во...А и все пак ти си го направила т'ва когато сте били разделени....Не смятам че трябва да му обесняваш изобщо нещо.. :roll:

09-14-2007, 08:02
Zna4i toi si hodi s drugo momi4e , spi s neq, celuva q, a ti se pritesnqva6 za6toto nqkakvo mom4e te e celunalo ve4e? V period na zdobrqvane xaxa kakvi sa teq gluposti tova mom4e samo si igrae s tebe i si tarsi momi4eta ei taka za broikata da spi s tqh, ako te obi4a6e vaob6te nqma6e da bade s tova momi4e a 6te6e da si e steb. Ti ne si mu izneverila, ta vie vaob6te ne ste znaedno. Hvani se osaznai malko. I kakav e toi da ti kazva da vnimava6?! Da go kazva na gadjeto si ne na teb, za6toto ti ne si mu gadje.Sled kato toi ima pravo da e s dr momi4eta i ti ima6 pravo da si s dr mom4eta.

;(((((((((
09-14-2007, 09:11
Еми и аз така мисля. Въпросът е,че аз не мога с други момчета в смисъл имам чувства към бившия и до сега просто не ме е привличал никой друг. Не мога да кажа,че и момчето,което ме целуна ме е привлякло,но му отвърнах...В смисъл не е грозен или нещо такова-тези които са истински влюбени ще разберат за какво привличане говоря :wink: Ще си мълча,не искам да го лъжа обаче ако му кажа ще го загубя завинаги пък и мои близки приятели казаха да си мълча,било по-добре. Той няма откъде да разбере,защото не ги познава повечето, а с тези с които се познава няма начин да му кажат защото точно те ме посъветваха да си мълча. Не мисля че има откъде да разбере,въпроса е,че аз ще прикрия...Ще гледам да забравя по-бързо случилото се. Още веднъж много благодаря на всички ви за съветчетата! =D> :wink:

heartless*charm
09-14-2007, 10:44
УЖАС!
вдигай краката и я карай така докато не ти мине меракът да си с всички едновременно...

sLadkaTa_LoRi
09-14-2007, 11:42
Лично за мен една връзка градена върху лъжа нямабъдеще. Ако го обичаше нямаше да се целуваш с друг. Според мен трябва да си честна с момчето, което твърдиш, че обичаш. =D> =D> =D>