PDA

View Full Version : На среща,но има ли смисъл?



{inLove}
09-13-2007, 19:14
От както се разделих с 4овека,когото оби4ам сега живота ми много се промени.Минаха месеци,но аз станах по-разли4на.Гледам отрицателно на вси4ко,от4айвам се много бързо,4есто си спомням за него.Знам 4е няма да се съберем отново,но много го оби4ам.Раздялата ми с него беше едно от най-болезнените неща,които са ми се слу4вали досега.Просто не искам този ден да се повтаря никога.Никой не беше се държал толкова добре с мен,но и никой не ме беше наранявал толкова много.Както и да е...влюбена съ в него :smt010
И живота ми се промени.Не вярвам,4е ще срещна такъв като него и 4е някой наистина ще ме хареса.(глупаво,но наистина го мисля)Отдавна не съм излизала на среща с мом4е,но тези дни ми предстои такава. :smt011 Настройла съм се толкова отрицателно сякаш не е възможно 4овека да ме хареса и отново ще си остана с любовта по бившия си приятел. :cry: :cry: :cry: Колкото и глупаво да ви зву4и наистина го мисля и непрекъснато си го внушавам.Искам да престана,но не става.Така си пропилявам времето.Незнам какво ще стане на тази среща,не о4аквам абсолютно нищо.Дори се 4удя дали да не я отменя за по-добре.Просто съм тотално от4аяна и сигурно ще от4аям и 4овека срещу мен. :smt010 :smt010 :smt010 Какво да правя ве4е?4увствам се сякащ няма изход от тази ситуация. ;(

GregoryHouse
09-13-2007, 19:28
СТОП ! Дигни глава от клавиатурата и мокрото от сълзи и погледни шибания монитор много внимателно! Така раздялата с някогго е тежка но GET OVER IT DAMN! Кфо сега възнамеряваш да стойш като затворник у вас и какво ще промени тва ? Ще се върне любовта ви ли ? Съмнявам се ! Живота продължава и има толкова много неща пред теб който ще ти се случат ! И съм сигурен че това да седиш в ъгъла и да цивриш за миналото няма да ти помогне отивай на тая среща тя ако не друго ще те разсее малко ще се отърсиш не е нужно нещо друго да се случва приятен лаф и това ти е достатучно за сега!

КАЖЕТЕ НЕ НА САМОСЪЖАЛЕНИЕТО, ТО Е ВАШ ВРАГ ! :mrgreen:

punkrock
09-13-2007, 19:32
СТОП ! Дигни глава от клавиатурата и мокрото от сълзи и погледни шибания монитор много внимателно! Така раздялата с някогго е тежка но GET OVER IT DAMN! Кфо сега възнамеряваш да стойш като затворник у вас и какво ще промени тва ? Ще се върне любовта ви ли ? Съмнявам се ! Живота продължава и има толкова много неща пред теб който ще ти се случат ! И съм сигурен че това да седиш в ъгъла и да цивриш за миналото няма да ти помогне отивай на тая среща тя ако не друго ще те разсее малко ще се отърсиш не е нужно нещо друго да се случва приятен лаф и това ти е достатучно за сега!

КАЖЕТЕ НЕ НА САМОСЪЖАЛЕНИЕТО, ТО Е ВАШ ВРАГ ! :mrgreen:
=D>

techCandy
09-13-2007, 19:35
СТОП ! Дигни глава от клавиатурата и мокрото от сълзи и погледни шибания монитор много внимателно! Така раздялата с някогго е тежка но GET OVER IT DAMN! Кфо сега възнамеряваш да стойш като затворник у вас и какво ще промени тва ? Ще се върне любовта ви ли ? Съмнявам се ! Живота продължава и има толкова много неща пред теб който ще ти се случат ! И съм сигурен че това да седиш в ъгъла и да цивриш за миналото няма да ти помогне отивай на тая среща тя ако не друго ще те разсее малко ще се отърсиш не е нужно нещо друго да се случва приятен лаф и това ти е достатучно за сега!

КАЖЕТЕ НЕ НА САМОСЪЖАЛЕНИЕТО, ТО Е ВАШ ВРАГ ! :mrgreen:
Ех, деба, мноол добре казано!
Наистина, не си помагаш, а ако сама не си помогнеш, принца на бял кон едва ли ще дойде да те спаси. Май почти всички сме минали през това, а и има още хора, които го преживяват в момента. Наложи си да спреш да мислиш за това и не бъди сладохарактерен плужек!

F@t@lNy_Sl@dK@
09-13-2007, 19:35
Стига вече...трябва да го забравиш колкото и недупостимо да звучи за теб!Той не те заслужава!Той си е играл с теб!Това момче не заслужава нито една тфоя сълза!Не се настройвай лошо за тази среща тя ще ти се отрази по-добре!Иди и не се отчайвай!Излизай с приятелки,забавлявай се недей стоя в къщи и да мислиш по цял ден за него!Това няма да промени нищо!Продължи живота си и се опитай да го забравиш!Аи успех мила

Maimunche_f
09-13-2007, 19:36
Ехеее какви са тия приказки...и то от млад човек НЕДЕЙ ТАКА. Явно ти много обичаш бившия си приятел, но явно той не е споделял чувствата ти щом те е наранил...Трябва да го забравиш и да гледаш напред. Ето сега имаш добра възможност да го забравиш. Отиди на уговорената среща с оптимистична нагласа...забавлявай се....Върви с високо вдигната глава и голямо самочувствие, ако сама не вярваш в себе си и другите няма да повярват. Усмихни се на живота, така и той ще ти се усмихне.Успех :smt006

Ch0c0la73
09-13-2007, 19:49
СТОП ! Дигни глава от клавиатурата и мокрото от сълзи и погледни шибания монитор много внимателно! Така раздялата с някогго е тежка но GET OVER IT DAMN! Кфо сега възнамеряваш да стойш като затворник у вас и какво ще промени тва ? Ще се върне любовта ви ли ? Съмнявам се ! Живота продължава и има толкова много неща пред теб който ще ти се случат ! И съм сигурен че това да седиш в ъгъла и да цивриш за миналото няма да ти помогне отивай на тая среща тя ако не друго ще те разсее малко ще се отърсиш не е нужно нещо друго да се случва приятен лаф и това ти е достатучно за сега!

КАЖЕТЕ НЕ НА САМОСЪЖАЛЕНИЕТО, ТО Е ВАШ ВРАГ ! :mrgreen: =D>

zmey
09-13-2007, 20:07
От както се разделих с 4овека,когото оби4ам сега живота ми много се промени.Минаха месеци,но аз станах по-разли4на.Гледам отрицателно на вси4ко,от4айвам се много бързо,4есто си спомням за него.Знам 4е няма да се съберем отново,но много го оби4ам.Раздялата ми с него беше едно от най-болезнените неща,които са ми се слу4вали досега.Просто не искам този ден да се повтаря никога.Никой не беше се държал толкова добре с мен,но и никой не ме беше наранявал толкова много.Както и да е...влюбена съ в него :smt010
И живота ми се промени.Не вярвам,4е ще срещна такъв като него и 4е някой наистина ще ме хареса.(глупаво,но наистина го мисля)Отдавна не съм излизала на среща с мом4е,но тези дни ми предстои такава. :smt011 Настройла съм се толкова отрицателно сякаш не е възможно 4овека да ме хареса и отново ще си остана с любовта по бившия си приятел. :cry: :cry: :cry: Колкото и глупаво да ви зву4и наистина го мисля и непрекъснато си го внушавам.Искам да престана,но не става.Така си пропилявам времето.Незнам какво ще стане на тази среща,не о4аквам абсолютно нищо.Дори се 4удя дали да не я отменя за по-добре.Просто съм тотално от4аяна и сигурно ще от4аям и 4овека срещу мен. :smt010 :smt010 :smt010 Какво да правя ве4е?4увствам се сякащ няма изход от тази ситуация. ;(

А да ти е честито !

yuyuto
09-13-2007, 20:09
От както се разделих с 4овека,когото оби4ам сега живота ми много се промени.Минаха месеци,но аз станах по-разли4на.Гледам отрицателно на вси4ко,от4айвам се много бързо,4есто си спомням за него.Знам 4е няма да се съберем отново,но много го оби4ам.Раздялата ми с него беше едно от най-болезнените неща,които са ми се слу4вали досега.Просто не искам този ден да се повтаря никога.Никой не беше се държал толкова добре с мен,но и никой не ме беше наранявал толкова много.Както и да е...влюбена съ в него :smt010
И живота ми се промени.Не вярвам,4е ще срещна такъв като него и 4е някой наистина ще ме хареса.(глупаво,но наистина го мисля)Отдавна не съм излизала на среща с мом4е,но тези дни ми предстои такава. :smt011 Настройла съм се толкова отрицателно сякаш не е възможно 4овека да ме хареса и отново ще си остана с любовта по бившия си приятел. :cry: :cry: :cry: Колкото и глупаво да ви зву4и наистина го мисля и непрекъснато си го внушавам.Искам да престана,но не става.Така си пропилявам времето.Незнам какво ще стане на тази среща,не о4аквам абсолютно нищо.Дори се 4удя дали да не я отменя за по-добре.Просто съм тотално от4аяна и сигурно ще от4аям и 4овека срещу мен. :smt010 :smt010 :smt010 Какво да правя ве4е?4увствам се сякащ няма изход от тази ситуация. ;(
Хей, сладко момиче, карай я по-леко... На всеки му се е случвало нещастна любов, но никой не е умрял до сега от нея... Имай повече вяра в себе си! Пък дали момчето те харесва или не, еми щом иска да излезне с теб значи те харесва, я по-спокойно! Ако ти се харесаш и повярваш, че и теб има кой да те харесва, то тогава и той и изобщо всички останали ще те харесат! Хайде,отпусни се и действай и в никакъв случай не се подценявай по-този начин както го правиш по-горе, пък ка моли отменяй срещата! Айде,успехченца! \:D/ :wink: