PDA

View Full Version : Как е по-секси?



09-13-2007, 19:46
Утре ще ходя на място където ще срещна човека,когото харесвам.Та да ви питам как е по-секси-с пусната или вързана коса(косата ми е дълга,леко чуплива и светло кестенява)и ще си обуя новите дънки.Но се колебая и за друго.Щ бъда с потник и ако е студено с горнище.Ако съм с горнище да го закупчея до горе,да се вижда потникът или така все едно нямам нищо отдолу.Е,как е по секси?

sexy_for_you
09-13-2007, 19:48
Мила,то зависи от твоя си външен вид и как ти отива.На някои не им отива с пусната коса,на други обратно.За косата не знам.Но за горнището-по-добре да е предизвикателно разкопчане.Айде успех!

tuzaro
09-13-2007, 19:48
за първи път ли ше излизаш с момче?

GregoryHouse
09-13-2007, 19:49
За него най секси ше си гола на задна...:-D .А по твоя въпрос пускай косите и нема значение толкова потника вижда ли се или не той нема ти гледа дрехите толкова него го интересува кфо има в главата ти и между краката ти дрехите са последната му грижа.

BASSA89
09-13-2007, 19:51
А за какво изобщо ще взимаш горнище и новите дънки ? :-k

yuyuto
09-13-2007, 19:52
Утре ще ходя на място където ще срещна човека,когото харесвам.Та да ви питам как е по-секси-с пусната или вързана коса(косата ми е дълга,леко чуплива и светло кестенява)и ще си обуя новите дънки.Но се колебая и за друго.Щ бъда с потник и ако е студено с горнище.Ако съм с горнище да го закупчея до горе,да се вижда потникът или така все едно нямам нищо отдолу.Е,как е по секси?
Както на теб най-много ти отива.Ние от къде да знаем каква фигура имаш и какво ти стои добре... И наистина,ако утре е студено, моля те закОпчей се, защото ако се разболееш няма да може за нататък да се виждаш c човека, когото харесваш, а и здравето е пред всичко!

Anf3tamin4o
09-13-2007, 19:54
С пусната коса ще е по хубаво сигурно.Утре го дават слънчев ден 8)

09-13-2007, 19:59
за първи път ли ше излизаш с момче?
Ние няма да излизаме заедно,макар вече да сме излизали.Просто ще отида на мяста където 99 % ще се видим.

punkrock
09-13-2007, 20:00
С пусната коса \:D/

09-13-2007, 20:01
Утре ще ходя на място където ще срещна човека,когото харесвам.Та да ви питам как е по-секси-с пусната или вързана коса(косата ми е дълга,леко чуплива и светло кестенява)и ще си обуя новите дънки.Но се колебая и за друго.Щ бъда с потник и ако е студено с горнище.Ако съм с горнище да го закупчея до горе,да се вижда потникът или така все едно нямам нищо отдолу.Е,как е по секси?
Както на теб най-много ти отива.Ние от къде да знаем каква фигура имаш и какво ти стои добре... И наистина,ако утре е студено, моля те закОпчей се, защото ако се разболееш няма да може за нататък да се виждаш c човека, когото харесваш, а и здравето е пред всичко!
Ми какво тяло имам?!?!Спортна фигура...

tuzaro
09-13-2007, 20:03
Утре ще ходя на място където ще срещна човека,когото харесвам.Та да ви питам как е по-секси-с пусната или вързана коса(косата ми е дълга,леко чуплива и светло кестенява)и ще си обуя новите дънки.Но се колебая и за друго.Щ бъда с потник и ако е студено с горнище.Ако съм с горнище да го закупчея до горе,да се вижда потникът или така все едно нямам нищо отдолу.Е,как е по секси?
Както на теб най-много ти отива.Ние от къде да знаем каква фигура имаш и какво ти стои добре... И наистина,ако утре е студено, моля те закОпчей се, защото ако се разболееш няма да може за нататък да се виждаш c човека, когото харесваш, а и здравето е пред всичко!
Ми какво тяло имам?!?!Спортна фигура...най добре по къса пола иди :wink: (ако може и без гащи)

iLoveChocolate
09-13-2007, 20:12
За него най секси ше си гола на задна...:-D .А по твоя въпрос пускай косите и нема значение толкова потника вижда ли се или не той нема ти гледа дрехите толкова него го интересува кфо има в главата ти и между краката ти дрехите са последната му грижа.
\:D/ :smt005 =D>

ZaHaRcHe
09-13-2007, 20:35
ако той те харесва няма да гледа как си облечена а каква си по характер и т.н. облеклото не е най-важното а ти не можеш да питаш нас как да се облечеш и как да ти е косата ти тряя да зн как ти отива

NightSky
09-13-2007, 20:44
Горнището - разкопчано, обаче за косата ти прецени.

Bubeto_f
09-13-2007, 21:07
мисля,че прекалено се тревожиш за една среща просто.вярно,че първото впечатление е важно,но повечето момчета не забелязват малките детайли.Облечи се както на теб ти харесва.Ако се чувстваш красива ще изглеждаш красива независимо дали си с пусната или вързана коса,закопчана или не... :)

Iv4eTy
09-13-2007, 21:11
Абе както ти е удобно за дрехите, а за косата прецени кое повече ти ходи...

Presley
09-13-2007, 21:17
Эависи от външността ти.Огледай се и прецени как повече ти отива.Аэ попринцип обаче повече обичам пуснати коси :-D И мойта постоянно е пусната :-D А эа горнището ...де да энам,ти реши.Глупаво е да питаш нас.Имаш огледало предполагам,иэполэвай го.

sLadkaTa_LoRi
09-13-2007, 22:56
Едва ли ще се интересува чак толкова от външния ти вид :wink:

FEN_NA_MOTORI
09-14-2007, 02:43
Докато четях това се посмях честно! :-D Та да те питам и като го срещнеш какво?! Няма да излизате доколкото разбрах, а само ще го видиш! Е че що не го заговориш и да му кажеш да идете някаде да пиете по нещо?

П.П. Айде пиши какво е станало че ми стана интересно :-D :-D :-D

:smt006

09-14-2007, 06:35
Докато четях това се посмях честно! :-D Та да те питам и като го срещнеш какво?! Няма да излизате доколкото разбрах, а само ще го видиш! Е че що не го заговориш и да му кажеш да идете някаде да пиете по нещо?

П.П. Айде пиши какво е станало че ми стана интересно :-D :-D :-D

:smt006
Ами ние вече излизахме заедно 1 път.Беше ни приятно и на двамата.Той каза,че може някой ден пак да излезем.Но още не е предложил да излизаме пак.

girlmania
09-14-2007, 09:22
slaga6 novite dunki,puska6 kosata i kusmet!

Obsession
09-14-2007, 10:53
Ооо, с пусната коса е по-добре, а горнището и потника ти не ги знам как изглеждат, за да ти кажа :wink:

heartless*charm
09-14-2007, 11:22
](*,) ще се разплача вече, ей!!!
един ден същата ти, която пуска теми с ква коса и дрехи да е , ще пусне километрова тема с paste-нати разговори от скайп, издаващи,че си кръгла нула с мъжете!
](*,)

09-14-2007, 11:28
](*,) ще се разплача вече, ей!!!
един ден същата ти, която пуска теми с ква коса и дрехи да е , ще пусне километрова тема с paste-нати разговори от скайп, издаващи,че си кръгла нула с мъжете!
](*,)
Не съм пускала други теми.Само тази.

heartless*charm
09-14-2007, 11:40
](*,) ](*,) ](*,)
явно и с българската граматика си кръгла нула, щом не си разбрала, че глаголите, които използвах, са в бъдеще време

koalka
09-14-2007, 11:54
Със спусната коса, според мен.И само по потник-определено ще ти е студено.Горнището си сложи.

GregoryHouse
09-14-2007, 13:25
](*,) ](*,) ](*,)
явно и с българската граматика си кръгла нула, щом не си разбрала, че глаголите, които използвах, са в бъдеще време

Пък аз като ти чета постовете съм сигурен че си на 12-13,а в случей че не си на толкова това значи че акъла ти е спрял да се развива тогава...

mon4eto
09-14-2007, 13:30
Hodi si sas spusnata kosa i neka potnika da ti se vijda :wink:

09-14-2007, 14:23
Благодаря ви за съветите.

DEviL_BG
09-14-2007, 14:23
Пусната коса !! за дрехите който ти отиват най-много !

morenita
09-14-2007, 14:41
Az bih zalojila na pusnatata kosa.Nqma da e losho shtom ti e chupliva da i slojish pqna i da q namachkash ili da q izpravish. Kolkoto do gornishteto az bih go porazkochala ako imam golqm bust, ako ne...nqma golqmo znachenie ;) Aide uspeh i spodeli posle kak e minala sreshtata :)

09-14-2007, 14:58
Az bih zalojila na pusnatata kosa.Nqma da e losho shtom ti e chupliva da i slojish pqna i da q namachkash ili da q izpravish. Kolkoto do gornishteto az bih go porazkochala ako imam golqm bust, ako ne...nqma golqmo znachenie ;) Aide uspeh i spodeli posle kak e minala sreshtata :)
Мина добре и не беше среща.

FEN_NA_MOTORI
09-14-2007, 15:41
И какво ще рече мина добре...? Какво стана говорихте ли ко?!

FEN_NA_MOTORI
09-14-2007, 15:42
](*,) ](*,) ](*,)
явно и с българската граматика си кръгла нула, щом не си разбрала, че глаголите, които използвах, са в бъдеще време

Пък аз като ти чета постовете съм сигурен че си на 12-13,а в случей че не си на толкова това значи че акъла ти е спрял да се развива тогава...
+1 :!: :!: :!:

09-14-2007, 18:37
И какво ще рече мина добре...? Какво стана говорихте ли ко?!
Ами да,говорихме си.Обще неща.Нищо особено.И както винаги успя да ме разсмее.

tuzaro
09-14-2007, 18:42
И какво ще рече мина добре...? Какво стана говорихте ли ко?!
Ами да,говорихме си.Обще неща.Нищо особено.И както винаги успя да ме разсмее.той сигурно е некав веселяк щом е успял да те разсмее... :-D

`Death`Whore``
09-14-2007, 18:49
Заради едната коса няма да те хареса. Нагласи се така, както се харесваш. Или попитай някой познат.

FEN_NA_MOTORI
09-15-2007, 01:47
И какво ще рече мина добре...? Какво стана говорихте ли ко?!
Ами да,говорихме си.Обще неща.Нищо особено.И както винаги успя да ме разсмее.
Ако толкова искаш да излезете защо не му кажеш че искаш да идете да пиете нещо? Защо чакаш той да те покани? Ти малка ли си? А общите неща включваха ли много си сладка, толкова си красива, няма нищо по красиво от теб и някви такива?

:smt006

09-15-2007, 05:33
И какво ще рече мина добре...? Какво стана говорихте ли ко?!
Ами да,говорихме си.Обще неща.Нищо особено.И както винаги успя да ме разсмее.
Ако толкова искаш да излезете защо не му кажеш че искаш да идете да пиете нещо? Защо чакаш той да те покани? Ти малка ли си? А общите неща включваха ли много си сладка, толкова си красива, няма нищо по красиво от теб и някви такива?

:smt006
Не но знам че харесва как изглеждам.Казвал ми е че не ме харесва като повече от приятелка.

drfatt
09-15-2007, 06:20
За него най секси ше си гола на задна...:-D .А по твоя въпрос пускай косите и нема значение толкова потника вижда ли се или не той нема ти гледа дрехите толкова него го интересува кфо има в главата ти и между краката ти дрехите са последната му грижа.
и циците, и циците...

mnogoqdosana
09-15-2007, 09:08
Оф,днес за втори път като чета темите и се възмущавам на това какви въпроси задавате!!!!!!!!!!!
До авторката-ако щеш и чувал си сложи или пък и налъми,ако той те харесва найстина ,"проблема" как изглеждаш ще бъде най-малкия.Въобще визията е важно,но не е ВСИЧКОО :!: :!:
МИСЛИ ЗА ПО-СЕРИОЗНИ НЕЩА КАТО ЗА ХАРАКТЕРА ТИ,НАВИЦИТЕ ТИ И САМАТА ТИ ,дали ще мъ допаднеш......... ](*,)