PDA

View Full Version : раници/чатни във варна? плсс



:]]
09-13-2007, 20:22
къде във варна мога да намеря раници или чанти за мах 20-25 лв..? а такива от типа messenger bag? обикалям от няколко дена за дрехи и утре вече трябва да си купя чанта обаче не мога да си намеря...;/

punkrock
09-13-2007, 20:30
Еми от понеделничния пазар (Зад катедралата), има едно магазинче, за чанти с една много яка продавачка. Много е мила. Намира се точно пред банката, там дето има и банкомат. Точно до магазинчето продават вестници. Абе намира се от другата страна на улицата на старата рибна борса.Има за 20-25 лева. Най-много 30.
Бахти обясненията и аз... Дано си разбрал/а нещо :lol: :-D

nikinkaa
09-13-2007, 20:38
"happy house" като слезеш на козирката вървиш до шадраваните и вляво има дюнери малко по нагоре е магазинчето
аз от там си купих една чанта с овча глава
мн е якичка 8)

ZaHaRcHe
09-13-2007, 22:42
"happy house" като слезеш на козирката вървиш до шадраваните и вляво има дюнери малко по нагоре е магазинчето
аз от там си купих една чанта с овча глава
мн е якичка 8)
туй магазинче е мн ама мн яко ама е и скъпичко
еми потърси в цяла варна ся продават чанти на пазара секи магазин за чанти и т.н.

sladko_f
09-14-2007, 14:47
"happy house" като слезеш на козирката вървиш до шадраваните и вляво има дюнери малко по нагоре е магазинчето
аз от там си купих една чанта с овча глава
мн е якичка 8)
Az ot tam si kupih moita i sa6to e s ov4ica.Ako ne ti haresvat teq s ovcete ima i dr mn hubavi.Osven tva ne sa 4ak tolkova skapi moita struva6e 18 lv.

N0_feAR
09-14-2007, 14:53
аз мойта чанта си я взех от пазарчето срещу Димчо Дебелянов (на пазара дет се намира магазина за дънки 101 модела и срещу големия магазин за дрехи втора употреба) Най-удобно слизаш на катедралата и завиваш на дясно и от там на право и си на пазара. Има много яки чанта...мойта от там си я взех за 20 кинта и е много яка

chaos_
09-14-2007, 17:06
Ако го знаеш къде е щаба на флота отсреща е хепи-от и от там и като погледнеш има една уличка и съвсем в началото на учличката има една книжарница с адски готини раници и чанти на много добри цени