PDA

View Full Version : Въпросче относно сексът без презерватив...



СРЕСАН ХАМСТЕР
09-13-2007, 21:11
Такам...здравейте на целия бар...от няколко седмици чета форума и се забавлявам доста...има мн интерсни теми и случки,но да си дойда да думата...
Значи имам си сериозна приятелка...просто казано...преди 6 мин направихме 9 месеца... =D> прваиме си редовно секс винаги с презерватив =D> ,но мъжете знаем че тва си е сиромашка радост...жените се им е тая ма за нас горките не е така...
Тя е малко кекава относно лекарства...малко и е капризен организма и не и деистват мн хапчета...+ тва страда от лек стадии на анемия и желязото и е малко...имам предвид че организма и е кекав...
Идеята ми е дали не можа да си праваиме ние секс ма без презерватив като вземем всички мерки...или по точно какви са вариантите за това...тя е на 16 аз на 18...страхувам се че такъв вид лекарства няма да и подействат или че е малка за това...или че организма и допълнително ще се товари и може да влоши болестта...
Сигурен съм в себе си че няма да се изпусна в нея,НО винаги има опасност и не искам да рискувам...затова питам какви са вариантите за секс без презерватив в моят случай...ако има такива...ако не...здраве да е...

Аре...МИР!

kalpazanka
09-14-2007, 06:21
Купувай глобули от аптеката. Действат 3 часа.

Schnitzer
09-14-2007, 06:34
За тая работа хората са измислили лекари гинеколози ала бала,и не са ги направили да си стоят в кабинетите ми са се посещават от такива кат вас. :wink:

krem4et0
09-14-2007, 06:50
Не правете секс. по-добро от това няма.
Сега по-сериозно. Отидете в център за семейно планиране илии на гинеколог. Нека той да ви препоръча ефикасен противозачатъчен метод.

swords1010
09-14-2007, 06:54
Какво ви пречи да се посъветвате с гинеколог ?!?