PDA

View Full Version : klizmata?



09-13-2007, 21:22
boli li kogato si pravi6 klizma?i kolko chesto moga da q pravq?ako 2 pati v dena pravq analen sex dva pati li trqbva da si pravq klizma?

john_kaleka
09-13-2007, 21:23
boli li kogato si pravi6 klizma?i kolko chesto moga da q pravq?ako 2 pati v dena pravq analen sex dva pati li trqbva da si pravq klizma?


не боли !дори казват че е приятно!миииии...един път освен ако не акаш след първия! :::

Anf3tamin4o
09-13-2007, 21:26
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=118527&highlight=%EA%EB%E8%E7%EC%E0

alex
09-14-2007, 06:50
Не ти препоръчвам да си правих клизма ако не знаеш точно как се прави и ако някой не ти покаже (примерно медицинска сестра). Ако искаш потърси някакви медицински филми как ес прави това, със сигурност е обяснено подробно. Все пак целта е да не се контузиш :)

Schnitzer
09-14-2007, 07:01
Да бе,боли и то мноооо. :lol: :lol: В една тема даже пишеше че жените ги кефело да мастурбират кат си праят клизма. :-D

рика
09-14-2007, 08:52
Ще се постарая да бъда максимално ясна, защото и аз съм се чудила на всичко това. Ние правим почти всеки ден анален секс. И винаги си правя клизма. Обикновенно аз я правя на порции с дамски душ. Имам предвид напр. сутрин няколко пъти го използвам, но повече от 4-5 промивки не мога да, защото ми се раздразва дупето, следобяд отново 4-5 пъти така и след всичко това като мине още 3-4 часа нямам проблем и близо два дена мога да го правя без проблем. Един път тази процедура я направих в рамките на един ден три пъти и след това се скъсахме от анален секс два дена и няма проблем. Даже и спермата не ме дразнеше, което за мен си е живо чудо. Е дано съм ти помогнала малко. :D :D :D