PDA

View Full Version : Гадните лунички



caRamelO_cHicA
09-14-2007, 05:43
Здравейте имам следния проблем от 1 седмица по лицето ми има лунички в началото бяха малка и беше много чаровно но снощи видях че са станали толкова много и толкова гадни и няма да ми се махнат скоро.Ще ми кажетели ли някаква рецепта(домашна за отстраняване на лунички).Или някакъв крем моля ви защото съм отчаяна

09-14-2007, 06:19
ehh de da imah luni4ki ... ne gi otstranqvai tova moje da ti e 4ara ;]

caRamelO_cHicA
09-14-2007, 06:33
Не искам да ги махна ако бяха малко щесе да е по добре но са много искам да ги махна не ми харесват :smt010

VaNicHkaa
09-14-2007, 07:07
Охх и аз имам малко лунички..казват ми че е много сладко обаче реших да ги махна..значи със сок от магданоз ми казаха че се махат ..требва да се истиска и да се сложи на лицето..само незнам как ще се искара сока ..май ще е трудничко

caRamelO_cHicA
09-14-2007, 11:49
Охх и аз имам малко лунички..казват ми че е много сладко обаче реших да ги махна..значи със сок от магданоз ми казаха че се махат ..требва да се истиска и да се сложи на лицето..само незнам как ще се искара сока ..май ще е трудничкоБлагодаря много ще опитам.А ти опитвала ли си го тва действа ли

*SwEeTy_KiTtY*
09-14-2007, 12:07
Аз пък съм чувала,че седефено копче се разтваря в лимонов сок и се маже,ама не съм опитвала!

iveto89
09-14-2007, 12:31
qvno 4ovek iska tova,koeto nqma i obratnoto...kato go ima ne go ocenqva i suotvetno...iska da go otstrani...ta......iskah da kaja s edna duma,4e obojavam hora s luni4ki,za6toto sa mn sladki i 4arovni ...ne si gi mahai..te 6te iz4eznat sami

caRamelO_cHicA
09-17-2007, 07:36
qvno 4ovek iska tova,koeto nqma i obratnoto...kato go ima ne go ocenqva i suotvetno...iska da go otstrani...ta......iskah da kaja s edna duma,4e obojavam hora s luni4ki,za6toto sa mn sladki i 4arovni ...ne si gi mahai..te 6te iz4eznat sami
Хъм и аз съм чувала че ще изнезнат ама още миш стоят.Даже стават повече

namina
09-17-2007, 09:57
козметик/дерматолог :-k

VaNicHkaa
09-17-2007, 10:15
Охх и аз имам малко лунички..казват ми че е много сладко обаче реших да ги махна..значи със сок от магданоз ми казаха че се махат ..требва да се истиска и да се сложи на лицето..само незнам как ще се искара сока ..май ще е трудничкоБлагодаря много ще опитам.А ти опитвала ли си го тва действа ли

Аз само веднъж опитах..и има ефект обаче много трудно се взема сока от магданоза и за това мисля тия дни пак да си сложа пък може и всичките да изчезнат , да се надяваме да стане така ;)

monityY
09-17-2007, 19:16
мислех 4е луни4ки има само по рождение :-s това е един + за тебе,ама мн хора както и самата ти не го оценявате,както и аз няма6е де,ако имах :mrgreen: ина4е те разбирам,но е супер странно така да ти се появат изведнъж,без при4ина :shock: сиг ли си 4е са луни4ки?а не некфи пуп4ици или не6то др? :P оф нз как да ти помогна,хипер странно е :---)

^sladyranka`
09-18-2007, 13:01
Poqvilisa ti se ot slanceto!S krem 6te gi mahne6 mn trudno ina4e moje6 da popita6 v aptekite za krem protiv "petna" a sa6to taka moje6 i da si napravi6 piling oba4e 6te ti izlezne mn skapo