PDA

View Full Version : PrObLeM sAs SiMs2



Samotno_Angel4e
09-14-2007, 06:40
Problemite mi sa 2:
1.Neznam kade da si sloja izteglenite ka6ti i xora t.e v koq papka... :( Ako nqkoi znae da mi kaje...
2.Neznam za6to e taka,no kogato iskam naprimer da si sloja tapeti ne mi dava...Sa6toto e i s stenite i baseina i ogradata,abe napravo si4ko v build mode...Ina4e buy mode mi raboti...Ako nqkoi e imal tozi problem i go e opravil da mi kaje i na men kak da go opravq...
BLAGODARQ PREDVARITELNO...

09-14-2007, 06:45
Problemite mi sa 2:
1.Neznam kade da si sloja izteglenite ka6ti i xora t.e v koq papka... :( Ako nqkoi znae da mi kaje...
2.Neznam za6to e taka,no kogato iskam naprimer da si sloja tapeti ne mi dava...Sa6toto e i s stenite i baseina i ogradata,abe napravo si4ko v build mode...Ina4e buy mode mi raboti...Ako nqkoi e imal tozi problem i go e opravil da mi kaje i na men kak da go opravq...
BLAGODARQ PREDVARITELNO...

еми май на clone беше тоя рилийз дето не можеше да се строи. Свали си от zamunda Glamour Life и ще можеш да строиш. Тва е Add-on с нови дрехи, мебели и др глупости. Както личи от заглавието - луксозни. :)


За свалените от теб предмети и др глупости трябва да имаш My Documents\EA Games\The Sims 2\Downloads такава директория. В нея ги копирай
Ако нямаш там папка Downloads си я създай.
Не преименувай имената на файловете, защо няма да ги имаш после в играта

успех

Samotno_Angel4e
09-14-2007, 06:53
Mersi...

Samotno_Angel4e
09-14-2007, 07:17
Izvinqvam se,4e pak pitam no kato izteglq glamour life kade trqbva da q instaliram...Tarsix iz temite za sims,no ne namerix...

09-15-2007, 18:14
ми инсталирай си го където си инсталирала тhe sims 2