PDA

View Full Version : Беэамонячна бая эа коса



Деа
09-14-2007, 08:19
Эдравейте.
Имам въпрос отностно беэамонячните бои эа косе.Тъй като искам да си пойэсветля косата и да я направя руса (тъмно русо).В момента съм кестенява на кичури.И понеже не искам много да я съсипя с нормална боя ,реших с такава.Дали много ще се увреди? :?

love_enrique
09-14-2007, 08:47
Аз не съм чувала за такава боя,но има оцветяващи балсами,с който цвета остава 2-3 седмици и постепенно се измива,но те не винаги хващат!Аз съм се правила няколко пъти с тях тъмно руса,но мойта коса принципно си е светла...Ако твойта е много тъмна тъмно русото няма да хване :smt011 Но със сигурност балсамите без амоняк са много по -полезни от боите и не изгарят косата \:D/

Деа
09-14-2007, 15:41
Благодаря ви.
Още някой ще каже ли нещо :( ?

iLoveChocolate
09-14-2007, 16:24
aми днес си търсих оцветяващ балсам,но не намерих в русо и имаше само на Престиж. вместо това видях такава безамонячна боя,но се отказах защо или ще си взема бялсам,за да не ми се съсипе косата или няма да я правя с нищо :| :|

Деа
09-14-2007, 17:56
Благодаря ви.Эначи и беэавонячната боя е също толкова вредна эа косата. :smt010 Еххх,а толкова исках да си я пойэсветля

sandalki_ot_mola
09-14-2007, 19:43
аз се боядисах скоро с такава боя и сам доволна.бях тамно кестеняво и сега сам черно но четох някаде че с тая боя неможе да си изсветлиш косата а може да я потамниш и не е гаранция дали тамно русото ти ще стане така че си вземи няква друга на Лореал :)

great_mari
09-15-2007, 10:19
първо се научи да пишеш и тогаа пускай теми :smt019 иначе по темата - незнам ама за мен сички бой са вредни :smt012

VaNicHkaa
09-15-2007, 14:50
Безамонячните бои са онези шампоанчета-бои на пантен и много други фирми ги правят..не вредят колкото боята ..все пак за това са без амоняк , и се използват по времето когато не ви се боядисва с боя , да го отложите с няколко седмици ..аз си вземах няколко пъти русо но ефект почти нямаше ..може би трябва да се използват по-дълго време и по-голямо количество..иначе ако се правиш руса отиди на фризиор , поне ще знаеш че ще има резултат и то много хубав, това е моя съвет , аз преди 2 дни бях да си правя кичури и едно момиче преди мен беше за боядисване , стана супер яко русо и много и отиваше , така че това е най-доброто решение ;)