PDA

View Full Version : Някакъв савет?



victoriq
09-14-2007, 08:39
Четох една тема във форума и реших и аз да споделя какво ми е!Към края на юни месец отидох при баба ми и дядо ми...Там имам една приятелка-Нинка!Още същата вечер излязохме навън.И Нинчето се беше заговорила с три момчета от улицата.Единия от тях-Венци,ми е много добър приятел,а с другите двама-Юли и Ники-никога не бях общувала,но ги знаех кои са.И така няколко дни излизахме и наистина бяхме доста лудичка компания :-D Но по закона на гадостта аз трябваше да харесам някой от компанията...И естествено това стана-паднах си по Юли...Обаче той ходеше с една от нашата улица,с която се мразим от малки...И така една вечер дойде сестра ми,заедно с гаджето й и се напихме...Естествено аз най-много :D И на сутринта се събудих в нас... :( После Нинка ми изясни всичко...С Юли сме се натискали цялата вечер...Едва в края на август отидох пак и отново се събрахме в компания с Юли и един Бисер...С Вени се скарахме,а Ники си отиде,защото и той има баба там...И веднъж решихме,колкото и детско да е,да играем на "Истината,риска или процента" :-D И Юли си призна,че по онова време много ме е харесвал,но и е осъзнал,че много обича гаджето си... :( и че сега ме харесва,но малко повече от 20%...Но аз се стараех да забравя Юли и се запознах с едно момче-Дени...Изкефих му се...Той много готини sms-и ми пращаше...Излизахме и се целувахме,дори тръгнахме...Но аз знаех,че чувствата ми не са толкова силни към него,колкото към Юли...И един ден осъзнах,че харесвам Дени,повече отколкото съм си мислела...Същата вечер получих sms от Дени,че ме харесва,но не толкова,колкото едно друго момиче!Каква ирония! :-D Не знам какво да правя...Дайте съвет...Всъщност...Мисля че знам какво ще ми кажете,но от опит не боли :D

MiMcHeToOo
09-14-2007, 08:44
малко повече от 20%... господи кви са тия детски глупости !?

Sweet__baby
09-14-2007, 08:45
малко повече от 20%... господи кви са тия детски глупости !?И аз тфа се питам?! :-s

victoriq
09-14-2007, 08:49
Ми може да е по детски...Докато на вас ви е смешно,аз искам да плача без да спирам,да викам,за да ме чуят всички...Ама нищо вие се смейте...

Shogi
09-14-2007, 08:59
Незная на колко години си мацка, ама така като чета колко варираш и този Дени ще ти е присърце не повече от месец..После ще е Пешо, Иван, Любо и т.н. Докато не разбереш какво чувстваш ще имаш само едни такива примерни чувства, които все някога трябва да си изясниш..Иначе кфо праим..а? незнаем кфо искаме.. :smt011

MiMcHeToOo
09-14-2007, 09:01
Ми може да е по детски...Докато на вас ви е смешно,аз искам да плача без да спирам,да викам,за да ме чуят всички...Ама нищо вие се смейте...

никой не ти се смее просто ми е интересно как така човек който е готов за любов и т.н (нали твърди, че обича гаджето си) може да ми говори с такива детски изрази от сорта на "харесвам те малко повече от 20%" :-s

victoriq
09-14-2007, 09:05
Ние просто се върнахме към детските игри,които играехме като много малки-"Истината,риска или процента"...Нинка го попита колко % ме харесва и ток каза малко повече от 20...

Shogi
09-14-2007, 09:06
Мацка...стабилизирай се бе..

victoriq
09-14-2007, 09:07
Еми хубаво...Защо въобще писах тази тема...

MiMcHeToOo
09-14-2007, 09:07
:-s

Shogi
09-14-2007, 09:09
Не виж..не се сърди,но наистина ти много варираш..а и като гледам колко бързо се засягаш и се сърдиш...незнам..незнам какво да мисля, просто трябва да отсееш чувствата си..Според мен си във фаза на привързване..когато заобичаш някого истински ще усетиш..

victoriq
09-14-2007, 09:19
Просто и напоследък проблеми в семейството имам и накрая ще полудея! Колкото до истинската любов-изпитвала съм я...И то скоро...В началото на годината...Но (по закона на гадостта) трябваше да се разделим...

Shogi
09-14-2007, 09:25
ААаааа....ми това защо не го написа..Веднага ти прониквам в проблема..Истината е че може би сега търсиш в другите именно този човек който си загубила..и затова неможеш да се решиш, да прецениш, а и както знаеш - няма друг като него..или поне за момента..Просто флиртувай си и си знай че е флирт...Смисъл от нещо повече за момента няма..На твойто дередже съм :)

victoriq
09-14-2007, 09:43
Мерси :-D

Maimunche_f
09-14-2007, 09:45
Да не си в децката градина - обичам единия, харесвам другия, падам си по третия....Я се осъзнай! Май не изпитваш чувства към никое от момчетата, а просто търсиш внимание и отчаяно искаш да си намериш гадже....Не е това начинът!!!

Shogi
09-14-2007, 09:46
Най-накрая да видя и усмивка от теб :) Хихи..моля 8) \:D/

sasha_90
09-14-2007, 09:55
Зарежи ги и двамата.Те не те заслужават.

heartless*charm
09-14-2007, 10:35
единственият избор, който имаш, е да пораснеш ;)

Iv4eTy
09-14-2007, 11:45
Без да се убиждаш, но май сама незнаеш какво искаш... харесваш единия, втория ...... после идва трети .... просто първо се изясни.