PDA

View Full Version : Прическа с ластички



Maimunche_f
09-14-2007, 09:11
Можете ли да ми предложите някаква прическа с ластички, нещо от сорта на това:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3983111 (такъв тип, но да е нещо по различно и оригинално)
Ще се много благодарна ако сложите и снимков материал. Разчитам на вассс [-o<

zvezdichkaaa
09-14-2007, 13:57
Хмм тази прическа дето си показала се нарича "кошничка"или поне аз така я знам,а за др подобна ми може да си разделиш косата на 2 нали като 2 опашки,но кат връзваш с ластика да не е точно в началото на опашката а около 5 см. по надолу и след като си я вурзала така онова място нагоре от ластичката го хвани и го раздели на 2 и самата опашка я хващаш и я премяташ прз тези 2 половини.Абе много гадно го обясних знам,но за съжаление нямам снимка за да ме разбереш по добре незнам дали ще ти стой ако я направиш правилно но все пак не е лоша.

great_mari
09-14-2007, 14:05
mi zna4i az zn edna no nqmam snimka za sujalenie,6te se opitam da obqsnq:
zna4i tq e podobna na tazi na snimkata:
hva6ta6 edno malko ki4ur4e i go vruzva6 s tasti4e sled tova hva6ta6 edno nad nego i go razdelq6 na 2 taka 4e 1 da premine prez negoi sled tova vruzva6 2 lasti4e no ne zahva6ta6 purviq ki4ur dokato ne ostane suvsem malko i t.n. nadqvam se da si me razbrala,a i propusnah da ti kaja - sled kato si vurzala 2 lasti4e razdelq6 kosata na 2 i q pribavq6 kum dr plit4ici
sori za gadnoto obqsnenie no nqma snimka i ne moga da go obqsnq po hubavo