PDA

View Full Version : Тема за всички забавни хора...



09-14-2007, 09:31
Здравейте...ако не ви се чете моля не пишете нищо или ако нямате мнение,може да изглежда хипер тъпа темата,но .... и стига с точка 11!Темата ми е съвсем сериозна!!!
имам приятели,но всички мислят,че съм няква супер срамежлива,и просто като излизат някъде даже и не ме викат със себе си.Но това не ми е проблема,проблема е,че всички са някакви сууууупер забавни,ръсят някви лафове,а аз нищо не мога да се сетя.Даже се чудя защо са ми приятели...От много време със във форума и имам и акаунт,но пиша като гост,защото не искам да знаете коя съм...та тук особено във Всичко тийн на куп има доста хора,който "им сече пипето" ли как да се изразя,някви лафове вкарват...та не са се родили такива,де,все от някъде са ги научили.Вярно,че са и по-големи от мене де(на 15 съм ако има значение)...Моля ви помогнете ми някакси как да се отпусна,искам и аз поне веднъж в живота си да бъда интересна за хората и да се смеят ...вярно,е се изисква и малко акъл,но не мисля,че съм супер тъпа :-D в реалния живот нямам баш такива да познавам каквито има тук във форума,които са интересни и те едвали ще искат да си пишат със мен....Единствено мога да изтъпявам пред наааааааай-познатите ми приятели-които са точно 5.А ако сме 10 човека и само един да не познавам думичка не обелвам.Особено пък ако има момчета...Направо си гълтам езика,в нета ми е по-свободно да пиша...е на вчера си чатих с майката на една от най-добрите ми фр-ки и супер се лигавех(е то както ви казах беше едно забавно..)е... беше забавно чата пата де ..и тя ми вика да й се обадя ,че нета бил бавен и като й се обадих направо ми трепереше гласа и се чудех какво да кажа....как успявате да бъдете толкова хипер забавни!!Моля ви!!!Просто как говорите по тоя начин..някви думи дето въобще няма да се сетя да ги свържа с контекста..примерно в един форум бях чела как един с някви негови авери играл няква игра и там съюз,после алианц си напрайли и после ирк "канафка",е как мамка му се е сетил баш канавка да напише...направо..много им се хиля и най-вече кефя на такива хора...

Дълго е,но ако не ви се чете,не четете!

09-14-2007, 10:24
Хей хей хей!Аз съм момиче на 14.И моята компания е като твоята....И аз бях като теб,но с времето се отпуснах..В началото се притеснявах как ще приемат маитапа ми,дали ще ми се разсърдят,ама вече не!!!Опознах хората и знам кое им е смешно и знам точно как да разсмея тези хора!ОТПУСНИ СЕ!

09-14-2007, 10:25
просто някои хора си имат талант да бъдат забавни.това не е някаква голяма тайна или свръхестествени сили.просто се отпускат лесно и обичт да са център на внимание и душата на компанията.аз също не съм такава.по-мълчалива съм и мисля,че това не е кой знае какъв недостатък.винаги има хора,които ще те харесват такъв,какъвто си.наистина е по-лесно да се лигавиш и да си правиш шеги например в чата или да измисляш нещо умно и забавно само докато пишеш.няма някаква определена формула,за да станеш забавен.аз например не обичам да излизам с големи компании,защото знам,че не ми е мястото там,а и не се чувствам в свои води.познавам хора,които се опитват да бъдат изкуствено забавни и наистина не се получава и изглейда смешно.излизай си с истинските приятели,забавлявай се с тях и не опитвай да се правиш на такава,каквато не си.

M!M!T()
09-14-2007, 10:39
Ами що се отнася до лафовете -има много!!В удобен слу4аи може да използваш и тъпизми които са супер сме6ни!!Ето няколко тапизма:
Слу4вало ли ти се е да паднеш по врата си и да си счупиш носаСлучвало ли ти се е да се съблечеш гола и да си бръкнеш в джобовете
Да пиеш кафе без чаша
Да бягаш сама и да стигнеш втора
Колко слона влизат в едно трабантче и защо?
* Четири, защото трабантчето е четириместно *
2. Кой от тях ще кара?
* Който има книжка *
3. Пред театъра има спряло трабантче. Какъв е извода?
* Че вътре са слоновете *
4. С колко движения може да се вкара слон в хладилник?
* 1 - Отваряш хладилника, 2 - Вкарваш слона и -затваряш *
5. С колко движения може да се вкара жираф в хладилник?
1 - Отваряш хладилника,
2 - Изкарваш слона,
3 - Вкарваш жирафа и
4 - затваряш
6. Джунглата гори, кой ще се спаси?
* Жирафа - забравихме го в хладилника *
7. Лесно ли влиза голям слон в голяма бутилка?
* Не *
8. А малък слон в голяма бутилка?
* Още по трудно,защото големия слон пречи *
9. По какво се различава слона от бълхата?
* Слона може да има бълхи, но бълхата не може да има слонове *
10. С каква пушка се убива син слон?
* Със синя *
11. С каква пушка се убива червен слон?
* С червена, но те са дефицитни, затова слона се бие докато посинее и се убива със синята пушка *
12. Защо на слона очите са червени? * Да се крие във вишневи градинки *
13. Ти виждал ли си слон във вишнева градинка? * Значи (не) се е скрил добре *
14. Как може да се пренесе слон през граница? * На сандвич *
15. Слон се качил на листо.Как ще слезе? * Ще чака есента да окапят листата *
16. Какво правят слоновете от два до четири? * Тренират летене *
17. Защо крокодила е плосък? * От два до четири ходил в гората *
18. Защо слоновете не играят футбол? * Да си виждал кръгли бутонки *
19. Защо слоновете не играят кючеци? * Защото не могат да щракат с пръсти *
20. Как се прекарва слон през ключалка? * Трудно *
21. А два слона? * Един по един *
22. По какво се познава, че в стъкларския магазин има слонове? * По трабантчето отвън



Има и още много тъпизми, но бъди себе си!! Не е нужно да се преструваш!!А и не бива да те е срам от нищо защото живота е един и трябва до се живее!!УСПЕХ!!Дано съм ти помогнала :smt006 :wink:

09-14-2007, 11:57
v na6to daskalo az sum edinstvenia komik.vsi4ki ot mene gledat i mi kopirat lafovete.niakoi oba4e niamat nikakvo 4ustvo za humor i misliat lafovete mi za tupi. :smt013