PDA

View Full Version : А мога ли да попитам..



OtherDimension
09-14-2007, 10:37
Мога ли да попитам с какво темата за баницата е по-несериозна от темата за форум-срещата, която е нищо повече от един невероятен флууд?
или пък от темата, която пусна един модератор за една модераторка, в която той признава, че просто му е скучно..
темата за баницата беше безобидна, без риск да се превърне в караница
това, че я е пуснал юзър, който не одобряват богоизбраните, не значи, че трябва да се изтрие ? :-s

aniezina
09-14-2007, 10:43
Няма нищо лошо в това да попиташ нещо, друг е въпроса дали ще получиш отговор. :-)

HopeLesss
09-14-2007, 10:45
Това е вече безобразие... #-o

alex
09-14-2007, 10:52
Шкембе-чорба, баница или каквото и да било е чист спам. Ако в една тема има текст, и той е нормален това може да се приеме за тема. Но не и когато някой напише просто "баница". Така можем да направим тема с всяка дума от българския (и не само) език и да се дискутира думата. Има хора, които искат да ползват сайта и да няма спамери, които да разводняват темите им, да не ги псуват, когато имат проблем и т.н. Ако искате ще направим категоря Храна и там ще се обсъждат такива теми.

aniezina
09-14-2007, 10:52
и закво я изтрихте?! Значи за мусаката още си се размята някъде а за баницата неможе :!: :?: еми не е честно! Е тука вече ще има детски плачи скърцане на биберони! :smt019

OtherDimension
09-14-2007, 10:56
е критерият не може ли да е еднакъв?..
другата тема, която споменах е повече от несъстоятелна, ама както и да е
да не говорим за темата "Харесвате ли метъли и пънкари" в "Музика и ТВ" , която стоя повече от година с над 3000 мнения вътре в нея, ама нея никой не я триеше, макар, че се пишеше за компоти и какво ли още не

namina
09-14-2007, 11:06
аре стига сте разводнявали :smt005 :evil:

alex
09-14-2007, 11:12
Има разлика между темите. Всяка се гледа индивидуално. Ако имате желанеи дадена тема да бъде наблюдавана повече, или да се изтрие нещо пишете тук (в този форум). Наистина има теми, които са били изпускани през годините и са ставали бълвоч, но това ще се постараем да не се случва за вбъдеще :)

OtherDimension
09-14-2007, 11:15
Идеята ми Жорка беше друга , щото видях точно 1 минута предит тва Ник как вкарва пълнителя обратно...После нещо говорих с аксел и понеже мислех те *обезоръжа* .. мани мани....
КОПЕЛЕ КАК МОЖЕ ДА НАТИСНЕШ СПУСЪКА БЕ! Можеше е зареден ,без да знаеш!
Да , Диди мн бързо ме изкара от прогресивния шок :Р .




*Бети , ти па ако си мислиш , че ше я пусна тая снимка...Тц,тц...

за мен темата си заслужава да бъде изтрита

ROBOT
09-14-2007, 11:46
гoрката бани4ка

aniezina
09-14-2007, 11:48
а аз си разкрих душата в тая тема
абе закво не ми бачкат емотиконите?????!!!!!!

Mooo6no
09-14-2007, 11:50
другата тема, която споменах е повече от несъстоятелна, ама както и да е
да не говорим за темата "Харесвате ли метъли и пънкари" в "Музика и ТВ" , която стоя повече от година с над 3000 мнения вътре в нея, ама нея никой не я триеше, макар, че се пишеше за компоти и какво ли още не
В случая тази тема обираше всички останали теми за метъл и т.н. Преди да се беше появила постоянно се появявяваха отделнси теми за метъла и запълваха изцяло форума, а пък сега повечето отива в тази тема.

shadow4e
09-14-2007, 12:47
А аз пък питам за темата за хрупанките. Човекът каза, че не е виждал вече и ние му казвахме къде има, какво й беше по различното от тези "Къде в София се продават кецове на еди коя си марка". Много хора, които не са от София, питаха как изглеждат и щях даже да им снимам пакетче, за да разберат :) И ако сте смятали, че темата е несериозна защо поне не беше заключена, за да може въпросният човек като реши да си търси, да си влезне в темата и да провери. А и какво й е на темата, не е ли важно на нас потребителите да ни харесва и да ни е интересна/изключвам случаите, когато има спам или простотии/.


Темата за баницата не съм я виждяла, така че там нямада взимам отношение. И един последен въпрос, ако такива теми ги пускаме просто във Фън, пак ли ще ги триете?

Баницата
09-14-2007, 12:57
Не само, че ми изтриха темата, която не беше с цел да обижда никой ами и ме баннаха. Повече едва ли ще посещавам този форум. :?

Disrespect
09-14-2007, 13:00
Не само, че ми изтриха темата, която не беше с цел да обижда никой ами и ме баннаха. Повече едва ли ще посещавам този форум. :?

:shock:

за една баница баннахте човека ама за хиляди теми спам не ги баннахте онея хитлеровци, сталиновци, монкета...?!

shadow4e
09-14-2007, 13:00
А кой е "баницата", че вече нали няма БАН списъци и да знам кой е баннат?

DjBaloon
09-14-2007, 13:11
Ebati prostotiqta shte e ako e bannat...

Баницата
09-14-2007, 13:58
Аз съм баница - вчера се регнах и днес вече имам бан, едва ли съм известен, тъй като имах 3 мнения. Няма значение, просто няма да се вясвям вече.

machoka
09-16-2007, 21:20
Теми тип 'диня vs пъпеш', 'кебаче vs кюфте' и други подобни се трият директно. Ако някой не знае причината - значи не е за този форум.

Останалите теми са по преценка всяка индивидуално, що се отнася до строго определено..нещо, ястие в случая. Когато се изразява лично мнение - заключва се. Тема: "Аз харесвам баница' - заключва се. Какво го интересува форума, че ти харесваш баница? Ако всеки пусне тема, какво обича да яде, на какво ще заприлича форума?
"аз харесвам папя и манго" - лок.

ТЕма: "Какво мислите за .. еди какво си" е по-допустима, изисква се мнението на останалите потребители.. когато се отнася за нещо несериозно, най-вероятно ще бъде заключена. Както казах - въпрос на индивидуално решение.

Гореспоменатите действия са лична преценка, не твърдя, че всички колеги действат на този принцип.

OtherDimension
09-16-2007, 21:24
значи ако темата е озаглавена : Какво мислиш за баницата? .. става?

и не ми казвайте, че не става и пак ще е несериозна, защото ще е точно толкова несериозна, колкото и "Какво мислите за sh3_is_the_one

;)

machoka
09-16-2007, 21:26
СЕга заяждаш ли се?

Във фън раздела се оставят доста крайни и плоски теми. ОТ мен ако зависеше - целият раздел нямаше да го има ;)

Дори темата да е 'какво мислиш за баницата' - ако конкретен модератор прецени, че темата 'не става' - значи ще я заключи. Преценката е субективно нещо, а на модераторите се гласува доверието да имат 'властта' да преценяват в подобни случаи ;)

А вие вместо да се състезавате кой ще пусне по-безмислена тема, можете да вложите свободното си време в нещо по-стойностно.

OtherDimension
09-16-2007, 21:28
не се заяждам..
точно това исках да прочета - че преценката на модератора е субективно нещо, дори доста бих добавил... ;)

лека вечер.

Mimka_sweet
09-16-2007, 21:29
Ох,ужас :lol:

machoka
09-16-2007, 21:30
Преценката като цяло винаги е субективно нещо, не на модераторът като такъв, и не на всеки отделен човек от екипа ;)

FelisDirus
09-16-2007, 21:49
хм, нека и аз се намеся

по този повод ще попитам темата "зодия лъв!" защо стои още? няма никакъв смисъл от нея или някой от модераторите е лъвче? :-s

Mimka_sweet
09-16-2007, 21:51
хм, нека и аз се намеся

по този повод ще попитам темата "зодия лъв!" защо стои още? няма никакъв смисъл от нея или някой от модераторите е лъвче? :-s
ДА ДА !

Може ли аз да пусна тема за зодия овен с асцедент риби? :smt037

FelisDirus
09-16-2007, 21:57
хм, нека и аз се намеся

по този повод ще попитам темата "зодия лъв!" защо стои още? няма никакъв смисъл от нея или някой от модераторите е лъвче? :-s
ДА ДА !

Може ли аз да пусна тема за зодия овен с асцедент риби? :smt037


що не?
звучи тооооолкова вълнуващо

machoka
09-16-2007, 22:07
готова е, не я бях видял.

FelisDirus
09-16-2007, 22:17
готова е, не я бях видял.


благодаря, съкровище

Mimka_sweet
09-16-2007, 22:20
Сега заключи и тая тема и ще си златен! :smt037 (вече това ми е любимата емотиконка)