PDA

View Full Version : Споделям...



Леслитоо0
09-14-2007, 09:49
Ето как стоят нещата.Дълго страдах за него.Плаках,защото много го оби4ах.Бяхме заедно няколко месеца...и какво?За мен те може да са озна4авали вси4ко,а той сигурно ги е забравил,защото съм му била поредната :shock: Е това е,осъзнах се!Край!Отна4ало болката беше много силна,но какво от това!Ще я притъпя някак си!Не си струва да се страда за 4овек,който не заслужава!Казвам го на вси4ки,които малко или много сте наранени!Гледайте напред!
Та аз смятам,4е днескашния ден е нещо кат ново на4ало.Няма да пла4а пове4е за него,нито ще го мисля!Било каквото било!От утре ще го виждам много 4есто.Е и?Край!Искам ново мом4е.Наистина съм се решила,4е няма да си пропилявам времето с него!Не си струва.Искам нова любов....и да не я намеря какво от това!Живота ми е пълен със смисъл.Нищо не ми липсва.Имам страхотни родители и приятели.Това не е ли достатъ4но за да живея пълноценно!?За мен е и аз го ценя!Затова не страдайте ако сте загубили някой,който с лека ръка е казал край и на следващия ден е бил с друг/а.Той/тя не го заслужава!Радвайте се на това,което имате. :smt008

Shogi
09-14-2007, 09:53
Ако можех и аз като теб..По-скоро е въпрос на воля, която може би нямам в излишък...Но има смисъл да...Преживява се някак..В крайна сметка животът си взима своето..Трябва да ти е гадно, за да ти е после добре :)

09-14-2007, 09:58
Браво, точно така! :)
Ако сам не си помогнеш, никой няма да ти помогне.
На мен ми помага, като си припомня, че съм живяла съвсем нормално преди да срещна тоя човек, значи пак мога :wink:
Животът ни няма да е лесен, най-добре е да се стегнем и да влеем енергията, която пилеем за любовни недоразумения, в нещо, от което има смисъл! :)

sasha_90
09-14-2007, 10:01
Преди време и мен ме нараниха.Но в момента,в който се осъзнах също като теб,ми стана много добре.Хубаво е,че си се осъзнала,преди да си загубила твърде много време.

victoriq
09-14-2007, 10:15
Точно така!Защо да се затваряме в себе си,измъчвайки се?Да се радваме на живота с приятелите си и когато най-малко очакваш ще срещнеш момчето/момичето на живота си :-D

heartless*charm
09-14-2007, 10:32
абе изобщо не задълбавайте в тези чувства... майната им!
намерете си нови мечти, нови мъже. започнете нов, по-щастлив живот... без любов ;)
и ако някой попита "че то това живот ли е?", аз ще му кажа, че обратното не е ;)
айде със здраве.

Irrepresible
09-14-2007, 10:49
имаше една хубава мисъл-никога не се ядосвай за автобус имъж-следващия идва след 15 минути :) така че не се тормозете наистина ние си заслужава понякога

maybelline
09-14-2007, 11:00
имаше една хубава мисъл-никога не се ядосвай за автобус имъж-следващия идва след 15 минути :) така че не се тормозете наистина ние си заслужава понякога

Това е готина мисъл:)
Искам да поздравя авторката на темата.Наистина много се радвам,че се справяш така добре.Аз бях в същото положение - много страдах за бившия си приятел и исках да си го върна,но...3 дни след като реших,че повече няма смисъл да страдам,се появи истинската любов (сегашния ми приятел).Няма какво да обсъждаме повече ;)

Irrepresible
09-14-2007, 11:07
сетих се и за още 1 подходяща :lol: -не плачи за нещо което не иска или неможе да плаче за теб

sLadkaTa_LoRi
09-14-2007, 11:19
Браво мила! Наистина момчетата не заслужават да страдаме заради тях! Жалко,че аз нямам толкова силна воля,за да оставя любовта в миналото ... :smt085

cherinka
09-14-2007, 11:25
Нали знаете, че понякога в живота настъпва миг, който тотално извръща/обръща нещата на 180 градуса и всичко, което сме изпитвали или изпитваме изчезва напълно.
Рано или късно този миг настъпва в живота на всеки един от нас.
При някои по-рано (за които е по-добре), за други - по-късно (което означава повече мигове на страдание, тръшкане, рев, гняв и прочие).
Вярно е, че волята играе също важна роля в някои сфери от живота, но нека не забравяме и самовнушението. :wink:

Iv4eTy
09-14-2007, 11:32
Неискам да те обезкоражавам, но само с това да си кажеш "край, ще го забравя" няма да стане нищо... Трябва много воля. Само с желание нестава.. казвам ти го от опит.
Надявам се да направиш всичко това което каза и дано всичко е наред. Абсолютно си права че няма смисъл да се страда за човек който не го заслужава... УСПЕХ

09-14-2007, 11:44
Нали знаете, че понякога в живота настъпва миг, който тотално извръща/обръща нещата на 180 градуса и всичко, което сме изпитвали или изпитваме изчезва напълно.
Рано или късно този миг настъпва в живота на всеки един от нас.
При някои по-рано (за които е по-добре), за други - по-късно (което означава повече мигове на страдание, тръшкане, рев, гняв и прочие).
Вярно е, че волята играе също важна роля в някои сфери от живота, но нека не забравяме и самовнушението. :wink:

А не може ли да се приеме, че има повече от един такъв миг? :)

cherinka
09-14-2007, 12:23
Нали знаете, че понякога в живота настъпва миг, който тотално извръща/обръща нещата на 180 градуса и всичко, което сме изпитвали или изпитваме изчезва напълно.
Рано или късно този миг настъпва в живота на всеки един от нас.
При някои по-рано (за които е по-добре), за други - по-късно (което означава повече мигове на страдание, тръшкане, рев, гняв и прочие).
Вярно е, че волята играе също важна роля в някои сфери от живота, но нека не забравяме и самовнушението. :wink:

А не може ли да се приеме, че има повече от един такъв миг? :)
Да, но аз говоря за първия такъв миг.
Хах.
Радвам се, че ме разбрахте. :smt008

ZaHaRcHe
09-14-2007, 13:15
да права си и аз бях така но един си казах стига край не може вс така да продължава стегнах се и ето вее почти месец не съм плакала за него излизам си с други хора и се радвам на живота няма з акаква да се самосъжелявам..

koalka
09-14-2007, 16:18
Права си, така е.Жалко е да страдаш за човек, когото не го заслужава, но това не винаги си го избираме.Иначе хубаво си си казала тези неща и вярвам, че ще ги постигнеш. :wink:

09-14-2007, 18:51
:lol: следващия път като те "мине" някой реви един ден по малко ... след 10 години може да ги забрравяш наистина за 15 минз

zmey
09-14-2007, 21:12
да права си и аз бях така но един си казах стига край не може вс така да продължава стегнах се и ето вее почти месец не съм плакала за него излизам си с други хора и се радвам на живота няма з акаква да се самосъжелявам.. Ще те бия ! Защо си спряла да плачеш за мен, а плашило крилато ? Наказана си !

09-15-2007, 10:00
mngoo me kefi6,,bravy syper tema,,, ob6to vzeto i az sam v takova polojeniei naistina se opitvam da gledam napred,,,,prosto naistina mom4etat ponqkoga mnogo naranqvat.,,no kato ima t`pa4ki da im se vryzvat,,,az poe4e ne bix se doverila,,, i 4estno kazano sam mn happy.......ima edin laf trqa si gaden,, za da ne si nakraq ti precakaniq.. pomislete nad tova!!