PDA

View Full Version : едноцветни тениски



09-14-2007, 10:51
Някой да има идея откъде мога да си купя едноцветни,обикновени,паму чни тениски?
навсякъде продават всякакви боклуци,а не мога да си намеря най-обикновени тениски :/
от София съм.

09-14-2007, 10:59
женския пазар. въобще по пазарите.

HopeLesss
09-14-2007, 11:00
Хах... очаквам тема: "Къде мога да си намеря розови чорапки с Прасчо и Йори!" :lol:

09-14-2007, 11:03
Хах... очаквам тема: "Къде мога да си намеря розови чорапки с Прасчо и Йори!" :lol:

а ти знаеш ли къде има? щото аз мн искам

HopeLesss
09-14-2007, 11:05
Хах... очаквам тема: "Къде мога да си намеря розови чорапки с Прасчо и Йори!" :lol:

а ти знаеш ли къде има? щото аз мн искам

Мама ми беше купила от Метро :) Розови с Прасчо и сини с Йори :-D

comics
09-14-2007, 11:12
Хах... очаквам тема: "Къде мога да си намеря розови чорапки с Прасчо и Йори!" :lol:
Аз си купих 0ранжеви, приятелката ми мн ги хареса :P

Obsession
09-14-2007, 11:37
Хах... очаквам тема: "Къде мога да си намеря розови чорапки с Прасчо и Йори!" :lol:

а ти знаеш ли къде има? щото аз мн искам

И аз и аз и аз мн искам :smt026 :smt026 Ама не съм от София... Ами в Килиманджарово дали има някъде? :roll:

ПП: От Русе съм :-)

OtherDimension
09-14-2007, 11:38
Диди, направо отвори магазин, гледай какви пари ще изкараш :lol:

UnaBletoLoVeU
09-14-2007, 11:39
Хах... очаквам тема: "Къде мога да си намеря розови чорапки с Прасчо и Йори!" :lol:

а ти знаеш ли къде има? щото аз мн искам

И аз и аз и аз мн искам :smt026 :smt026 Ама не съм от София... Ами в Килиманджарово дали има някъде? :roll:

ПП: От Русе съм :-)
За чорапки нз, но знаеш ли къде се продават черни тениски, обикновени, точно такива, каквито търси авторката?

ПП. И аз съм от Русе :)

RAWRRR
09-14-2007, 11:40
Хах... очаквам тема: "Къде мога да си намеря розови чорапки с Прасчо и Йори!" :lol:

а ти знаеш ли къде има? щото аз мн искам

Мама ми беше купила от Метро :) Розови с Прасчо и сини с Йори :-D

Един приятел,с който имаме специални отношения,ми беше подарил за Свети Валентин(!!!!!!!!!!) лилави с Йори :? , още с етикета от Метро.

09-14-2007, 11:42
имайки предвид,че обиколих всички магазини в центъра и никъде нямаха такива без надписи от чист памук,значи мисля,че темата има смисъл(поне за мен,де) и не ми остава нищо друго освен да потърся по пазарите..хм
ако все пак някой има други идеи,да казва

aniezina
09-14-2007, 11:42
Хах... очаквам тема: "Къде мога да си намеря розови чорапки с Прасчо и Йори!" :lol:

а ти знаеш ли къде има? щото аз мн искаммайка ми ги продава в магазина, аз вече се сдобих с такива, а и тениска имам, чисто черна-от едно складче на едро от където зарежда майка и чорапките, български, много са готини, тя майка кво ли няма в тоя магазин...

Obsession
09-14-2007, 11:43
Хах... очаквам тема: "Къде мога да си намеря розови чорапки с Прасчо и Йори!" :lol:

а ти знаеш ли къде има? щото аз мн искам

И аз и аз и аз мн искам :smt026 :smt026 Ама не съм от София... Ами в Килиманджарово дали има някъде? :roll:

ПП: От Русе съм :-)
За чорапки нз, но знаеш ли къде се продават черни тениски, обикновени, точно такива, каквито търси авторката?

ПП. И аз съм от Русе :)

Йеее :-) Ми нз пазара, къде може, в магазините има вече само по-изчанчени нещица :wink: Може да провери и в магазини за бельо, също съм виждала! :smt006

Aileen
09-14-2007, 11:43
В София има няколко магазина на фирмата "Кико и Е.С." . Там би трябвало да има. Не знам в коя част на София живееш, но на бул. "Христо Ботев" и кръстовището с Пиротска на спирката на трамваите има един техен магазин.

09-14-2007, 11:46
ами живея в центъра,ходих до магазина им до славейков,но точно това,което търся,го няма..
смисъл имаше потници,а тениските бяха памук и ликра,а те са доста ужасни.. :roll:

09-14-2007, 14:33
Има в Метро, Била и т.н., а и по повечето малки магазинчета можеш да намериш. :roll:

...BlAcK_OrChId...
09-14-2007, 14:43
Ъъъ,не разбрах само темата за чорапи или за тениски е... :lol:
Еми от женския пазар има тениски :roll: ...
А чорапи отвсякъде :lol:

ЕPu
09-14-2007, 15:13
Има една фирма, 'акропол' се нарича, продава се по пазарите предимно, те произвеждат памучни, едноцветни тениски, потници, блузи с дълъг ръкав а и са много евтини.
във бургас и варна също съм виждала на тая фирма неща

fairytalesend
09-14-2007, 20:55
Хах... очаквам тема: "Къде мога да си намеря розови чорапки с Прасчо и Йори!" :lol:
хаха мойте за лилави с мечо пух и зелени с прасчо :lol:

gabrielka@a
09-14-2007, 21:22
Хах... очаквам тема: "Къде мога да си намеря розови чорапки с Прасчо и Йори!" :lol:
Сериозно има такава тема! #-o