PDA

View Full Version : ot kade da si vzema bluzi



09-14-2007, 13:55
hora ve4e nz kade da hodia tarsila sam navsqkade beli bluzki koito da sedat platno po men oba4e ne, vse namiram nqkakvi 6iroki bluzi s kartinki ili paieti nz kade da hodia ve4e edinstveno se setih za detskite magazini ama me e strah da ne mi se smeqt horata 4e si kopuvam drehi ot detski magazini p1k i mislia 4e tam moje da sa mi i mn kasi bluzite oh ve4e nz tolkova li e trudno 4ovek da kupi edna savsem obiknovena bqla bluzka (bez nadpisi kartinki ili paieti po neq) koito da sedat platno po men molia vi kajete mi kade moga da otkria takiva no pak povtariam da sa platno prilepnali po men za da mi pod4ertaiat figurata

namina
09-14-2007, 14:24
здравей,ами първо защо да ти се смеят хората :?: :shock: като си слабичка естествено че можеш от където искаш да си купуваш дрешки :!: :-)
като ти стават няма никакъв проблем..........пък и такива блузки има на всякъде по пазарите базарите итн виж ЦУМ ХАЛИТЕ итн някъде по витошка ако не те мързи разходи се до БАЗАР ПОЛИ в ГЕРЕНА срещту парка има хубави блузки. :-) :wink: :smt016