PDA

View Full Version : Свирка след прекарана гъбична инфекция на пениса ?



kokssa
09-14-2007, 13:57
ZNa4i sea, eto kak stoqt ne6tata. Predi dva dena se izlekuvah (pone az taka si mislq) ot g1bi4ki po главичката на penisa - ve4e nqmam za4ervqvaniq, s1rbeji i t.n. Iskam da mi kajete, pri tezi obstoqtelstva moje li da mi pravqt frenska luibov ili da 4akam o6te. I v1ob6te vereqt li tezi mikroorganizmi (g1bi4kite) v ustnata kuhina :-k


P.S. Sorry za prostovatoto izrazavane , no b1rzam !!! - NE za svirka estestv. :D . Требва да се бачка - тва е !!! :-D

09-14-2007, 14:07
AMi 4e vireqt...vireqt.I spored trqbva da iz4aka6 o6te malko s frenskata ili POLZVAI PREZERVATIV! :lol:

alex
09-14-2007, 14:11
Гъбичките, които са по краката ти не могат да се прехвърлят в устата, косата или дрого място на тялото. Те са строго специфични. Тези, които са били по главичката на пениса ти са свикнали да живеят при определена среда - киселинност, замърсеност или чистота, хранителни вещества, топлина. Когато те попаднат в устата ще се опитат да се адаптират, разбира се, но там условията за тях са враждебни и най-лошото, което може да се получи е някоя и друга афта докато организма ти избие вредителите.
Някой гъбички виреят и в устната кухина и по половите органи без проблем но те са изключения. И все пак се предпоалга че си здрав. Все пак си минал курс на лечение, така че, не се притеснявай. Няма цял живот да мислиш за тези гъбички. Ако пак се появят - пак ще ги лекуваш и това е.

john_kaleka
09-14-2007, 14:28
Виж ТУК (http://am.martinmarinov.info/ohapan.php?i=iordan)!има и други такива теми!