PDA

View Full Version : Критики и препоръки



Ruthless
09-14-2007, 16:37
Здравейте!

Не специално създадена тема за такива неща, затова реших да създам аз. Съжалявам, ако е имало създадена такава тема, а аз не съм я намерил.

Знам за сайта/форума ви от много, но специално информацията в сайта ви, следя постоянно. Защо форума не? Защото организацията тук куца и реших да ви го кажа, защото се чувствам длъжен.

Днес се регистрирах в форума, заради приятелката ми, защото и тя е регистрирана и т.н. Като начало реших да прочета правилата на форума ви, които бяха съвсем на място с тази разлика, че липсваше правила, като:

1. "Писането на кирилица в този форум е задължително" (независимо дали става въпрос за заглавие на тема, коментар и т.н.)
2. "Размерът па картинките в подписа Ви, не трябва да надвишава еди колко си пиксела"

Това са правила, на които, аз като глобален модератор на един прекрасен голям и бързо развиващ се форум държа (няма да споменавам името му).

В вашия форум има потребители, на които аз макар и да съм им изчел 2-3 поста уважавам, заради спазването на правилата, заради това, че не критикуват потребителя, който иска съвет, а му дават съвет, а не като други, които не стига, че не спазват правилата на форума, а и го убиждат и критикуват за постъпката му. Не смятам, че е лесно да влезеш в форума и да попиташ или пойскаш съвет за някои неща. Ако не можеш да дадеш съвет или да дадеш свестен коментар просто да не пишеш, това е моя съвет към потребителите на този прекрасен форум.

Относно подписите с изображения над 100, 150 писела, лично за мен са дразнещи.

В форума стават много спорове, което е недопостимо, а не виждам модераторска намеса в някои теми.

Нямам за цел да критикувам екипа, просто искам да помогна, като споделя мойте впечатления.

Поздрави!

П.П.: Извинява се, чак сега видях, че темата е била за форума "Предложения, похвали, критики и въпроси към сайта и екипа ни".


Moderated by krem4et0
т.1 от Правилата на форума!

moncho
09-14-2007, 16:56
"Ако не можеш да дадеш съвет или да дадеш свестен коментар просто да не пишеш, това е моя съвет към потребителите на този прекрасен форум. "
това е така =D>

DjBaloon
09-15-2007, 08:48
ne znam kak si zapoznat tolkova dobre s foruma.. pri polojeniche,che chak sega si vidql,che ima razdel za kritika :-D
otnosno pisaneto na kirilica.. ima vajna tema za tova... no qvno pak si zapoznat "mnogo dobre" i ne si q vidql

krem4et0
09-15-2007, 09:38
Кирилицата не е задължителна. Това е многократно дискутиран въпрос. На този етап тя не е задължителна. За подписите съм съгласна, че трябва да има ограничения. Относно това, до какв степен си вършим работата-стараем се. Сигурна съм, че всички модератори се стараят и вземат ангажимента си присърце. Но.........тук има 40000 потребителя и не знам си колко хиляди госта влизат ежедневно във форума. Ако всеки 1 от тях направи усилие, тогава форумът ще е в пъти по-добре. Стараем се да забелязваме и отстраняваме нередностите, но понякога и ние пропускаме нещо. За това има и тема модераторска помощ, както и опция за изпращане на ЛС. Ако някой забележи нещо-да драсне 2 реда. Мнението му няма да бъде подминато!

Ruthless
09-17-2007, 18:46
DjBaloon, съжалявам, найстина прибързах.

krem4et0, за което найстина съжалявам и се надявам някой ден да бъде задължителна. Да, неотричам, че е найстина популярен и бързоразвиващ се форум, които найстина го заслужава и аз ще му бъда посетител дълго време. Добре е, да се насърчават потребителите да помагат, като спазват правилата. Радвам се, ако найстина се натъкна на нещо ще пиша.

Благодаря, че ми обърнахте внимание!

kael
09-17-2007, 20:50
преди седмица си направих акаунт така и не ми дойде е-майла за активация :/

Forslor
09-17-2007, 21:13
E няма край просто . Не мога ...(донякъде мога) да си обясня ,защо всеки новорегистрирал се потребител съзерцал форума и неговите очебийни проблеми се чувства като "избраният" ,като човекът дошъл да отвори очите на слепите юзъри ,че това или онова не било в ред.
Да оставим на страна ,че 99 на 100 от посочените проблемченца се разискват във същия раздел и са на преден план ....ами тогава :wink:

machoka
09-17-2007, 22:12
Като не ви харесва латиницата - просто не я четете, никой не ви задължава. Аз така правя - пост по-дълъг от 2 реда на лат. просто не го и започвам да чета.

До авторът, мерси за мнението. След 2 месеца пак пиши, дали не се е променило в някаква /положителна или отрицателна/ насока ;)