PDA

View Full Version : Дали я обичам??



LeKo_sLadUK
09-14-2007, 18:47
Знам че ще кажете ние откъде да знам кво ти чувстваш но и аз незнам и ако може ми помогнете по някакъф начин!!Значи има едно момиче с което преди бяхме гаджета 5 месеца но тя ме заряза...а аз много я обичах след 1 седмица доиде и ми каза че ме обича и е направила грешка и аз еми добре след 2 седмици ме заряза окончателно и повече не ме потърси но се мина някъде половин година и тя почна да ми казва че ме обича и т.н и почнахме да си пишем секи ден и аз пак се влюбих в нея но нещо не се получи защото тя е много лигава...и е много неверна и докато ми обясняваше колко държи на мен е ходила с 2 момчета и аз разбрах за това и и казах да не ме занимава..и аз се промених спрях да се влюбвам в момичетата и сичко беше само флиртове и секс.. след време тя ме потърси и ми каза че иска пак да е с мен и аз и казах че аз неискам и може да е с мен но само за секса и тя каза ми добре пак ще съм близо до теб.. и на мен ми стана гадно и и казах че неискам нищо от нея и да ме остави след още няколко месеца почнахме пак да си пишем с нея и тя се държеше много мило но през това време е ходила с някакво момче което обичала ..и се видяхме и сичко беше Ок но тя се държеше странно беше се променила адски много станала е някакфа надута ..и си е същата лигла..и аз след срещата повече и не и писах нищо е така и тя всеки ден ми казва че ме обича а незнам дали наистина ми пука за нея сега си имам приятелка..но това момиче е адски сладко и винаги ми казва че ме обича и че се била променила Какво да правя моля ви помогнете ми !!

Az Beee
09-14-2007, 19:03
axxa moi 4ovek tova momi4e mai neznae kakvo iska... :smt017 :smt017 emi probvai s neq ako iska6 :)

ZaHaRcHe
09-14-2007, 19:09
ае ко са занимаваш с тоя я оставяи я и си намери друга

09-14-2007, 19:17
ako ti ne q haresva6 4ak tolkova mnogo (6oto qvno ne ti haresva tva,4e e ligava) po-dobre q zareji....kato razbere kvo iska togava da doide.Samo si igrae s 4uvstvata ti,kvo e tva 1 pat te obi4a,1 pat ne...ebati ligavata pikla,takiva sa za boi ne da gi trae6.Ebi i maikata!!! :)

LeKo_sLadUK
09-14-2007, 19:23
Еми незнам но когато я вида и като ми се усмихне и :smt007 :smt007 но след това като разбера кво е прила и т.н.. тя преди ходеше с моя наи добър приятел... и се натискаха е така пред мене... аз на него му бях казал че съм съгласен да са заедно и на него не му се сърда ама тя... ми вика обичам те и след 1 седмица с моя наи добър приятел.. вчера съм в тоя приятел и тои и пише и тя почва да му обяснява че са ходела с един и са в даскалото щяла да тръгне с бившия и е такифа неща а един ден ме видя ... аз бях с гаджето и тя доиде до мен и ме гушка и ми вика липсваш ми и ми улиза врата и гаджето после ми се сърдеше само проблеми ми създава това момиче но пък се мисля за нея.. и вече незнам

GregoryHouse
09-14-2007, 19:46
Сегааа кфо имаме тука...имаме една лигла...имаме човек който е привързан към лиглата и смята че тя ще се промении...явно си доста наивен мой човек тя просто е пикла която не знае кфо иска тегли и една БРУТАЛНА майна така че просто да не та занимава и да не застрашава връзката ти с момичето с което ходиш сега...ТЯ НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА !

LeKo_sLadUK
09-14-2007, 19:55
emi taka e no tq po nqkakuf na4in me kara da vurva vse kum neq..i me vuzbujda..i edin put az bqh v edno kafe i tq doide sled tova s nekfi priqtelki i sqda pri mene az bqh s edin prqitel i tq sedna na kolenete mi i me hvana za kura i mi vika na u6e skoro pak 6te si moi ...i me celuna ... iseki put e taka mi pravi :(

mnogoqdosana
09-14-2007, 20:02
moito mnenie e ,4e tova momi4e samo te razigrava kakto si iska,a ti kato maj trqbva da postapi6(ako znae6 kak i kakvo iska6) pravilno,no ne e 4estno sprqmo tvoqta priqtelka :!: :!: :!: zatova vsi4ko zavisi ot teb,deistvai :!: uspeh

cS_LaMeRkA
09-14-2007, 20:31
Сегааа кфо имаме тука...имаме една лигла...имаме човек който е привързан към лиглата и смята че тя ще се промении...явно си доста наивен мой човек тя просто е пикла която не знае кфо иска тегли и една БРУТАЛНА майна така че просто да не та занимава и да не застрашава връзката ти с момичето с което ходиш сега...ТЯ НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА !

Кефиш ме :D :smt023

MoHuTo
09-14-2007, 20:37
Това момиче не си заслужава...тя просто се лигави с тебе, а ти й се връзваш [-X По-добре я игнорирай и си гледай приятелката :wink:

paranoia
09-14-2007, 22:49
kopele taa te razigraa mani q

FEN_NA_MOTORI
09-15-2007, 00:28
Това момиче не си заслужава...тя просто се лигави с тебе, а ти й се връзваш [-X По-добре я игнорирай и си гледай приятелката :wink:
+1 Напълно съм съгласен... Пич гледай си приятелката, тая така те разиграва,даже се чудя как още не си й бил шута!? Какво като има сладка усмивка бе?! Какво се занимаваш с такава мърла?

09-15-2007, 12:09
хаха трагедията е пълна ф тази ситуация,но има момичета които това им е хобито . . . .

fti4ka
09-15-2007, 12:23
естествено че я обичаш и знаеш ли защо?.. защото не можеш да я имаш.. но тя може да те има всеки път когато пожелае.. стегни се малко покажи че не си толкова лесен.. как може да й позволяваш да идва и да те облизва пред гаджето ти като знаеш как се е отнесла с теб преди това.. и да ти кажа да я зарежеш е ясно че няма да го направиш явно това момиче има голямо въздействие върху теб.. това което си го направиш сам никой не може да ти го направи.. замисли се..

LizZz
09-15-2007, 12:28
Сегааа кфо имаме тука...имаме една лигла...имаме човек който е привързан към лиглата и смята че тя ще се промении...явно си доста наивен мой човек тя просто е пикла която не знае кфо иска тегли и една БРУТАЛНА майна така че просто да не та занимава и да не застрашава връзката ти с момичето с което ходиш сега...ТЯ НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА !

Кефиш ме :D :smt023
Оооооо,да!
И мен ме кефи!!! :wink:

fuck_chalga
09-15-2007, 17:41
purvo razberi dali tq naistina te obi4a!!! ako e taka i na teb ne ti puka za neq mnogo 6te q narani6 nqma6 ideq prosto!!! ako se okaje 4e ne e taka prosto budi s momi4eto s koeto si sega!

fuck_chalga
09-15-2007, 17:41
purvo razberi dali tq naistina te obi4a!!! ako e taka i na teb ne ti puka za neq mnogo 6te q narani6 nqma6 ideq prosto!!! ako se okaje 4e ne e taka prosto budi s momi4eto s koeto si sega!

LeKo_sLadUK
09-15-2007, 22:26
mda nai veroqtno taka 6te stane..no prosto tq idva pri men i mi kazva obi4am te i az e tka i neznam kvo da i kaja..i az mn 4esto q ignoriram ne i digam kato mi zvuni bloknah q ot skype..no tq produljava da me tursi kazah i da me ostavi na mira..no te NE ta NE... ve4e neznam..haresvam priqtelkata si no tova momi4e me podludqva .. moje da prozvu4i tupo no az basi iam seka ve4er mokri suni6ta s neq.. i kvo li ne...tq predi mi vika 4e iska da spi s men.. az i kazah da mi duha 6ot znam 4e nqma da go napravi i tq vika mi Ok i az ..aaa ne i nekfi takifa...ve4e neznam... :( dneska q vidqh kato otivah na daskalo tq si 4aka6e reisa .. i estestveno pak be6e s nekfo mom4e... :(

yuyuto
09-15-2007, 22:38
Знам че ще кажете ние откъде да знам кво ти чувстваш но и аз незнам и ако може ми помогнете по някакъф начин!!Значи има едно момиче с което преди бяхме гаджета 5 месеца но тя ме заряза...а аз много я обичах след 1 седмица доиде и ми каза че ме обича и е направила грешка и аз еми добре след 2 седмици ме заряза окончателно и повече не ме потърси но се мина някъде половин година и тя почна да ми казва че ме обича и т.н и почнахме да си пишем секи ден и аз пак се влюбих в нея но нещо не се получи защото тя е много лигава...и е много неверна и докато ми обясняваше колко държи на мен е ходила с 2 момчета и аз разбрах за това и и казах да не ме занимава..и аз се промених спрях да се влюбвам в момичетата и сичко беше само флиртове и секс.. след време тя ме потърси и ми каза че иска пак да е с мен и аз и казах че аз неискам и може да е с мен но само за секса и тя каза ми добре пак ще съм близо до теб.. и на мен ми стана гадно и и казах че неискам нищо от нея и да ме остави след още няколко месеца почнахме пак да си пишем с нея и тя се държеше много мило но през това време е ходила с някакво момче което обичала ..и се видяхме и сичко беше Ок но тя се държеше странно беше се променила адски много станала е някакфа надута ..и си е същата лигла..и аз след срещата повече и не и писах нищо е така и тя всеки ден ми казва че ме обича а незнам дали наистина ми пука за нея сега си имам приятелка..но това момиче е адски сладко и винаги ми казва че ме обича и че се била променила Какво да правя моля ви помогнете ми !!
Еми добре,последно тя сладка ли ти е или ти е противна?!? :smt005 За едно мнение си противоречиш 2 пъти... Явно чувствата ти към нея са ту добри,ту лоши...т.е. променливи... Абе не знам...Предавам се! :smt005

LeKo_sLadUK
09-15-2007, 22:42
не бе сладка е ама ... се държи странно .. хаха не се отказваи ами помогни хаха че се побърквам вече....гаджето ми се сърди ... защото това момиче ми се обаждало е аз кво да направа... и това момиче казало на приятелката ми че щяла да я бие хахаха и некфи такифа... моля те мацка HELP :)

yuyuto
09-15-2007, 22:43
mda nai veroqtno taka 6te stane..no prosto tq idva pri men i mi kazva obi4am te i az e tka i neznam kvo da i kaja..i az mn 4esto q ignoriram ne i digam kato mi zvuni bloknah q ot skype..no tq produljava da me tursi kazah i da me ostavi na mira..no te NE ta NE... ve4e neznam..haresvam priqtelkata si no tova momi4e me podludqva .. moje da prozvu4i tupo no az basi iam seka ve4er mokri suni6ta s neq.. i kvo li ne...tq predi mi vika 4e iska da spi s men.. az i kazah da mi duha 6ot znam 4e nqma da go napravi i tq vika mi Ok i az ..aaa ne i nekfi takifa...ve4e neznam... :( dneska q vidqh kato otivah na daskalo tq si 4aka6e reisa .. i estestveno pak be6e s nekfo mom4e... :(
И тука си противоречиш! Хем я искаш,хем те интересува с кое момче и т.н., хем те дразни тва,че постоянно те търси! :-s Ти да не би да си зодия везни?!? :smt005 :smt005 :smt005

yuyuto
09-15-2007, 22:48
не бе сладка е ама ... се държи странно .. хаха не се отказваи ами помогни хаха че се побърквам вече....гаджето ми се сърди ... защото това момиче ми се обаждало е аз кво да направа... и това момиче казало на приятелката ми че щяла да я бие хахаха и некфи такифа... моля те мацка HELP :)
Ами щом държиш на гаджето си... и си я обичаш по-добре си остани с нея... А пък мокрите сънища с другата могат да си продължат.Важно е гаджето да не разбере за тва... :wink: ;-)

LeKo_sLadUK
09-15-2007, 22:48
mi ne emi neznam poburkva me :D :D :( :D

gangstata
09-15-2007, 23:43
we 6tom priqtelkata ti,vupreki 4e ti se surdi e o6te s teb zna4i ima nqkvi 4yvstva kum teb i ne si zaslyjava da se zanimava6 s "liglata" deto say te razigrava.druj na priqtelkata si.

LeKo_sLadUK
09-15-2007, 23:50
emi oburkan sum iskam gi i dvete no "liglata" predi malko mi pi6e6e po skype i mi vika..iskam te ne zaradi ne6to drugo a za6toto si na moito nivo za6toto znam 4e o6te me obi4a6 i znam 4e kato otidem nqkude nqma si broi6 stotinkite i ima6 pari kolko mene i nekfi takfia tq e super piqna i samo mi zvuni v momenta... i kvo li ne

gangstata
09-16-2007, 00:05
we 4ove4e za*bi q ne se zanimavai s neq.sao te mentri

LeKo_sLadUK
09-16-2007, 00:10
e az q zarqzvam i sled vreme tq pak po4va tq e luda!! I az pak i se vruzvam... i neznam kak moga da q zabravq nemoga da se vliubq ;(

gabi_94
09-16-2007, 08:21
Сегааа кфо имаме тука...имаме една лигла...имаме човек който е привързан към лиглата и смята че тя ще се промении...явно си доста наивен мой човек тя просто е пикла която не знае кфо иска тегли и една БРУТАЛНА майна така че просто да не та занимава и да не застрашава връзката ти с момичето с което ходиш сега...ТЯ НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА !

Кефиш ме :D :smt023
Оооооо,да!
И мен ме кефи!!! :wink:

Men sa6to! Qko gotini misli!!!

5oo e dobre
09-16-2007, 09:54
emi moeto mom4e mislq 4e trqbva da se stegne6 prebori se sys sebe si...ne si zaslujava ako tq naistina te obi4a6e nqma6e da pravi takiva ne6ta ! zamisli se malko!!!
ima6 si momi4e do sebe si otdai vnimanieto si na nqkoi koito o4evidno dyrji na teb a ne na nqkoi koito mu haresva da znae 4e "pritejava"!

na kolko ste godini? :smt012

heartless*charm
09-16-2007, 11:46
виж какво, на момичето просто му харесва да разбива сърца и да подхранва с парчетата своето его. и си залагам главата зад тези си думи ;)

възползвай се от сегашната ситуация, а именно - тя е губещата в случая, затова се опитва да те върне на нейна страна и пак да победи (въпреки че може би не разбира, че ти всъщност никога не си бил с/у нея, винаги си имал чувства, на колкото и недостъпен да се правиш, а пък може и да го разбира...няма значение).

така че - дръж фронта и малко й посмачкай егото. в случая трябва да избираш м/у собственото си и нейното щастие. КОЕ ПО ДЯВОЛИТЕ Е ЛОГИЧНО ДА ИЗБЕРЕШ?

LeKo_sLadUK
09-17-2007, 13:57
emi nai veroqtno moito 6tastie... aa 5oo e dobre emi tq e na 16 az sum na 17 lele dneska q vidqh v edno kafe s nekfi mom4eta ot neinoto daskalo i tq kato me vidq az bqh s gadjeto i tq po4na da se celuva s ediniq hvana q qd :D :D posle idva i mi vika oo sexy kvo stava i az mi mlad sum kvo moje mi stava i tq emi dai da vidim kolko stava i gadjeto mi ot tam po4na da q obijda i po4naha da se karat ne6to i az se nervirah i I vikam q po dobre si hodi.. i tq samo ako te celuna i gadjeto mi sedi i me gleda i az vikam nemoje i tq siguren li si i az DA are mahai se i tq samo takafa se oburna i mi udari 1 6amar..i si trugna..posle doide kum nas i az i vikam kvo iska6 i tq moje li da vlqza i az ne i tq are de i az ok ... i po4nahme da se natiskame... oba4e tq se sprq i mi kaza.. prekaleno mnogo te obi4am za da se durja taka i si trugna... :S

09-17-2007, 14:46
Ako q haresva6 naistina ,zna4i si nqkakav ABSOLIUTEN MAZOHIST!Vzemi se v race i pove4e ne i obra6tai vnimanie!Znae6 li za6to se vra6ta pri teb?Ami za6toto e sigurna,4e 6te i varje6...Kolko pati tq e pravila gre6ki,a ti si i pro6taval...Spored men trqbva da q zabravi6 ili da q hvane6 i da q zareje6,za da razbere kolko te e bolqlo,kogato te e ostavqla!!!

gLoRiOuS_aNGeL
09-17-2007, 14:48
Ako q haresva6 naistina ,zna4i si nqkakav ABSOLIUTEN MAZOHIST!Vzemi se v race i pove4e ne i obra6tai vnimanie!Znae6 li za6to se vra6ta pri teb?Ami za6toto e sigurna,4e 6te i varje6...Kolko pati tq e pravila gre6ki,a ti si i pro6taval...Spored men trqbva da q zabravi6 ili da q hvane6 i da q zareje6,za da razbere kolko te e bolqlo,kogato te e ostavqla!!! Tova be6e ot men!Prosto sam zabravila da si vlqza v account-a! :D

LeKo_sLadUK
09-17-2007, 14:51
Np :) emi ne sum mazohist... i neznam no prosto tq dneska kato trugnahme da pravim sex mi otkaza i mi kaza 4e mn me obi4a za da se durji taka.. tova trqbva da zna4i ne6to... a i razbrah 4e se vurnala pri biv6oto si gadje bili zaedno 3 4 meseca i nekfi takifa... toi mn q obi4al i nekfi takifa... neznam...ve4e boli me mn0g0... kato znam kvi gi vur6i no iskam da e s men ama i neiskam... a kato q vida i ni6to ne i kazvam.. nikoga ne govorim za tova koi kakvo 4uvstva :S

MiMcHeToOo
09-17-2007, 15:06
Това момиче не си заслужава...тя просто се лигави с тебе, а ти й се връзваш [-X По-добре я игнорирай и си гледай приятелката :wink:
+1 Напълно съм съгласен... Пич гледай си приятелката, тая така те разиграва,даже се чудя как още не си й бил шута!? Какво като има сладка усмивка бе?! Какво се занимаваш с такава мърла?

подкрепям :wink:

LeKo_sLadUK
09-17-2007, 18:19
:( :( nema tolkova oburkani gluposti ... zakleam se... dneska i zvunnah i i kazah da izlezem :( i tq doide estestveno i mi vika kaji be milo i az kakvo to4no iska6 ot men i tq iskam da imam vsi4ko s teb... iskam surceto ti iskam tqloto ti iskam samo az da sum za teb i az i vikam mi to e taka no prosto ti se durji6 stranno i gadno i tq zaklevam se 4e ako te narana o6te 1 put 6te naprava vsi4ko koeto kaje6... i doide i po4na da me gu6ka i az neznam kvo da naprava i sega.. mai sme zaedno ... no neznam gadno mi e za drugoto momi4e ..ama ne mnogo ... pravilno li postupih?? Zashtoto ima o6te vreme da se otkaja... no neznam ;(

drfatt
09-18-2007, 01:21
Знам че ще кажете ние откъде да знам кво ти чувстваш но и аз незнам и ако може ми помогнете по някакъф начин!!Значи има едно момиче с което преди бяхме гаджета 5 месеца но тя ме заряза...а аз много я обичах след 1 седмица доиде и ми каза че ме обича и е направила грешка и аз еми добре след 2 седмици ме заряза окончателно и повече не ме потърси но се мина някъде половин година и тя почна да ми казва че ме обича и т.н и почнахме да си пишем секи ден и аз пак се влюбих в нея но нещо не се получи защото тя е много лигава...и е много неверна и докато ми обясняваше колко държи на мен е ходила с 2 момчета и аз разбрах за това и и казах да не ме занимава..и аз се промених спрях да се влюбвам в момичетата и сичко беше само флиртове и секс.. след време тя ме потърси и ми каза че иска пак да е с мен и аз и казах че аз неискам и може да е с мен но само за секса и тя каза ми добре пак ще съм близо до теб.. и на мен ми стана гадно и и казах че неискам нищо от нея и да ме остави след още няколко месеца почнахме пак да си пишем с нея и тя се държеше много мило но през това време е ходила с някакво момче което обичала ..и се видяхме и сичко беше Ок но тя се държеше странно беше се променила адски много станала е някакфа надута ..и си е същата лигла..и аз след срещата повече и не и писах нищо е така и тя всеки ден ми казва че ме обича а незнам дали наистина ми пука за нея сега си имам приятелка..но това момиче е адски сладко и винаги ми казва че ме обича и че се била променила Какво да правя моля ви помогнете ми !!
Ето поредната жертва на "синдрома на любовника от сериалите". Пич, по-добре пропий и спри да се занимаваш с неща, за които явно не си дорасъл. Трябва ясно да дефинираш целите си, ако искаш да ги постигнеш. А в една работа има ли съмнение, значи смърди. 8)

babity
09-18-2007, 06:05
Кво да правиш ли?! Като за начало спри да и позволяваш да си играе с теб като с маймунка!

Philosopher
09-18-2007, 06:37
Истински щастливия човек е този, който се радва на това което има, а не на това което не може да има! Приятелю, не усещаш ли как си играе с теб това момиченце? А теб те води единствено тестостерона, на това ако му викаш любов... Мислиш си, че е любов, но всъщност не е. Според мен това е чисто физическо привличане и нищо повече. Вземи се в ръце, абсолютно прекрати контактите си с въпросното момиче и отивай при гаджето си да и се любуваш и радваш докато е възможно това. Защото ако така я караш ще загубиш и двете... тогава повярвай ми ще съжаляваш много повече ;)
Дано да си се слушал в думите ми, за твое добро е!

LeKo_sLadUK
09-18-2007, 11:06
emi da sutrinta q vidqh v reisa i i vikam milo otkude idva6 i tq sedi i se smee i vika ot sno6ti i az vikam sa nakude si i tq na daskalo a tq piqna .... super mn i mi razprava 4e 6murkali i nekfi takifa ..i az i vikam kazva6 4e me obi4a6 a kvo prai6 i tq e praznuvah 4e pak sme zaedno i az vikam mi ne se znae v momenta neiskam da sme i mai taka e nai dobre i tq stiga de gesha az te obi4am..i az i vikam e neznam sig i az te obi4am am po dobre bez teb otkolkoto sus teb i tq vika mi hubavo be ti gubish ne si edinstven 2 godini si misleh 4e te obi4am adksi mnogo i tova e taka.. no boli me bole6e me no ve4e mi e vse taq... neiskam da te naranqvam... nito ti men taka 4e shte te zabravq! I me celuna i sleze ot reisa am ne be6e na taq spirka de :D :D am da se opravq ... sa sum s momi4eto koeto znam 4e me obi4a i nqma da me narani taka 4e 6te se probvam i az da q obi4am TnX hoRa :)

yuyuto
09-20-2007, 14:31
emi da sutrinta q vidqh v reisa i i vikam milo otkude idva6 i tq sedi i se smee i vika ot sno6ti i az vikam sa nakude si i tq na daskalo a tq piqna .... super mn i mi razprava 4e 6murkali i nekfi takifa ..i az i vikam kazva6 4e me obi4a6 a kvo prai6 i tq e praznuvah 4e pak sme zaedno i az vikam mi ne se znae v momenta neiskam da sme i mai taka e nai dobre i tq stiga de gesha az te obi4am..i az i vikam e neznam sig i az te obi4am am po dobre bez teb otkolkoto sus teb i tq vika mi hubavo be ti gubish ne si edinstven 2 godini si misleh 4e te obi4am adksi mnogo i tova e taka.. no boli me bole6e me no ve4e mi e vse taq... neiskam da te naranqvam... nito ti men taka 4e shte te zabravq! I me celuna i sleze ot reisa am ne be6e na taq spirka de :D :D am da se opravq ... sa sum s momi4eto koeto znam 4e me obi4a i nqma da me narani taka 4e 6te se probvam i az da q obi4am TnX hoRa :)
Айде и успех! \:D/ Обичкай си я и ти! :wink: