PDA

View Full Version : Пънкари vs. Скинари...ЗАЩО???



Punkstyle
09-14-2007, 19:08
Така аз съм пънкарче! Войната ми е ясна, но защо трябва да я има :smt017 Едно мнение друго мнение-меле, айде де де ако минем без мелето кво ще стане няма да има кръв... няма да има дела... няма да има и скинари или пънкари в районните... Помислете!

Swinkenhoffer
09-14-2007, 19:19
зле са всички. и те не знаят за какво се борят, ама дай да се бием. :lol:

comics
09-14-2007, 19:20
nqmam nishto pr0tiv pynkarite- mn me kefi t0q stil na jiv0t, nqmam nishto i pr0tiv skinarite... az sushto se pitam zashto trqbva da vrajduvat :smt017

Disrespect
09-14-2007, 19:22
защото така.

Punkstyle
09-14-2007, 20:00
защото така.
Ето защо...Защото Скинарите са винаги прави...това е :\ аз все пак ще се постарая да намеря отговора!!!

Disrespect
09-14-2007, 20:03
отговора е ясен на всички ;) ако не ти е ясен на теб... хъхъ :roll:

ЕPu
09-14-2007, 20:08
///CEGEN NAZIS\\\

:?

Punkstyle
09-14-2007, 20:09
отговора е ясен на всички ;) ако не ти е ясен на теб... хъхъ :roll:СТОП! край по тази тема от нас двамата нека да видим мнението на обществото!

Punkstyle
09-14-2007, 20:10
///CEGEN NAZIS\\\

:?Ъ опаа :) грешка

Shadow_Walker
09-14-2007, 20:35
Нямам си идея що се биете 0-o
след като и двете банди така да кажа слушат пънк (е скинарите някакъв модифициран- се тая.. :] )
Имате някакъв различен лайфстайл - това може би..и все пак какво ще ви е толкова различното - един гребен вместо бръсната глава... :-k
Е аз съм незапознат...напоследък ме водят ръждясващ метъл :lol:
Мир :wink:

Juicy_Lucy
09-14-2007, 23:33
](*,) ](*,) ](*,)

Punkstyle
09-15-2007, 20:25
Поради сто милиона причини...


Питаш защо враждуваме, а в подписа ти се мъдри Gеgen Nazis???
Имаш ли идея, защо си го написал след като искаш мир и хипария между всички???

Просто и пънк, и скинхед субкултурите са изпълнение с насилие, противопоставяне и бунт, различни убеждения и т.н.

Освен това не всички скинове се противопоставят на пънкарите... ;)
За това си напълно прав, даже 100% подкрепям мнението ти...а за подписа тази тема съм я пуснал за да се разберем по някакъв начин и да го махна, затова търся отговора ;)

Boot
09-15-2007, 20:29
И си измислил точно сега и в тази тема да се разберете със всички ъмм... скинове и никога повече да няма война и ти да можеш спокойно да си махнеш подписа ли и всички да се обичате и да си менкате тирантите ли?

Толкова си благороден. Нобелова за мир ;) Умилих се до сълзи :smt010

Ъъъ...
09-15-2007, 22:14
Ъъъ... Нека само ви светна, че във Великобритания, люлката и на двете субкултури, скиновете и пънковете не се трепят, даже обратното. Ама в България нали всички сме големи разбирачи и позьори и се правим на велики затова е така тука. Ае, със здраве.

Сега ще ми излязат някакви разбирачи, които ще ми изсипят един тон "доказателства", че в Англия също се мразят, е, живял съм 6 години във Великобритания, 4 в Англия и 2 в Шотландия, така че знам как стоят нещата навсякъде.

Alcohooligan
09-15-2007, 22:16
Едно мнение друго мнение-меле

Пич,повярвай ми,ако беше участвал в едно по-сериозно меле между пънкове и скинове(като това на Експлойтед примерно),отдавна щеше да си се отказал от тая...субкултура. :wink:

09-16-2007, 07:53
какво има да се разбираме и да го махаш???

Това са убеждения...

Аз се водя скин и никога не бих престанал да заемам своята позиция....
която... се чудя дали би разбрал каква е :)


Но разбирателство между скин и пънк има, между наци и човек- НЕ!
Ъхх както и да е аз съм до тук в тази тема!!

Punkstyle
09-16-2007, 07:56
Едно мнение друго мнение-меле

Пич,повярвай ми,ако беше участвал в едно по-сериозно меле между пънкове и скинове(като това на Експлойтед примерно),отдавна щеше да си се отказал от тая...субкултура. :wink:
Не вярвам! Дори съм бил свидетел на меле :smt075

09-16-2007, 10:55
на това 'пънкарче' дето пусна темата ще му дам един съвет.
ако наистина искаш да бъдеш част от тази субкултура, най-важното е да започнеш да използваш главата, която ти е на раменете.

OtherDimension
09-16-2007, 10:59
хах..
и все пак никой не му обясни на човека тая вражда
за да е част от тая субкултура трябва да бие скинарите без да пита защо, така ли ? :lol:

09-16-2007, 11:07
а защо трябва да бие 'скинари' изобщо? :shock:

Punkstyle
09-16-2007, 17:33
а защо трябва да бие 'скинари' изобщо? :shock:
Това питам от началото но както и да е :І

Levane
09-16-2007, 18:47
лаааааааааа в българия няма скинари това са хора дето се наричат така ама карай ... познавам "бг" скинари... както ги наричате за такава война се още не съм чувал... явно съм назат с материала ..

Disrespect
09-16-2007, 18:48
аз ти отговорих на въпроса вече..

Punkstyle
09-16-2007, 19:23
аре да си говорим за ядрена физика...
Айде :)

Punkstyle
09-16-2007, 19:53
ми аз нищо не разбирам... обясни ми ;)
хихи ако ме чакаш мене да тии обясня жестоко си се излъгал брат ми :)

loyal_88
09-16-2007, 21:41
Така аз съм пънкарче! Войната ми е ясна, но защо трябва да я има :smt017 Едно мнение друго мнение-меле, айде де де ако минем без мелето кво ще стане няма да има кръв... няма да има дела... няма да има и скинари или пънкари в районните... Помислете! Ами не съм от тия с кубинките и бръснатите глави, които гледат на кръв всичко живо. Естествено обаче имам нооого приятели, които ходят и се бият с пънкове. Ясно е, че по някога боя е неизбежен. И аз съм имал такива случаи, но това става, защото някой от компанията ми види пънкари, почне да им вика, те му отвърнат, става меле и аз кво-да стоя и да гледам как приятелите ми ядат бОй! ли? В конкретния случай (стана точно на паметника на съветската армия) успях да ударя 1 като хората, но после изядох доволно много ритници. Кръв, синини и тн... И за чий х*й? Щото едните били с бели връзки, а другите с червени. В крайна сметка млади момчета, които ощя нямат 18 вече имат дела, привикват ги по разни РПУта, не смеят да ходят сами на определени места, защото ще ги изгърбят, постоянно ги е страх... А и дори идеологиите да са различни, все пак всички сме от едната страна на барикадата :) Имам дори "леви" приятелчета (не пънкове но все пак) с които си движим. Глупаво е просто да се съди по това за един човек. И от едните и то другите има боклуци. Примерно нямам нищо против exploitedteen. Не псува всеки различен от него. И не парадира с това видите ли, аз съм пънк и мразя фашаги.
За това иде реч. Ако постоянно трябва да се бием за такива неща, трябва да се почнем и за футбол, и за религия, и за коли, и за жени и всякакви такива неща, закоито няма 1 с 1 еднакво мнение :)

fake
09-17-2007, 08:12
Не псува всеки различен от него. И не парадира с това видите ли, аз съм пънк и мразя фашаги.
а, не, изобщо :smt005
както и да е....имам само един върпос към автора на темата...
сложил си си надпис gegen nazis в подписа, а в същото време питаш нас защо си го сложил? все едно да питаш "ама защо мразите циганите, кво са ви направили" и в същото време да видиш циганче на улицата и да го сриташ с думите 'марш, мангал мръсен'...малко няма логика, не мислиш ли
относно т.нар. вражда - тъпо нещо, но без нея явно не може, винаги е било така и ще бъде...лошото е, че май и едните, и другите са на принципа 'щом не си с нас, си против нас'

09-17-2007, 08:51
Ако постоянно трябва да се бием за такива неща, трябва да се почнем и за футбол, и за религия, и за коли, и за жени и всякакви такива неща, закоито няма 1 с 1 еднакво мнение
все едно пък не се случва :lol:


Това питам от началото но както и да е :І
какво това питаш от началото, бе , момче ?!
защо трябва да има вражда? защото такива като тебе си слагат примерно 'геген нацис' в подписа. затова.
разбирай ме както си искаш.
а, и още нещо.
това да мразиш скинове (и в частност фашисти) не те прави пънк, ако пък така си мислиш.
поздрави

Skullbreaker
09-17-2007, 09:30
Значи незнам каква е тая история..
Само знам , че лично аз не съм нито пънк нито скин нито метъл нито фешън нито чалгар нито емо...
Просто съм нормален човек...

И винаги ше скоча за скиновете , щото имат идея за обединение , не за разюздан живот...
Сори ама тва е мойто мнение - нищо не разбирам от тва , обаче съм си изградил представа..

i'm so excited!
09-17-2007, 09:44
зависи какво разбираш под 'скин'

hackers
09-19-2007, 09:39
Виж войната е защото вие пънкарите ни копирате по облекло както и сте срещу нас тва ще рече АНТИФАШИСТИ не казвам че свички пънкове сте АФА но така е станало още по времето на Хитлер ето аз съм бил наци-пънк и знам какво е но съм бил наци а не афа-пънк сега разбираш ли защо е тази война :smt067 . моля не спори защото по тази тема има да се спори до безкрай! :smt015

quench
09-19-2007, 09:52
аз ще ви кажа заради кво е враждата в България

повечето т.нар. скинхедс всъщност си бръснат главите, защото лятос им е топло, може и заради паразити - но има и друго - чалгарките си падат по скинове
освен това, скиновете обичат бира, ракия и водка и понеже са фашисти, иксат да имат от всякой от тези алохоли по много, а да лишат другата част от населението от тях в своя полза

тук се появяват метълите и пънкарите, които имат същите изисквания и можем да наблюдаваме борба за "природни ресурси" - алкохол, по-добри места на разни концерти, 2 ст, заклещени между паветат пред парламента и евентуално, ако има такива, които харесват пънкари - жени

всички афи, нацизми и разни истории са параван и конспирация, за да се прикрие истинският мотив

quench
09-19-2007, 10:02
по времето на Хитлер е имало наци пънкове?? :shock:

много ясно
;)

Disrespect
09-19-2007, 10:29
Виж войната е защото вие пънкарите ни копирате по облекло както и сте срещу нас тва ще рече АНТИФАШИСТИ не казвам че свички пънкове сте АФА но така е станало още по времето на Хитлер ето аз съм бил наци-пънк и знам какво е но съм бил наци а не афа-пънк сега разбираш ли защо е тази война :smt067 . моля не спори защото по тази тема има да се спори до безкрай! :smt015ти големия скин не си ли запознат с факта че наци скиновете идват след пънка?!