PDA

View Full Version : Дилема



Силвана
09-14-2007, 19:16
Да обичаш е може би,най-голямата радост и разочарование едновременно!Намирам се в една огромна дилема.Имам гадже-Иво се казва.Той е от моят град и е доста популярна ли1ност :roll: В смисъл всеки го знае-не че има пари...Ходиме от 2 години вече,но преди време скъсахме(аз така пожелах)после пак се събрахме...Но през това време обикнах друго момче(харесах го де :( )но то ме нарани...Реши да се подиграе с мен...и то с най-добрата ми "приателка"Останах с Иво...понякога мисля,че го обичам...но не винаги-той иска от мен,недостижими неща...а аз не мога да ги изпълня...продължавам да съм с него...казах му за онова момче-Иво не се разсърди...даже ми благодари,че съм му го казала аз,а не някой друг!Да подчертая не съм ходила с онова момче-просто той ми каза че ме обича и ден преди...да му кажа,че го харесвам...той ми направи мръсно с "приателката ми"от утре ще учим заедно с това момче...много се стрхувам как ще реагирам...след като го видя...Дайте съвет-пред дилема съм

bawarec
09-14-2007, 19:23
Така и неразбрах каква ти е дилемата?http://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/mhihi.gifУтре като видиш това момче Иво се рпавиш на мутра и тва е http://bmwpower-bg.net/forums/images/smiles/weed.gif

GregoryHouse
09-14-2007, 19:56
Дилема ли ?! Дилема е когато се двоумиш между 2 неща в случея значи трябва да се двоумиш дали да се праиш на голямата работа пред него и ако той реши да те надскача да дойде Бат` Иво и да му цепи канчето...или да си траеш и да не се занимаваш. Аз ти предлагам комбиниран вариянт остави го просто не реагирай на присъствието му все едно го няма и нищо не е било (не че мн е било де). А ако почне да лети из облаците Бат` Иво да идва да го сваля на земята.

ZaHaRcHe
09-14-2007, 20:25
оф пак глупости.Ко кат го виждаш а нали си имаш авер.Ама еи тай кат почнете с ващи простотии нз къде ми бъркате

GregoryHouse
09-14-2007, 20:26
оф пак глупости.Ко кат го виждаш а нали си имаш авер.Ама еи тай кат почнете с ващи простотии нз къде ми бъркате


Нещо си изнервена тая вечер ми се струва... :-k

BaD_GiRl_mL2
09-14-2007, 20:46
Или си с единия или с другия.Щом се е подиграл с теб-защо трябва да правиш нещо?не го познаваш и толкова..кое му е сложното :?

PoisoNGirL
09-14-2007, 21:13
чакай сега...ти тоя другия обичала ли си го или само си го харесвала не ми стана ясно?Имаш гадже...държиш на него,а и другия се е подиграл с теб и то с твоя приятелка...няма какво да му мислиш.Да имаше поне между какво да се избира..а то въпрос с ясен отговор :smt012 :-)

FEN_NA_MOTORI
09-15-2007, 01:15
Ъъъъ? Ходила с тоя после скъсала, тръгнала с друг той с най добрата й приятелка тръгна, казала на някой за Иво ...Ае Деба нищо неразбрах!!!


ZaHaRcHe ReLaX BaBy :smt016