PDA

View Full Version : ДАЙТЕ СЪВЕТ !!!



_SwEe_GiRL_
09-14-2007, 20:47
Zdraveite! Problemat e sledniqt ... hodih s edno mom4e polovin mesec i ima6e mn pre4ki m/u nas dokato tragnem (haresvahme se predi tova,no az zaminah v drug grad i tragnahme 4ak kato se varnah). Vsi4ko m/u nas varve6e idealno :smt057 . Edna ve4er bqhme na disko i ne6to se skarahme :smt014 (za parvi pat se skarahme). Az si tragnah. Na drugiq den mi se obadi i mi kaza,4e iska da sme samo fr :smt068 :smt089 . Az se qdosah,za6toto ne mi dade nikakvo obqsnenie. Sled 1 sed. se vidqhme pak v diskotekata i toi sedna do men i zapo4na da mi govori mn mili ne6ta. I to4no kogato si pomislih,4e vsi4ko e OK :smt007 , 1 negov fr doide i zapo4na da me svalq :smt013 . Toi se qdosa i si tragna. Ve4e 1 sed. izob6to ne izliza ot tqh. Nito pak vliza v skype. Nz kakvo da pravq :smt009 . Izob6to ne sme se vijdali. Iskam pak da sme zaedno. Mislq,4e utre 6te doide na disko. Kak da se darja s nego :-k ? Help PLS ... 4akam!

GregoryHouse
09-14-2007, 20:50
Задаваш отговори "искам да съм с него"и после питаш "как да се държа".В случея щом го харесваш толкова обясни му това което каза на нас и ако има акъл в главата ще те разбере,ако ли не значи не си загубила кой зна кфо...

И в двата случея не губиш...

Shadow_Walker
09-14-2007, 20:51
ем защо не му се обадиш по телефона да се видите?или да отидеш до тях?или да му пратиш смс?

BaD_GiRl_mL2
09-14-2007, 20:52
Зависи какво искаш от него..Но не ти е дал обяснение а изведнъж те ревнува...може би и той незнае какво иска.Най-добре е да поговорите, да се изясните и се пак да ти даде чаканото обяснение, а после си реши какво да правиш в бъдеще..

PoisoNGirL
09-14-2007, 20:54
A zahto ne idesh do u tqh da go pitash sluchaino kak e i zashto se gubi takuv?
Ako ne..kato doide na disko se durjish milo s nego i go pitash sushtoto... i nai-vehe zashto si e trugnal predniq put.napravi se na udarena da vidim kakvo shte ti kaje.No nai-vajnoto ne go prenebregvai v nikakuv sluchai shtom go haresvash.

evilkaAaAa
09-14-2007, 20:56
ем защо не му се обадиш по телефона да се видите?или да отидеш до тях?или да му пратиш смс?

точно така :wink: и после пиши какво е станало :smt016

luscious*
09-14-2007, 20:58
според мен трябва да поговорите, но не в дискотеката..излезте на кафе или му се обади обясни му как се чувстваш и как разбираш държанието му:) явно е че и двамат още имате симпатии един към друг..ако не се получи,нищо не губиш поне си опитала :roll: :-)

ZaHaRcHe
09-14-2007, 21:27
обади ми се или го намери по някакъв начин и поговори с него.. Дали изпитва нещо към теб и дали иска пак да сте заедно

FEN_NA_MOTORI
09-15-2007, 01:07
Обясни му как стоят нещата, че го харесваш, че той е най важният човек за теб, наприказвай му само мили работи... Кажи му в очите това което мислиш и чустваш!!! Късмет! И по добре му се обади или иди до тях и поговорете дискотеката не е най приятното място, а представи си,че пак някой дойде да ти се сваля...!!!

:smt006 и кажи как е минало всичко!